עצוב לי וסתם רוצה לשתף

HunterDiver

New member
../images/Emo7.gif עצוב לי וסתם רוצה לשתף

לא יודע למה אני כותב בכלל? אבל כנראה שזאת אחת הדרכים שלי להתמודד... מאיפה אני אתחיל? היא עבדה אלנו במשרד -3 שנים עבדנו ביחד. היינו הידידים הכי טובים בעולם-וחוץ מסקס היינו משתפים זה את זו בהכל אבל ממש בהכל. אני מבוגר ממנה ב-8 שנים ונשוי 18 שנה והיא נשואה 5 שנים. יחסיה עם בעלה ידעו טילטולים רבים ותמיד הייתי שם לתמוך בה מעולם לא ניצלתי חולשה בחיי נישואיה כדי ליזום מערכת יחסים מינית ביננו. לפני שנתיים היא עברה למקום עבודה אחר לא ניתנו קשר אפילו לא לרגע נהפוך הוא:טלפונים מסנג'ר ואפילו מפגשים לקפה היו דבר שכיח הרגשתי שאני מתאהב בה מיום ליום ואף חשפתי את רגשותי בפניה לפני כמה חודשים היא אמרה שהיא מופתעת אבל היא אוהבת אותי רק כאח. לפני שבוע היא נשברה ואמרה שהיא חיבת לספר לי משהו אמרה שכבר שנה וחצי היא מאוהבת בי וכל הטיעונים שלי ידיד כביכול היו"מנגנון הגנה" בפני היא אמרה שקשה לה נורא כי היא ממש נמשכת אלי אך מצד שני היא יודעת שזה מסוכן לחיי נישואיה ונישואי יש לציין שהיא מבית שמרני ואני יודע שבחיים לא בגדה ועצם המחשבה מעוררת בה חלחלה. היא שקמה את נישואיה ומנסה להכנס להריון ולהביא ילד שני גם אני אוהב את משפחתי ולא בקטע של לפרק אתמול היא אמרה לי בבכי שהיא לא יכולה יותר היא עם בעלה וחושבת עלי שזה לא נורמאלי ואנחנו חייבים לנתק לגמרי את הקשר כעסתי נורא והשיחה אתמול היתה קשה אני מבין אותה אבל אוהב אותה אמרתי לה שתמחוק אותי מהמסנג'ר שלה כי אני לא מסוגל גם היא לא מסוגלת וגם היום דיברנו אם כי בריחוק מה... אני מרגיש כמו מטומטם אבל אתמול בלילה לא עצמתי עיין האם בשבילה בשבילי ובשביל המשפחות אני חייב לעשות קאט חד משמעי האם לדלל ועדיין לשמור על קשר פה ושם אני ממש אובד עיצות אשמח לשמוע עידוד ועיצות טובות

Donna4f

New member
אתה בבעיה מותק ../images/Emo141.gif

קודם כל אתה בשיא הדרמה.... תחכה כמה ימים, תנסה להרגע. לפעמים נראה שצריך לתת פתרון כאן ועכשיו..אבל זה לא נכון בדרך כלל. אז קח לעצמך כמה ימים, בלעדיה, כמה לילות שלי שינה עוד לא הרגו אף אחד. תחשוב... תבין תפנים...לפעמים יש הרבה אשליה במקום הזה. תן גם לה לנשום את הריק שנוצר כשאתם לא. לפעמים הכל נראה חד משמעי, רוב הפעמים יש FADE או שינוי הכי חשוב זה שתעצור את כל מה שקשור לה, תיהיה פחות ריאקטיבי למתחולל בינכם, ויותר עם דיאלוג פנימי. שהיה בהצלחה :) D

תן לה זמן

קשה לייעץ לך מבחוץ, ברור שאתה נקרע ואני מאמינה שגם היא נקרעת. אתה את שלך אמרת וחשפת, לה יש את הדרך שלה להתמודד עם הדברים. אבל אם היא ביקשה ממך לנתק את הקשר כבד אותה. יכול להיות שהיא תגלה שהיא לא יכולה בלעדיך ותיצור איתך קשר שוב ותראו לאן הדברים זורמים ואולי זה מה שיעשה לה טוב. שיהיה לך טוב, הלוואי והיו לי עצות מעשיות יותר

עם כל הצער והכאב - צריך 2 לטנגו

ונראה שבמצב הנוכחי אתה מנהל דו שיח עם עצמך כשהיא לא בעניין. לכן צא מזה מהר כפי יכולתך. אין לך פרטנרית להתחבטויות האלה.

../images/Emo20.gif

תן לה ללכת אם זה ברמה שכזאת אולי עדיף המרחק וניתוק כמו פלסטר.. למשוך אפילו שכואב נורא לפעמים אין ברירה במיוחד אם אתה רוצה לשמור על התא המשפחתי שלך

הקוסם33

New member
תשמע,,,הייתי שם לא מזמן

היא ביקשה להתנתק-התנתקנו אין טלפון אין SMS כלום כיבדתי אותה וכך, גם אתה צריך לעשות, לכבד אותה ולהפנים, להתאבל,ללמוד, ולהמשיך קדימה. ויכול לעודד אותך, עם הזמן זה עובר, נהיה יותר קל. נכון, יש ימים יותר קשים, שהזיכרונות עולים, אבל מיום ליום, זה נעשה יותר קל, ולא,לא שוכחים, פשוט משלימים עם המצב, אין שום דבר שאתה יכול לעשות , להבא, או שלא תכנס לזה, או שתשים לך מראש הגדרה לסוג קשר אליו אתה נכנס הקוסם

alifoot1

New member
קח

כמה נשימות כאלה ארוכות ...... תפוס מרחק כמה ימים ותרגעו שניכם, תחזרו לפרופורציות , אתה תחזור לישון בלילה והיא תפסיק לבכות ואז תדברו שוב. כמו שדונה אמרה בחוכמה רבה... FADE ... כמו במצלמות החדישות.. ופתאום נכנס פריים חדש. בהצלחה יהיה טוב !

Sexy Smile

New member
../images/Emo127.gif

אם בניתם משהו חזק וטוב, כמו שתיארת, עדיין יש סיכוי למימוש כרומן מהצד. תן לה את הזמן שלה וגם לך לא יזיק מעט זמן עיכול ומחשבה. אם הקשר יתחדש חשוב שתגדירו לאן פניכם מועדות, כמו שאתה יודע, אפשר לנהל רומן מחוץ לנישואים אך זה דורש הרבה מאמץ וגם שקרים... בהצלחה

if you love someone

צריך לדעת גם לשחרר. תעלם לה קצת. תראה איך היא מתמודדת. למרות שזה כואב וקשה תנסה להעסיק את עצמך. ופשוט להתחיל חיים אחרים בלעדיה. בהצלחה

ראש בריא במיטה חולה.....

תשחרר אותה, שהיא לא תקרוס. באה מבית שמרני, סביר להניח שלא הכירה גברים רבים חוץ מבעלה. התקרבתם, שיחות נפש, נמשכת אליך, אוהבת אותך. אבל חצויה. היא רוצה לשקם את נישואיה, היא רוצה להרחיב את המשפחה. אז תשחרר אותה. עד שלא תתנתקו לגמרי- אף אחד מכם לא יוכל לשקם את חייו. אל תכעס עליה. היא מנסה לשקם את משפחתה שלה. וכל עוד נשאר קמצוץ של אפשרות... זה לא זה. בהצלחה.

Doggy Lover

New member
../images/Emo24.gif קודם כל קבל עידוד

עיצות טובות זה סיפור אחר... כל אחד חווה מערכת יחסים אסורה בצורה אחרת וכל אחד גם מגיב אחרת. אין כאן נכון או לא נכון, יש נכון לך ונכון לה. אם אתה אוהב אתה, תכבד אותה. תכבד את רצונה לנתק איתך את הקשר. תמיד, אני מזכירה לעצמי שהמאהב במקום השני. המשפחה והבית תמיד, תמיד במקום הראשון. לפעמים זאת מציאות כואבת. תאמין לי, אני יודעת.

תעשה קאט חד משמעי

ורק בגלל שהקשר בינכם לא עושה לה טוב, היא לא בעניין בגידה אז תתנתקו קצת עד שיקרה אחד מהשנים: או שתראו (בעיקר היא) שהכל היה הרגל או התלהבות מהאסור ותבינו שבסך הכל אתם יכולים לחיות יופי אחד בלי השניה או שהריחוק יראה לכם שאתם ממש לא יכולים אחד בלי השניה וזה יעזור לכלם להיות יותר שלמים עם החלטה שתיקחו ואולי היא אפילו תלך בכוון של קשר אסור איתך דהיינו בגידה.

למעלה