שלילי

אושרת יקרה

אין לי הרבה מילים. רק מציעה חיבוק חזק וכתף להישען עליה. מקווה שמחר יהיה יום טוב יותר והכוחות יתחילו לשוב אלייך. מחבקת ומחזקת כמה שאפשר זוהרה

אושרת

עצוב לשמוע. זה נראה כאילו אין לזה סוף, אבל הסוף יגיע ואיתו התחלה חדשה. תני לעצמך קצת זמן להתאושש, תסתכלי קצת על האוצר שבבית, וגם הכוחות עוד יגיעו. חיבוק עצוב אבל מנסה לנסוך תקוה.

love joy

New member
עצוב לשמוע

אין לי אפילו מילות נחמה, כי אני פשוט יודעת מנסיון שאין ממש נחמה. אז אני רק אאחל שהפעם הבאה תיהיה גם האחרונה. LOVE JOY

אויש

חמישי ודי.... נחים מתרוקנים מכל המתח שהיה סביב הטיפול ועושים עוד אחד אחרון ודי יש עוד חתיכת דרך אבל יש לה סוף זה מוכרח להצליח בודאות.

רחלי*

New member
../images/Emo24.gif גדול

עצוב ווהכאב קשה לבטוי. מאחלת לך הרבה כוחות להמשיך ולחתור לילד הנכסף. מחבקת ומתפללת.

אושרת ../images/Emo14.gif

עוד סדק בלב נוסף על אלו שכבר היו. בא לי לצעוק די כבר! מחבקת אותך

אושרת@@

New member
לכולם פה - תודה רבה../images/Emo23.gif

וואו אתמול בלילה כשקראתי את כל ההודעות היה לי כ"כ הרבה מה להגיד ופתאום אופפססס נעלמו לי המילים!!!! זה קורה לי תמיד אז שלוש מילים אחרונות: תודה שאתם פה ובצ´ט
אויש חרגתי,,,יותר משלוש

שחר חדש

New member
אושרת../images/Emo10.gif

כל פעם שאני שומעת "שלילי" נהיה לי עצוב. כל כך מכירה את ההרגשה הזו. לא יודעת איך לנחם אותך. רק להגיד לך שבסוף בסוף זה יקרה. וזה יהיה שמח מאוד מאוד - גם בגלל כל ה - "שלילי" הזה. מקווה איתך שהפעם הבאה תהיה מוצלחת יותר. שחר

למעלה