|לפעמים אסור לפתוח פה ל

../images/Emo7.gif|לפעמים אסור לפתוח פה ל ../images/Emo190.gif

אני,שהתחלתי את היום בכאלו אנרגיות שבורה יושבת ובוכה כמו ילדה קטנה... אתן יכולות כבר לנחש בטח.... לא רק שהוא לא הגיע עדיין,הוא גם לא עונה לא לטלפון ולא לאס אם אסים..... אני לא מאמינה..... בד"כ איני סומכת על זה שהוא באמת יבוא עד שהוא מצלצל בדלת..לא יודעת למה היום נפלתי בפח הזה,למה??!!!! אוףףף!!!! בא לי לצרוח!!!!! מזל שהבנים ישנים.....

Mיקי7

New member
../images/Emo10.gif אני יודעת שאסור לקוות...

אבל יש אולי סיכוי שהוא בכל זאת בדרך?... אולי?....

אין לי מושג.....הוא לא עונה.......

בקושי רואה איך לחייג מרוב בכי.. בד"כ אני לא מהמקוות....אבל עשה לי כזו הרגשה טובה הבוקר שאמר שמגיע כי הוא סוגר את השבת וביום המשפחה לא היינו יחד והאפטר הזה היה ממש חשוב לי! המשגע הוא שאינו עונה כבר כמה שעות

ITA26

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

אוי, מוכר ולא חביב, במיוחד הלא עונה לטלפונים הזה... אני בטוחה שהוא תכף תכף מגיע...

../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

שולחת חיבוק אינסופי! כלכך מוכר ועדיין כלכך מקומם.... מחזיקה אצבעות שהוא בכל זאת יגיע! כנראה היה משהו באמת חשוב...מי כמונו יודעות שתמיד צץ משהו! שולחת שוב חיבוק! (כמו שאני תמיד כותבת כשאני צצה עם הודעה כלשהי, אני נמצאת כאן הרבה אבל ממעטת להגיב....)

shmupie

New member
שולחת ../images/Emo24.gif

מקווה שאולי בכל זאת הוא הגיע/ יגיע.

סוף טוב הכל טוב...

אז הבחור הגיע ב23:30,אבל הגיע...... היתה לו ישיבה דחופה עם איזה מג"ד.....אמנם הגיע ונשפך אבל לפחות הגיע..... אחחחחח...איזה כיף להריח את הבושם שלו ברחבי הבית......יצא עכשיו ולקח את הבנים..... תודה לכולכן על החיבוקים ,אין עליכן!!

אמאבולי

New member
../images/Emo24.gifאיזה כיף לקרוא!

שמחה שנגמר בטוב. אם כי זה לא מכפר לגמרי על השעות מורטות העצבים בהן הוא היה לא זמין
בטוחה שגם היום יהיה לך יום מצויין!

איזה יופי

איך אני אוהבת את ההודעות המאוהבות שלך. אבל להבא, תבקשי ממנו איזה SMS מרגיע...

../images/Emo99.gifאז אני אבקש אז??!!

הוא מגיע אתמול כשהירוק בעיניים הפך לאדום אש ושואל אותי בתמימות כזו מתוקה:"אבל אני לא מבין...למה בכית...?" נו,באמת...למה?!!ככה!!משו....לפעמים בא לי לתת לו
..אבל משום מה זה תמיד מתחיל ונגמר ב

כל הכבוד לו!

אז בסוף הכל התסדר, לפחות ישן בבית ועכשיו פיזר את הבנים. גם קצת נחת... נחזיק אצבעות שזה לא יחזור! (למרות שעל מי אנחנו עובדות...) :) בוקר נהדר!

למעלה