סיכום שבועי

limors2

Active member
../images/Emo68.gifסיכום שבועי../images/Emo70.gif../images/Emo68.gif

כי סיכומים זה כיף. - שיר השבוע (כללי): - שיר השבוע (גאגא-י): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - ספר השבוע: - משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - תגלית השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - עוד משהו: - תמונה (כלשהי!):

LordGaga

New member
הפורום בן שבוע ../images/Emo22.gif

שיר השבוע (כללי): If You Seek Amy - בריטני
שיר השבוע (גאגא-י): אחרי החפירות על השירים מיוטיוב - זה היה פשוט ברור שהם הולכים להדבק לי חודשים, סו.. Reloaded ו/או Greatest
אלבום השבוע: האלבום המאולתר מהשירים מהשרשור של איתי
|מלך|
סרט/סדרת השבוע: דפנטלי - TLV
ספר השבוע: לא קיים
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):
תגלית השבוע: המחשב של אמא כן היה יכול להיות גרוע יותר ממה שהיה
דבר שהשגתם השבוע: שום דבר ששווה תזכורת
מאכל השבוע: מאכלים קפואים מכל זן שהוא
מקום השבוע: ביקור קצרצר בצפון
משהו שעשה לכם את השבוע: ביקור קצרצר בצפון
משהו שהרס את השבוע:האמת שהיה אחלה של שבוע
מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תודה לאמא ואבא שהביאוני עד הלום.
משהו שאתם מחכים לו השבוע: MMT בבארבי תל אביב
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שלא יגמר (
)
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים וחברות שחיי שווים כלום בלעדיהם
עוד משהו: לא, תודה, כמה יצא?
תמונה (כלשהי!):
(נו, אין כאן
)

Coralulu182

New member
יאי! הפורום התחיל בגוד ווייבס על ההתחלה../images/Emo8.gif

שיר השבוע (כללי): The Verve - Bittersweet Symphony
שיר השבוע (גאגא-י): Alejandro
אלבום השבוע: Marina & The Diamonds - The Family Jewels
סרט/סדרת השבוע: קליבלנד!
ספר השבוע: סיימתי השבוע את "אשתו של הנוסע בזמן".
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): מירי פסקל: "אתה מאשים אותי בגועל נפש?!"
תגלית השבוע: ממ, אני מניחה שגיליתי מישהי מחדש.
דבר שהשגתם השבוע: לא יודעת
מאכל השבוע: כל דבר איטלקי!
מקום השבוע: קולנוע, כי הייתי שם השבוע אחרי שלא הייתי שנה
משהו שעשה לכם את השבוע: הייתי בקולנוע עם חברה שלא ראיתי הרבה זמן, ושם עובדת חברה טובה שלי, והייתה גם מסיבת גיוס מצחיקה לחברה אחרת
משהו שהרס את השבוע: החום הזה!!!!!!!!!!!
מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני חושבת שאני אוהבת יותר את גרסת הקליפ של אלחנדרו, עם קטעי הגשר הארוכים האלה שהיא אומרת אלחנדרו כל-כך הרבה פעמים שכבר חושבים שזה ג'יבריש
משהו שאתם מחכים לו השבוע: ביום ראשון אני הולכת לישון אצל חברה שלא ראיתי כמעט חודשיים!
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: בא לי להוריד איזה קילו
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: וואלק לא יודעת.
עוד משהו: מכירים את זה שאתם שומעים שיר מלא פעמים כי אתם חושבים שהוא טוב והכל, ואז פתאום ביום בהיר אחד אחרי ששמעתם אותו מיליון פעם פתאום בפעם המיליון ואחת מתבהר לכם שזה ה-שיר של ה-שנה ואתם קולטים כמה הוא מדהים וטוב, יותר מאשר בהתחלה כששמעתם אותו כי הוא סתם היה טוב?! זה מה שקרה לי היום עם אלחנדרו!
תמונה (כלשהי!): מצאתי מלא תמונות מהממות של גאגא אז הנה אחת שאהבתי ממש
שיהיה לכולם שבוע נפלא!

lady galgal

New member
טוב קודם כל, היי אני חדשה... ../images/Emo13.gif

קוראים לי גלושקה... וגאגא- ואני חולה על היצור הזה!!!!!!!!! *~* שיר השבוע (כללי): חייב שזה לא יהיה גאגא..? =/ מממ אז- Christina Aguilera - Fighter יש לו חתיכת קליפ מושקע!! D: שיר השבוע (גאגא-י): Filthy Pop אלבום השבוע: The fame monster.. זה כבר לא כ"כ אלבום השבוע.... יותר כמו אלבום החצי שנה האחרונה.. ^^ סרט/סדרת השבוע: לא יצא לי לראות השבוע.. אבל האחרון שראיתי זה הנסיף הפרסי... אולי נלך יום רביעי לקולנוע בחיפה.. =] יש המלצות לסרט?? ספר השבוע: Non... לצערי לא יוצא לי... |= משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): טוב זה הולך ככה.. XDDDDDDD -אני (מנסה לפרש לחברה שלי שיר של גאגא): "her kiss is a vampire grin.. את יודעת מאזה grin..?" -פוקי: "אהה.. צהוב, לא?!" תגלית השבוע: הבנתי מה היעוד שלי... =] אני אעצב הלבשה תחתונה... ^^ עוד שנה הלוואי, לימודי תואר ראשון בשנקר... =] דבר שהשגתם השבוע: עשיתי שבת אצל החבר שלי סופסוף... אחרי יותר משנה וחצי... =] מאכל השבוע: חח פסטה שבקושי הצלחתי להכין.. XD מקום השבוע: הבית שלי... בית לבד... תענוג.... =] משהו שעשה לכם את השבוע: גיליתי שתאריך השחרור שלי מהשירות לאומי הוא פאקינג יום חמישייייייי הקרוב!!!!!*@^!#$%&@ משהו שהרס את השבוע: ההורים מחוץ לבית לשבוע... אין אוכל במקרר... o_o מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני?!?!?! עוד חודשיים?!?!?!?!?? בר רפאלי!!! =] חכו חכו..... משהו שאתם מחכים לו השבוע: ממ ההורים שלי... החבריקו שלי... האוזניות שהזמנתי מ-ebay... והירידה המיוחלת במשקל... =] משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ממ כנ"ל.. האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חח שוב.. אבאמא ואחיות שלי.. חבר שלי.. ואולי גם חברה ותיקה.. מאוד!!... שלא ראיתי כמעט שנה... =] עוד משהו: ממממ היי ^^ תמונה (כלשהי!): תמונה מדהימה שלה...
היה כיף.. ^^ Seeya!!

limors2

Active member
ברוכה הבאה!../images/Emo65.gif

התחלה, שוליית המכשף או סולט- שלושת הסרטים האחרונים והנפלאים שראיתי בקולנוע. מומלצים בחום!

yarjor

New member
מזל טוב לפורום ../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

*אני מוסיפה סמלונים לשאלות, תאמצו אם באלכם
זה יהיה נחמד*
שיר השבוע (כללי): Welcome To The Black Parade
שיר השבוע (גאגא-י): Alejrando
אלבום השבוע: אם זה נחשב אלבום... הפסקול של המספריים של אדוארד בגרסה מורחבת
! זה אחד הפסקולים הנדירים וקשים להשגה וסוף סוף השגתי אותו
אפילו באינטרנט אין לזה הורדות!
סרט/סדרת השבוע: המספריים של אדוארד
ספר השבוע: נער החידות ממומביי
משפט השבוע (משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): בתור סרט מוכר בבית שלי, גם האחות הקטנה שלי שמעה את השם, ואתמול כלימדתי את אח שלי אוריגאמי ובדיוק שמתי מספריים על הרצפה. אחותי נכנסת ושואלת :"ירדן, אלה המספריים של אדוארד?"
תגלית השבוע: שחקן אחד, השם שלו מתחיל בסטפן והשאר שכחתי
דבר שהשגתם השבוע: המון דברים.... שודדי הקאריביים, הפסקולים למספריים של אדוארד ולצ'ארלי והשוקולד, וכל הדיסקוגרפייה של גאגא
מאכל השבוע: -
מקום השבוע: -
משהו שעשה לכם את השבוע: -
משהו שהרס את השבוע: -
מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אלחרנדו זה שיר ממכררר מדיי
משהו שאתם מחכים לו השבוע: התווים למספריים של אדוארד, דיוידי של אליס בארץ הפלאות!
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שוב, התווים לאדוארד
האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: -
עוד משהו: -
תמונה (כלשהי!): אני בהודעה מהירה

yarjor

New member
מזה הרווח באלבום השבוע../images/Emo242.gif../images/Emo64.gif../images/Emo46.gif ../images/Emo41.gif

Coralulu182

New member
אימצתי מקודם, זה מתיש אבל ממש כיף הא? ../images/Emo6.gif

אגב הספר "נער החידות ממומביי" זה אחד הספרים האהובים עליי ביקום

xCxD

New member
אוי רציתי לקנות אותו לפני כמה ימים שהייתי

בצומת ספרים, בסוף בחרתי ספר אחר. עוד כמה ימים יש את הסרט ביס, אני מתלבט אם לראות או קודם לקרוא את הספר... מה כדאי?

yarjor

New member
אני ראיתי קודם את הסרט ../images/Emo41.gif

אבל זה לא ממש משנה כי זה לא כמו עיבוד לספר, זה לגמרי שונה לגמרי, פשוט מתבסס על אותו רעיון בהתחלה - איזה הודי עלוב זוכה בהמון כסף... אז, לא קריטי

Coralulu182

New member
ברור שלקרוא קודם את הספר! ../images/Emo2.gif

קודם כל תמיד ספרים על פני סרטים!
~תולעת ספרים~ ושנית, החסירו והוסיפו לסרט מלא שטויות והפכו אותו לאיזה סרט רומנטי וזה בכלל לא הקטע של הספר...הספר גם מעביר דברים שאין בסרט.
אבל היי הסרט ממש טוב. והפסקול שלו מצוין! פשוט אני ממליצה לך קודם לקרוא ואז לראות

yarjor

New member
../images/Emo45.gifהפסקול ממש מעולה ../images/Emo41.gif

אחרי שראיתי את הסרט הייתה תקופה שהייתי מכורה לו לחלוטין, הכי אהבתי גם את השיר פייפר פליינס
ובד"כ אני לא מתמכרת לפסקולים, חוץ מזה יש רק עוד שניים שאני באמת אוהבת

yarjor

New member
אני מחבבת את M.I.A ../images/Emo41.gif

היא בדיוק הוציאה אלבום חדש
אבל לא ממש אוהבת אותה, אני סתם סוגדת לפייפר פליינז

למעלה