סיכום שבועי

Ariellllll

New member
סיכוםם

שיר השבוע (כללי): we no speak americano שיר השבוע (גאגא-י): באד רומאנס אלבום השבוע: דה פיים סרט השבוע: john tucker must die. סופיה בוש
ספר השבוע:
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): א- אבא ה-הבאתי ב- בחורה ה- הביתה תגלית השבוע: ללכת למסאג' כל שבוע במקום לקחת ריטלין זה הרבה יותר כיף דבר שהשגתם השבוע: טבעת ממש יפהה מאכל השבוע: ענבים קפואים מקום השבוע: ים משהו שעשה לכם את השבוע: סתם היה שבוע טוב משהו שהרס את השבוע: כלום מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: רק שאתה מאבד מישו אתה יכול להבין כמה הוא היה חשוב משהו שאתם מחכים לו השבוע: יומולדת
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חברים שלא ראיתי הרבה זמן עוד משהו: תמונה כלשהי:

How I Disappear

New member
דט בוי איז א מונסטרררר ../images/Emo191.gif

שיר השבוע (כללי): la la la - auburn שיר השבוע (גאגא-י): reloaded, i like it rough, wonderful אלבום השבוע: סרט/סדרת השבוע: המסור 1, המסור 2, המסור 3, המסור 4, המסור 5, המסור 6
ספר השבוע: משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):"את חיובית כמו בדיקת איידס"
תגלית השבוע:
דבר שהשגתם השבוע: אממ לא יודע מאכל השבוע: סוווווושי מקום השבוע: קניון משהו שעשה לכם את השבוע: משהו שהרס את השבוע: מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: משהו שאתם מחכים לו השבוע: טסט 2 משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: הטמפרטורות ידו מתחת לאפס ויהיה קפוא
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: עוד משהו: תמונה כלשהי:

chyio

New member
שבת שלום :)

שיר השבוע (כללי): magnetic baby- semi precious weapon שיר השבוע (גאגא-י): dance in the dark/teeth אלבום השבוע: fame monster/we love you סרט/סדרת השבוע: סרט-סולט, ראיתי אתמול! חרא סרט אבל אי אפשר לעמוד בפני אנג'לינה ג'ולי ואקשן
וסדרה- סיינפלד ספר השבוע: אני ממש רוצה לקרוא נערה עם קעקוע דרקון, נחשב? משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): כל הליריקס של magnetic baby ועוד משפט של חברה שלי שהייתה בחו"ל (בזמן שיחת ועידה במסנג'ר), אני וחברה אחרת היינו בטלפון באותו זמן ופשוט התחלנו להקרע מצחוק במשך שעה XD ירדן (R) אומר/ת (00:12): *זועררר היום אכלתי חציל וחשבתי עלייך תגלית השבוע: אין לי בטחון כשזה מגיע ללהיות לסבית בקהילה, כי אף פעם לא הייתי. אני מחוץ לארון מגיל 13 ואפעם לא הסתובבתי עם אנשים מהקהילה X: דבר שהשגתם השבוע: יותר בטחון בעצמי :) מאכל השבוע: חומוס -_- מקום השבוע: החדר שלי
משהו שעשה לכם את השבוע: חברה טובה שכבר הרבה זמן בחו"ל התחברה לסקייפ ויכולתי לדבר איתה סופסוף כמו שצריך, ממש התגעגעתי אליה ;; משהו שהרס את השבוע: הממממ תכננתי הכל כמו שצריך לנסיעה למצפה רמון לראות מטר מטאורים ובבוקר שהייתי צריכה לנסוע ביטלתי הכל כי לא היה לי כוח, איזו פוץ אני. מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תהיו הומואים! ליידי גאגא תאהב אתכם יותר
משהו שאתם מחכים לו השבוע: למצוא תעסוקה לעצמי. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני באמת אמצא תעסוקה לעצמי האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: וול. זה לא יקרה בכל מקרה אז מה זה משנה :{ עוד משהו: לא שמעתי אתמול את גאגא כמעט כל היום ואני מתגעגעת אליה. *אובססיה משהו* תמונה כלשהי:

limors2

Active member
מה חרא סרט, הוא היה ממש טוב!(../images/Emo58.gif לסולט)

מלבד זה שהיא הזריקה לראש ממשלה הרוסי את הרעל של העכביש, הוא היה לא צפוי לחלוטין

chyio

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

תקשיבי, למדתי קולנוע אז החוות דעת שלי קצת פלצניות XD בעיקרון זה אחלה סרט........
(מי שלא רוצה להרוס לעצמו את הסרט שלא יקרא את זה!!!!!!!!!!111)
ואם היא היתה בצד של רוסיה והיו שמים דגש יותר על מייק זה היה סרט מעולה. אבל הפכו את זה לסרט אמריקקי אופייני ;;

limors2

Active member
יש משהו בדברייך.

אבל זה שלא הצלחתי לחזות כל פיתול עלילה קנה אותי!

Coralulu182

New member
סיכום קורלי

שיר השבוע (כללי): 30 Seconds To Mars - Closer To The Edge
שיר השבוע (גאגא-י): So Happy I Could Die
אלבום השבוע: Angels and Airwaves - We Don't Need To Whisper שאני שומעת עכשיו אחרי הרבה זמן שלא שמעתי!
סרט/סדרת השבוע: סרט - פגוש את הספרטנים, סדרה - רוק30
ספר השבוע: כשניטשה בכה
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "תגידי, למה יש אנשים ששמים שמשיה בתוך המשקה?"
תגלית השבוע: מודעות עצמית מתעתעת, ויותר מידי ממנה זה בעייתי
דבר שהשגתם השבוע: פגישה מחר עם חברה טובה!
מאכל השבוע: שניצל תירס
מקום השבוע: הבית של חברה שלי
משהו שעשה לכם את השבוע: ישנתי אצל חברה שלי ^
משהו שהרס את השבוע: אבא שלי מעצבן
מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: -
משהו שאתם מחכים לו השבוע: הפגישה מחר עם חברה שלי
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ללכת לקולנוע עם חברה
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סיוון, מחר
עוד משהו: בכל יום שעובר אני אוהבת את גאגא יותר
תמונה כלשהי: התמונה הכי סקסית הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

yarjor

New member
../images/Emo150.gif*שומרת לעצמי מקום*

אני אבוא לפה אחר כך, כי אני אראה סוויני טוד אחר הצהריים, ויהיו לי דברים שווים יותר פה! וווהווווו!!! הסמיילים שלי אומצו ~!

למעלה