נסגר פורום זופאפנה.ת.נ.צ.ב.נ

דמיקולו

New member
../images/Emo7.gifנסגר פורום זופאפנה.ת.נ.צ.ב.נ../images/Emo16.gif

לאחר חודשים בהם אימצנו את זופאפנה, צחקנו מאותם בדיחות,בכינו ,חווינו ביחד חוויות, למדנו להכיר אחד את השני תו"כ העברת הזמן ביחד מול המחשב. הגיע הזמן לומר להתראות ינוח הפורום על משכבו במרתפים האפלים של פורטל תפוז אנשים. יעלה ויבוא דובר הפורום לאמר את דברו..................

דמיקולו

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifעצוב לי ב../images/Emo23.gif. ../images/Emo7.gif

לא צפינו שזה יבוא,ולא ציפינו יגיע היום בו יפרדו דרכינו לעולמים, איפה נפרוק מתחים בנינו לבין חברינו בפורומים השונים, כיצד ניישר ההדורים. וכאן נשאלת השאלה הגדולה........ל מ ה ? ? הבאתי איתי מכתב, אותו כתב אדם חכם הידוע בכינוי המלך ואקריא שורות נבחרות מתוכו: شركات طيران, مواقع سياحية,فنادق,دول ومدن,مجلات سياحة وسفر,دليل سياحي مدن,شركات طيران,مجلات سياحة وسفر,وسائل سفر,مكاتب سياحة,فنادق الكثير الضحك ، والضحك هو : انبساط الوجه بحيث تظهر الأسنان ، الثغر الأبيض ، الزهر ، طلع النخل إذا انشقّ عنهُ كمامُه ، العسل ، الثلج ، الزبد ، وسط الطريق ، والشَّهد . والضحّاك : أمير أسطوري أسر جمشيد ملك الفرس وعذّبه ، ويُمثله الفنانون حاملاً الأفاعي . לקריאת קדיש, הקהל מתבקש לשמור על השקט...... יִתְגַדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵהּ רַבָּה בְּעָלְמָא דְהוּא עָתִיד לְאַתְחַדְּתָא וּלְאַחְיָא מַתַיָא וּלְאַסָּקָא יַתְהוֹן לְחַיֵי עָלְמָא וּלְמִבְנֵי קַרְתָּא דִירוּשְׁלֵם, וּלְשַׁכְלֵל הֵיכָלַה בְּגַוָּה, וּלְמֶעְקַר פּוּלְחָנָא נוּכְרָאָה מֵאַרְעָא, וּלְאַתָּבָא פּוּלְחָנָא דִשְּׁמַיָא לְאַתְרָהּ, וְיַמְלִיךְ קוּדְּשָׁא בְּרִיךְ הוּא בְּמַלְכוּתֵה וִיקָרֵה, וְיַצְמַח פּוּרְקָנֵהּ וִיקָרֵב מְשִׁיחֵהּ בְּחַיֵיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵּי דְכָל בֵּית יִשְׂרָאֵל בַּעֲגָלָא וּבִזְמַן קָרִיב וְאִמְרוּ אָמֵן. יְהֵא שְׁמֵה רַבָּה מְבָרַךְ לְעָלַם וּלְעָלְמֵי עַלְמַיָּא. יִתְבָּרַךְ וְיִשְׁתַּבַּח וְיִתְפָּאֵר וְיִתְרוֹמֵם וְיִתְנַשֵּׂא וְיִתְהַדָּר וְיִתְעַלֶּה וְיִתְהַלָּל שְׁמֵהּ דְּקֻדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא, לְעֵלָא מִן כָּל בִּרְכָתָא וְשִׁירָתָא תֻּשְׁבְּחָתָא וְנֶחֶמָתָא דַּאֲמִירָן בְּעָלְמָא וְאִמְרוּ אָמֵן. עַל יִשְׂרָאֵל וְעַל רַבָּנָן וְעַל תַּלְמִידֵיהוֹן וְעַל תַּלְמִידֵי תַלְמִידֵיהוֹן וְעַל כָּל מַאן דְעַסְקִין בְּאוֹרַיְתָא קְדִישְׁתָא בְאַתְרָא קְדִישָׁא הָדֵין וְדִי בְּכָל אֲתַר וַאֲתַר, יְהֵא לָנָא וּלְכוֹן וּלְהוֹן שְׁלָמָא רַבָּא חִנָא וְחִסְדָא וְרַחֲמֵי וְחַיֵי אֲרִיכֵי וּמְזוֹנֵי רְוִיחֵי וּפוּרְקָנָא מִן קֳדָם אֲבוּהוֹן דִי בִשְׁמַיָא וְאַרְעָה וְאִמְרוּ אָמֵן. יְהֵא שְׁלָמָא רַבָּה מִן שְׁמַיָא וְחַיִּים טוֹבִים וְשׂבַע וִישׁוּעָה וּנְחָמָה וְשִׁיזְבָא וּרְפוּאָה וּגְאֻלָּה וּסְלִיחָה וְכַפָּרָה וְרֶוָח וְהַצָּלָה עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל וְאִמְרוּ אָמֵן. עוֹשֶׂה שָׁלוֹם בִּמְרוֹמָיו הוּא יעֲשֶׂה בְּרַחֲמָיו שָׁלוֹם עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל וְאִמְרוּ אָמֵן

לקריאת אל מלא רחמים,הקהל מתבקש

לקום על רגליו.......... אֵל מָלֵא רַחֲמִים שׁוֹכֵן בַּמְּרוֹמִים, הַמְצֵא מְנוּחָה נְכוֹנָה עַל כַּנְפֵי הַשְּׁכִינָה בְמַעֲלוֹת קְדוֹשִׁים, טְהוֹרִים וְגִבּוֹרִים, כְּזֹהַר הָרָקִיעַ מְאִירִים וּמַזְהִירִים – לְנִשְׁמַת הַחַיָּל פלוני בן פלוני שֶׁמָּסַר נַפְשׁוֹ עַל קְדֻשַּׁת הַשֵּׁם, וְנָפַל מוֹת גִּבּוֹרִים בַּהֲגַנָּת הָעָם וְהָאָרֶץ. בַּעֲבוּר שֶׁאָנוּ מִתְפַּלְּלִים לְעִלּוּי נִשְׁמָתוֹ, בְּגַן עֵדֶן תְּהֵא מְנוּחָתוֹ. לָכֵן בַּעַל הָרַחֲמִים יַסְתִּירהוּ בְּסֵתֶר כְּנָפָיו לְעוֹלָמִים וְיִצְרוֹר בִּצְרֹר הַחַיִּים אֶת נִשְׁמָתוֹ, יְיָ הוּא נַחֲלָתוֹ וְיָנוּחַ בְּשָׁלוֹם עַל מִשְׁכָּבוֹ וְיַעֲמֹד לְגוֹרָלוֹ לְקֵץ הַיָּמִין וְנאֹמַר אָמֵן.

M.Z

New member
אכן תם עידן הזופאפנה

בעקבות תלונות של גורמים שונים על כך שבפורום זופאפנה יש התארגנות קבועה ליציאה להתקפות על פורומים אחרים, הוחלט לסגור את הפורום בטענה שהוא מהווה בסיס התארגנות לטרולים בתפוז. כולי תקווה שמערכת תפוז תרווה נחת מסגירת הפורום ותופעת הטרולים תעלם (מה שאני לא מאמין שיקרה). בכל מקרה, היה נחמד, קצר וקולע, בשבועיים האחרונים בגלל סיבות של מקום העבודה נבצר ממני לשבת על מחשב עם חיבור לרשת באופן עיקבי, ולכן הודעות מסויימות לא נמחקו או לא נמחקו מהר מספיק. עלתה תוכנית לצרף מנהל/ת פורום נוסף אך התוכנית לא יצאה לפועל. בכל מקרה, מי שנהנה מהפורום ההוא - סבבה מי שלא נהנה מהפורום ההוא תנחומי וצערי. אבל עוד פורום פחות פורום לא כל כך משמעותי, הגורמים הפעילים בתפוז קיימים, לנסות להתנגד להם זה בערך כמו להלחם בנגע הסמים, ככול שאתה משקיע יותר מאמצים כך מספר המשתמשים רק עולה בהתמדה. לכולכם- שתהיה המשך גלישה נעימה כל אחד בפורום האהוד עלייו, אני מבחינתי חוזר לסאגה הטובה והישנה להמשך פעילות רגילה. תודה לכל הגולשים, לכל המספידים ולכל המזדהים, היה כיף.

לפחות משהו אחד טוב ייצא מזה...

יחזרו לפה כל הכותבים ..השנונים והמצחיקים (והלפעמים מגזימים), וחזירו עטרה ליושנה....

נתן.ל

New member
אתה חושב שזה כל כך פשוט להחזיר עטרה

ליושנה? מאיפה אתה חושב מתפרנסים המוהלים אם אתה פשוט תחזיר את העטרה אחרי כל פעם?

נתן.ל

New member
זה בדרך לאנשהו שמאלה

או ימינה, אני כבר לא זוכר. שים לב לשילוט בדרך

וואלה דיקטטורה

אני מקבל מסרים ממנהלות שלא אוהבות פעילות שלי. הן לא יודעות שחצי מהניקים שהן מברכות כל בוקר-זה פיצול אחר שלי. אני המלך. אני המנהיג די לחכימא ברמיזה וואחד הוא אכבר
שבו בשקט כחולות. דיר באלקון(נקבה , רבות של "דיר באלקום")

למעלה