פספסו לי את היום הולדת

yoyo10

New member
מרסי המון ../images/Emo49.gif ליום הולדת

למה להגיד הזדקנתי את גדלת והתפתח השנה בית היולי תפס תנופה ואני בטוחה שתמשיחי לגדול ולצמוח נו טוב את מדהימה אז באמת יום הולדת נפלא

דפנהאי

New member
יום הולדת שמח, יום הולדת עליז, יום שמחה מיוחד

נאחל נא למרסי, יומולדת שמח!!!

dinn1

New member
המון מזל טוב ועוד הרבה שנים מאושרות../images/Emo65.gif|בלו

pitzale

New member
../images/Emo151.gifמזל טוב יקרתי, כבת מזל תאומים שעושה

לעצמה פסטיבל יומהולדת כל שנה - אני מבינה את ההתבאסות שלך. גם לי השנה הולך להיות יומהולדת מוזר, אני אהיה בבית חולים מתאוששת מקיסרי... מצד שני - תהיה לי מתנה מאוד מקורית בידיים... אז מנסה להתייחס לזה בבגרות. בכל מקרה, ההתבאסות מובנת, ואני בגישה שאף פעם לא מאוחר, תעשי קצת פרצופים ואולי בסופ"ש הבא או בהמלך השבוע יחגגו לך בכל זאת, קצת יותר מיוחד. נשיקות

../images/Emo24.gifמה זה לשכוח יום הולדת../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

הנה, בשביל זה אנחנו כאן:
היום יום הולדת, היום יום הולדת, היום יום הולדת למ-ר-ס-י
חג לה שמח, וזר לה פורח
היום יום הולדת למ-ר-ס-י
אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי בלי
קבלי מאיתנו
וגם
וגם
וגם
וגם|נרות וגם
וגם
והמון
עז 120

גאיה 26

New member
../images/Emo213.gifמ-ז-ל ט-ו-ב../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo213.gif

יוו.. מסכנה... הנה אני אשיר לך: היום יום הולדת! היום יום הולדת! היום יום הולדת למרסי! חג לה שמח וזר לה פורח! היום יום הולדת למרסי!!!

ronchooli

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo65.gifמזל טוב מרסי../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

מה פתאום הזדקנת, השתבחת! שתהיה לך שנה מעולה מלאת שמחה ואושר מזל טוב

דינה35

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב מרסי../images/Emo213.gif עד 120 שנה../images/Emo24.gif

אנחנו כאן כדי לחגוג לך ,שהיה המון המון מזל טוב ועד מאה ועשרים שנה!!! שכל משאלות ליבך יתמלאו!

מזל טוב מרסי!!!../images/Emo24.gif../images/Emo39.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

אני בטוחה שלא "סתם הזדקנת בשנה". אין מצב. למשל - כי אמנם אנחנו לא מכירות אבל השנה למדתי ממך המון. ולמשל - כי תיראי איזו סיבה למסיבה היומולדת שלך בפורום. ובאמת אין מסיבה בלי עוגה. אז

יומהולדת שמח ממל'ה

לא יפה ככה לא לחגוג. המון המון מזל טוב, מאחלת לך המון בריאות צחוקים שלווה נחת ויציאות טובות חחחחח (משהי פעם ברכה אותי בזה וצחקתי המון).

../images/Emo20.gif../images/Emo26.gifבמיוחד לכבודך לא ילדתי../images/Emo70.gif../images/Emo36.gif../images/Emo20.gif

שלא אפספס את שירשור יום ההולדת שלך!!! אז... יומולדת שמח
יומולדת שמח
יומולדת למרסי
יומולדת שמח!!!
And many more!!!

אין אין אין חגיגה בלי בלי בלי בלי ../images/Emo212.gif

אז איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה ה
מרסי המון המון
ליום הולדתך
ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם

marcyg

New member
YYY בנות עשיתן לי את היום....

האמת שביום הולדת ממש קיבלתי כמה SMSים (תודה לזהר ולשירז)...סתם התבאסתי שלא עשו לי זיקוקים! עוד שנתיים (יום הולדת עגול) נעשה מסיבה גדולה!!

למעלה