עוד לא התחלתי טיפולים וכבר אני

חניתושה

New member
../images/Emo7.gif עוד לא התחלתי טיפולים וכבר אני

בס"ד מיואשת. היום היום ה - 14 של המחזור בבוקר עשיתי מעקב זקיקים וגודל הזקיקים היה 9, ועובי הרירית 5.9. לפי הבנתי אין לי ביוץ. אני שואלת את עצמי מה לא יהיה לי ביוץ בכלל? אין כוחות נפש לכל הטיפולים האלה, תמיד התפללתי שאני אקלט לפני שאצטרך לעבור את כל זה ולא רק זאת שאני כבר שנתיים מנסה הריון והדרך עוד ארוכה לפני. אין כוחות אני מיואשת הצילו.

לי מ ו ר

New member
../images/Emo24.gif חבל להתייאש כל כך מהר

קודם כל שווה להמשיך ולעשות מעקב ביוץ, ולראות האם הזקיק הזה ממשיך לגדול. אולי הביוץ שלך יותר מאוחר בחודש. האם עשית פרופיל הורמונלי? הוא יכול לבדוק האם את מבייצת. אם לא אז בהחלט שווה לעשות אותו. והאמת את בתחילת הדרך, והיו כבר הריונות מאיקקלומין ותאמיני לי שיגיע ההריון בכלל לא יהיה משנה אם זה יהיה בדרך הטבעית או בדרך הרפואית. מה שחשוב שזה יגיע. ואם את לא מבייצת (ועדין זה לא מוכח), אז בהחלט אפשר לטפל בזה. שולחת לך ים של
ויהיה בסדר, גם אם תזדקקי לעזרת ההורמונים.

חניתושה

New member
לימור יקרה, מזה פרופיל הורמונלי?

בס"ד ואת אמרת לי שאולי בהמשך החודש אבייץ אבל איך? הרי אני מקבלת כל 28-30 יום אז הביוץ שלי נע בין יום ה - 14 ליום ה- 17. ועד היום ה- 17 זה לא יגדל בהרבה. הרי בכל יום הם גודלים ב 1-2 מ"מ ועשיתי חישוב שזה לא יגיע ל 18 או 20 כפי שצריך להיות ביוץ. ודרך אגב לקחתי בעבר איקקלומין וגם פרמריל וזה לא עזר לי. מה עושים? אין לי כוחות, אחרי שנתיים אני כבר עייפה.

לי מ ו ר

New member
פרופיל הורמנולי זו בדיקת דם

שנעשית ביום השלישי של המחזור וביום ה- 21. היא בודקת את רמות ההורמונים ויכולה לתת שתובה ודאית אם התרחש ביוץ. מה שחשוב זה לעשות את הבדיקה שאת ערה שעתיים- שלוש לפני לקיחת הדם. מכיוון שבעת שינה הורמון החלב- פרולקטין הוא גבוה. ולכן הדבר יכול להראות פרופיל לא תקין. בזמנו לא קיבלתי הוראה זו, ולכן עשיתי גם ct מוח על מנת לבדוק אם הכל תקין. בסוף אחרי שעשיתי בדיקת דם במועד הנכון הבדיקה יצאה תקינה. איקקלומין חשוב לקחת ובאותו הזמן גם לעשות מעקב זקיקים על מנת לוודא שאכן מתרחש ביוץ ושרירית הרחם מתעבה. אם עדין לא מתרחש ביוץ, או לחלופין מספר מחזורי טיפול שלא הצליחו, אז עוברים לתותחים הכבדים יותר. מבינה את העייפות שלך, והציפייה הזו רק הולכת ומתעצמת והכוחות נעלמים לפעמים. חשוב להיות מטופלת אצל מומחה פריון, אני מקווה שאת אצל אחד/ת כזה/ו. ושוב אם אין ביוץ, אפשר לגרום לו להגיע בעזרת הורמונים כבדים יותר. את יכולה לפנות אליי בכל שאלה גם במסרים. והעיקר שיהיה

חניתושה..

קודם כל, החשוב ביותר זה להרגע!! נכון שקשה להרגע, אבל חייבים, פשוט חייבים, לחשוב חיובי! אני התחלתי עם איקאקלומין, למרות שידעו מה הבעיה אצלי מהתחלת הטיפולים, וכאשר הזקיקים לא הגיבו, עברו לזריקות. הרופא ידע מה לעשות אם תמשיכי להגיב כך לאיקאקלומין, אל דאגה, הסיכויים שלא יהיו לך ביוץ כלל הם מאוד קטנים. אצלי מעולם לא היה ביוץ באופן עצמוני והנה אחרי מחזור אחד של זריקות היו לי 7!! זקיקים בגודל של 19 מ"מ, אז אסור לאבד תקווה.

נועם@בת

New member
ולמה בדיוק את מיואשת?

בגלל שעוד לא היה ביוץ? ומה יקרה אם תחכי עוד כמה ימים לביוץ? זה לא שחלילה מישהו חולה אצלכם, זה לא שפרצו לך הביתה וגנבו לך הכל. זה אפילו לא שהתפוצץ צינור הביוב והציף את הבית. זה כולה זקיק שמתעצל לגדול
. בגלל זקיק עצלן את מיואשת? אין כבר אלוקים בשמיים שאפשר לסמוך עליו או להתפלל אליו? ככה תרימי ידיים ותכנעי לזקיק מטופש ששכח החודש לגדול? לא נראה לי, את הרבה יותר חזקה מזה. אז תחזיקי מעמד ותפסיקי לרחם על עצמך, תאמיני לי שלא יצא לך מזה שום דבר טוב.
נועם

למעלה