d a n a a a

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif../images/Emo10.gif

עצוב ליייייי חודשיים וחצי של לימודים בלי חופשות... חודשיחים וחצי של מבחינים ושיעורים ובאסהההההההההה אוףףףףף בא לי לבכות.. אני כמעט לא יהיה פה בגלל הלימודים.. רק בסופי שבוע.. אני יתגעגעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אוףףףףףף... חראאאאא כואב לי הראש.. ויש לי מחר מבחן.. בעעעעע שבוע טוב לכולם!

limors2

Active member
אל תבכי... את יכולה להבריז!!!

אני לא!!!!!! ואיך אני אמורה להתרגל לא להבריז אחרי שנה שעברה???????? זה ל-א נ-ו-ר-מ-ל-י מה שהם עושים לי......

limors2

Active member
שנההההה שעברההההה.....

אם בכלל יצאתי מהבית לבי"ס, אז לפעמים הייתי מגיעה לשם וישר חוזרת הביתה או אחרי כמה שעות. ואם לא חזרתי הביתה אחרי כמה שעות, הברזתי אחרי חצי יום או מהשעות האחרונות. ובזמן שהייתי בבי"ס, לא הייתי בכיתה רוב הזמן. הייתי באינטרטנט במחשבים (אפילו למדתי לפרוץ להגבלת אתרים שלהם!!) או ששיחקתי(שזה רוב הזמן) קלפים עם חברה שלי. ובזמנים המועטים שהייתי בכיתה שיחקתי איש תלוי, ארץ עיר או משחקים אחרים.... אז השנה הזאת לא היתה קשה. בכלל.....

d a n a a a

New member
בררר

תחשבו שאני חנונית.. אבל אני פוחדת להבריז... יש לי מן פחד כזה.. הברזתי 3-4 פעמים אבל ממש לא יותר מזה.. רק שכל הכתה מתפלחת.. אני תמיד פוחדת שדווקא אותי יתפסו.. יש לי מזל רע... בעעעע

פאר צ

New member
גם אני ככה

יום אחד ל הכיתה ברחה מצהשיעור למלה ליד חדר מחשבים\מדעים. ואז רק הטובים חזרו

noooga

New member
זה בסדר... את לא לבד ../images/Emo4.gif

לי מחר יש מבחן במתמטיקה וגם יום למחרת (המבחן מתחלק ל-2) ואין לי כוח לזההה!!! זה טונות תרגילים! בטוח המוח שלי יפסיק לעבוד באמצע המבחן! רק זה חסר לי! דנה! תהיי חזקה!
ושוב- את לא לבד

d a n a a a

New member
../images/Emo7.gif

תודה על העידוד!!!!! אבל זה רק יותר גרוע.. היום חילקו לנו את הלוח מבחנים... בעעעעעעעע!!!!!!!!!!!!!!!! מפחיד ומבחיל ביותר! בא לי להקיא.. איכסההההה מבחן במתמטיקה יום אחרי מבחן באנגלית.. ומבחן בהסטוריה יומיים לפני שבת ארגון!!! הם רוצים להרוג אותי! היום כמעט התאבדתי! עמדתי ליד החלון והיה לי צורך עז להתאבד!!!!!!!!!!! הצילו!!!!! כואב לי הראש...

פאר צ

New member
אוף לנו יחלקו גם לוח כזה

ובטח השנה יהי לנו מבחני מיצב והרבה בחניםבחשבון והרבה הכתובות באנגלית והמון מבחנים במדעים

noooga

New member
לפחות אתם יודעים מתי יש לכם!

אנחנו צריכים לחכות במתח עד שהמורה פוצחת את פיה ומודיעה "שבוע הבא יש מבחן"

d a n a a a

New member
חחח ממש לא!!!!

כי ככה את מסתכלת על הלוח מבחנים וחוטפת חום.. 34 מבחנים!!!!!!!! איך?????? אמאאאאאאא והשנה התישבתי ליד אחת חנג'ית.. חמודה.. אבל לא פוצחת פה בשיעור ובטח שלא במבחן.. שנה שעברה עשינו מבחנים בשותף.. כל הטור.. כל המבחן דיברנו... פעם המורה עברה לידי ולא שמתי לב והמשכתי לדבר ולהעביר לזאת שלידי תשובות... אז אמרתי למורה שאני חושבת בקול.. היא אכלה את זה... היה מזזה ס22ה... השנה מפחיד.. בררר

noooga

New member
חושבת בקול???

חחחחחחחח מאיפה הקרצת את זה???? חחחחח מצחיקה! גמני פעם עשיתי עם מישהי מבחן בשותף אבל תפסו אותי

d a n a a a

New member
זאת הייתה מורה

שבקושי יודעת איך קוראים לה... בעניינים האלה אבל באמת יש לי מזל.. בכתה ה, חברה שלי שלחה לי פתק, והמורה תפסה אותו (זה היה באמצע מבחן) ואמרתי לה שזה בשביל חישובים.. היא אפילו לא טרחה להסתכל על הפתק.. וזה בכלל היה מבחן בתורה... חישובים במבחן בתורה!

ככה גם אצלינו!

בול אותו דבר!!!! המורה אומרת: "טוב שבוע הבא יש מבחן, ושלא יגידו לי תלמידים שלא אמרתי"... איזה עיצבון איתם! אני כל הזמן במתח איך לארגןא ת הזמן שלי כדי שאם במקרה המורות המפגרות שלי יודיעו על מבחן אז אני צריכה להתכונן...

גם לי יש מבחן!!!

מחר-{יום שני}..... יש לי מבחן דיאגנוסטי באנגלית!!! ויש לי עוד כמה ימים מבחן במורשת ובגיאוגרפיההההה אוףףףף ביאוססס טוטלי!!! טוב חייבת לעוף לבריכה בה בייי

גם אני אותו הדבר!!!!

אבל בערב אני יוכל להיכנס לפה!!! אם לא יהיו לי מבחנים להתכונן אליהם כמובן!
ואל תדאגי- אני לא ישכח אותך אף פעם!!! לעולם!!!

d a n a a a

New member
חח תודה!!

איזה חמודות אתן! ואני כבר חשבתי להתאבד... חחח בהצלחה! אני נוטשת אותך לטובת שאלות על כריסטופר קולומבוס היקר (שאגב גיליתי שהוא מזזה מטומטם!)
לצערי הרב... בבייווווששששש
מואההההההה דנה!!! אהה נכנסתי לבלוג שלך!!! רשמתי לך תגובה!!!!

למעלה