אנחנו מוקפצים ל-IVF

ממירוע

New member
../images/Emo7.gif אנחנו מוקפצים ל-IVF

לא מצאתי לאן לשרשר את זה, אז אני מתנצלת.. תזכורת - אני עם חשד לאנדומטריומה ולא מבייצת עצמאית והבחור עם זרע מאוד בעייתי. כבר חודש שעבר הרופא אמר שכנראה נתוני הזרע מקפיצים אותנו לIVF, אבל חשבנו לתת לזה עוד צ'אנס ולנסות הזרעה. אז אחרי שלא הגבתי לאיקולמין אחד והעלו אותי לשניים ואז הגבתי, אבל בייצתי לי באופן עצמאי לפני הזמן, עשינו את בדיקת הזרע + השבחה היום והתוצאות על הפנים. אז זה עוד לא סופי כי אנחנו פוגשים את הרופא רק ביום שלישי, אבל זה די וודאי. בא לי לבכות

שש12345

New member
חיבוק!

ממירוע, חיבוק גדול, וIVF זה לא כזה נורא {אמרה שש12345 אחרי IVF ראשון שהיא פחדה ממנו עד מוות] אבל באמת היה ממש לא נורא! בכל מקרה, לפחות את יודעת שאתם לא מבזבזים זמן על טיפולים בעלי סיכויי הצלחה נמוכים לכם, וזה בעיני יתרון אדיר! שיהיה בהמון הצלחה...

doe2

New member
IVF זה באמת לא כזה נורא

לדעתי מה שנורא זה הציפייה... מצידי שינתחו/יחתכו/יזריקו/ישאבו יעשו מה שרוצים, אבל שיהיה כבר. הציפיה הורגת אותי ולא הטיפולים. אני עשיתי 3 הזרעות ולא הסכמתי להמשיך עם זה בשום אופן (למרות שחברה שלי עשתה 12 ובאחרון כן נקלטה). אם הסיכויים ב IVF טובים יותר, אז יאללה,,, אז תירגעי, בוכים על מה שלא מצליח ולא על מה שמצליח, ופנייך להצלחה.

1גליש

New member
תסתכלי עם היתרונות

אני אמנם עדין מאגף ההזרעה עקב מורפולוגיה נמוכה אבל תחשבי על זה שמעכשיו אין יותר שאלות, אין יותר תהיות ואין אי ודאות. יש בעיה והפתרון היחידי הוא IVF. זה עדיף על הזרעות עם כדורים, בלי כדורים, עם זריקות, עם שינוי מינונים, עם חיפושים עד המצב האופטימלי ובסוף- אכזבה. הסיכוי בIVF, לפי מיטב הבנתי עולה. אז זה לא פשוט וקל כמו הזרעה אך מצד שני סיכוי טוב יותר
תתעודדי ומחכה לבשורות טובות

inbalich

New member
עדיין לא בקיאה בתחום

אבל מאחלת לכם המון בהצלחה. ולא, אל תבכי, אל תישברי, אתם לפני מסלול קשה ומרגש כאחד. תנסי לחשוב על הטוב. אני יודעת שזה קשה, ואני שולחת חיבוק.

miky4

New member
אל ../images/Emo7.gif

זה נשמע מאוד מפחיד בהתחלה, אבל מניסיון - זה לא נורא, צריך רק לזכור שזה מסע ארוך עם הרבה מאוד שלבים בדרך, כדאי ומומלץ להתעדכן בשלבים הרפואיים. אי הידיעה מאוד מלחיצה, אבל ברגע שקוראים, אוספים קצת יותר מידע ושומעים רופא או שניים, מתחילים ונכנסים לתוך זה. מאחלת לך הצלחה מהירה, שתתאוששי מהר מההלם הכרוך בהודעה, אבל שתדעי שזה שלב בדרך למשהו שאת מאוד רוצה.

ממירוע

New member
טוב...קצת התעודדתי בינתיים...

תודה רבה על כל החיבוקים והיחס
זה היה משברון קטן- ניסיתי להכין את עצמי במהלך החודש לכך שזו תהיה התוצאה, אבל עדיין כששמעתי את זה מהאחות, זה בכל זאת שובר משהו. אבל בכל זאת, אני מאוד אופטימית, ואני בטוחה שנצליח להיכנס להריון מתישהו (בשאיפה שבקרוב...) מה שכן בכל זאת יש כמה נקודות אור: 1. שהדבר הראשון שהרופא אמר לנו לפני חודש, כשזה עלה בפעם הראשונה, זה "אל תדאגו, יהיה לכם ילדים שלכם..." 2. בכל זאת הגוף שלי הגיב לטיפול יחסית קליל (איקקלומין-למרות ששתי טבליות). 3.בכל מקרה כנראה היינו צריכים להתחיל להזריק, כי הרירית שלי נשארה מאוד מאוד דקיקה (2 ממ), מה שאומר שכנראה האיקקלומין לא טוב לי (אבל היו לי שלושה זקיקים יפים - ובייצתי לי לבד כמו ילדה גדולה
) - אז מה זה בשבילי עוד עניין קטן של שאיבה...
3. יש סבירות שהאנדומטריומה החשודה שלי היא בכלל דרמואיד (שאני והרופא הסכמנו שזה יותר טוב
) מה שאומר שאולי אין לי אנדומטריוזיס Yeepee. ובכל מקרה החלטתי לקרוא לה בשם אנדי...

1גליש

New member
ממירוע, תוכלי לפרט את בעיית הזרע?

כאמור אני מאגף הזרע- מורפולוגיה נמוכה- 3%. רצית לדעת, אם אין לך בעיה לפרט, איזה נתון בעייתי יש בזרע כדי להעלותכם ישר לIVF

ממירוע

New member
אצלנו צריך לשאול איזה נתון לא בעיית

הריכוז אצלנו במקסימום מגיע ל 5 מיליון, התנועתיות מקסימום 10% בתנועה מהירה והמורפולוגיה זה הדבר היחד שעוד בגבול הסביר - 11% תקין (וגם זה התחיל כ-4%)

../images/Emo181.gif השד ממש ממש לא נורא

אנחנו גם ממחלקת הזרע וה IVF עם ספירה נמוכה של כ - 2-4 מליון בלבד ומורפולוגיה גרועה של 1% תקינים בלבד. וב IVF היו לנו הפריות יפות מאוד (עם עזרתו האדיבה של ברטוב).
אני שולחת לך חיבוק גדול, אני יודעת שזה קצת מפחיד, אבל אני בטוחה שהכל יסתדר, היום כמעט לכל בעיה יש פתרון. שבת שלום חמודה.

ממירוע

New member
תודה אשתו...

אני באמת בטוחה שנצליח - אבל יש משברים של רגע... שבת שלום גם לך ולכולן

אני מבינה את החששות שלך

בעצם כל אחד או אחת חושבים שמתחתנים והופה נכנסים להריון בלי שום בעיות, אנחנו היינו מאוד שאננים, אני גם לא מיהרתי בכלל (נישאתי בת 24) וחשבתי שאני יותר מדי צעירה. בסופו של דבר אחרי שנה של ניסיונות ולחצים של הבעל החלטנו לבדוק, וכמו שאת יודעת כל הבדיקות הם אצל האשה קודם, אז זה נגרר ונגרר ופיתחתי קריירה, והנה עברו להם כמעט חמש שנים בשאננות ורק עכשיו אנחנו אחרי IVF ראשון. אני זוכרת שכשבעלי גילה שהבעיה היא אצלו, והוא חשד בזה לפני כן ולא רצה להאמין, זה פגע בו מאוד. הייתי ממליצה להתייחס לבעיה בפחות כובד ראש, כי לחצים ופחדים רק מוסיפים לסחרחורת שגורמים הטיפולים כשלעצמם. וכמו שאמרו כאן בחורות מקסימות את בדרך להיות אמא. ואני בהחלט מתפללת בשבילך שהדרך תהיה קצרה מאוד. זהו משברון קטן ואני בטוחה שתעברי אותו במהירות.

ממירוע

New member
האמת שתמיד היה לי חשד שמשהו לא

בסדר וגם לבחור היו חששות כאלו. אבל חשבתי שזה נורא טבעי החשש הזה ובאמת עד שלא נכנסים להריון בעצם אין תשובה אמיתית. וכל הזמן אמרתי לעצמי - למה שדווקא אנחנו ניפול בסטטיסטיקה, הרי הרבה יותר סביר שנהיה ב-80-85% שאין להם שום בעיות... אבל מסתבר שלא רק שנפלנו בסטטיסטיקה הזו, אלא שגם פעמיים... (גם אני וגם הוא). למרות זאת, אני רואה גם את הדברים החיוביים בעניין - א. שבאמת יודעים מה הבעייה ואיך לפתור אותה, נראה לי הרבה יותר מתסכל להיות בלא מוסברים. ב. העובדה ששנינו בעייתיים (וכתבתי את זה גם בפעם הראשונה שנכנסתי לפורום והצגתי את עצמי) דווקא מקלה על התחושה ואין רגשי אשמה או האשמה של הצד השני - שנינו באותה סירה. ו-ג' באמת שההליך היה מאוד מהיר אצלנו - עברו בינתיים רק 10 חודשים מאז שהפסקתי גלולות... (לא ביזבזתי זמן כי אחרי כמה מחזורים, המחזור שלי פשוט לא הגיע במשך חודשיים וחצי, אז ישר הפנו אותי למומחה פיריון ומכאן הדרך ידועה...)

השד לא כ"כ נורא

אני ממחלקת IVF, זה לא נורא כ"כ כמו שחושבים אני בטוחה שתעמדי בזה כמו גיבורה... ב ה צ ל ח ה

רוית ב

New member
מימרוע

אז נכון שזו לא קייטנה IVF אבל תחשבי על זה ככה את בדרך להיות אמא!!!! בהצלחה אני מחזיקה לך אצבעות

ממירוע

New member
תודה ../images/Emo9.gif

גרמת לי לחייך באינפנטיליות באמצע יום עבודה...

לממירוע../images/Emo99.gif

תנסי לחשוב חיובי לפחות אצלכם ישנו פתרון אחד ולא צריך לעבור שמונים אלף נסיונות ולהפציץ את הגוף בהורמונים וללא הצלחה כמו המון בנות שהפכו להיות שפני ניסוי לרופאים ושאחרי המון טיפולים ואכזבות מוצאות את עצמן בתור להפרייה(יתכן וגם אני אצתרך מתישהו , אני אחרי הזרעה שנייה ומקווה שזה נתפס , אם לא אז הזרעה נוספת והיידה להפרייה שכבר היום זה נראה לי פחות מפחיד ועם הרבה יותר סיכויי הצלחה) אז תדעי שאת נכנסת ישר ולעניין בלי סחבת וזה טוב.המון בהצלחה לכולנו.

שינובו

New member
../images/Emo24.gif

אכן קשה לעכל את הבשורה הזו, אבל עם הזמן את תתעודדי במיוחד עם הידיעה שעדיף לא לעבור הזרעות אם זה לא יעיל. אנחנו כאן לעידוד ושאלות, אז אולי זה יעשה את זה הרבה פחות נורא...

bobi2525

New member
מחכה לך הפתעה נעימה עם הגוף

והנפש שלך. אני חייבת לספר לך משהו כשהתגייסתי לצבא הייתי פריקית כזו של LOVE AND PEACE ולא ממש אהבתי את הרעיון של הצבע הייתי מאוד בעייתית ואכלתי הרבה קש בגלל זה... כאילו דאא טירונות בנות- נשארתי שבת היתה לי שיחה עם המ"פ הופסק בגללי מטווח כי סירבתי לירות למטרת גוף...(חחחח) דברים שלא ממש אמורים לקרות לילדות מבית טוב.... ביום האחרון של הטירונות מקריאים שמות של כל אחת ולאן היא ממשיכה הלאה הקריאו ת'שם שלי ואמרו בה"ד 4 קורס מכיות בנים.
טוב ישר טלפון לאיזה דוד בכיר בצבא שיציל אותי מהמכה. יום למחרת 5 בבוקר מעירים אותי בצעקות ואומרים לי שאני צריכה לרוץ ואני? גוש בשר ולא משומן בקושי מצליחה לזוז צועקת להם שזה טעות במחשב גם שם אכלתי הרבה קש עד שהבנתי שהטעות הזו כנראה לא תשתנה וזהו גורלי. הזמן עבר ואני המשכתי לעשות מה שאמרו לי כי הבנתי שזה יותר משתלם... היינו עושים מסעות של 30-40 קילומטר עם ציוד כזה כמו רמבו מפדלעה שבקושי זזה נהפכתי לחיילת חרוצה שמסוגלת לרוץ ולרוץ בלי להפסיק.... טוב אז אחרי שקדחתי לך בראש: הקטע הוא שהגוף והנפש שלנו מסתגלים למצבים שלפעמים נראים כבילתי אפשרים אז לא לזלזל בגוף ובנפש שלנו הם הרבה יותר חזקים ממה שנדמה לנו. ב ה צ ל ח ה

שירישי

New member
וואלה - בובי ../images/Emo79.gif (=שריקת התפעלות)

אני כל הזמן מגלה עליך דברים חדשים.

למעלה