פירסינג

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo67.gif פירסינג ../images/Emo122.gif

מה ההורים שלכם חושבים על פירסינג
.. הם מרשים
.. להורים שלי אין בעיה עם פירסינג, בתנאי שלא יהיה בפה
(לשון
, שפה
וכו´). לי יש בטבור ואני מתה על העגיל
ואני ממש שמחה שלהורים שלי לפחות אין בעיה עם זה ..

maayan15

New member
ההורים שלי ייקבלו ימותו עם אני

ייעשה פירסינג....או יותר נכון...הם יהרגו אותי!!... מצד שני, לפני 10 שנים אחי רצה לעשות עגיל שני באוזן (אין מה להשוות לפירסינג אבל סתם דוגמא..)... ואמא שלי לא הרשתה לו..ואבא שלי לא הרה לו..והם התווכחו על זה...ואז הוא קם ואמר לעצמו "שילכו לעזאזל אני עושה מה שבא לי" הוא עשה את העגיל...בא הבייתה...אמא שלי ראתה אותו... העיניים שלה נפקחו והיא : "איזה יפה אתה ככה!!".....אז ההורים שלי אומרים לא...אבל הם גם לא יודעים כלום מהחיים שלהם אז....

אני לא אעשה פירסינג...

ואם כן אז טרגוס, שזה באוזן (
) וזה לא כזה בולט ומפריע...(וכן, בעייני זה יפה. יש בעיה??) אהממ...לאחותי יש עגיל בפופיק, אבל היא עשתה אותו ביומולדת 18 שלה (וואו!! לפני א-ר-ב-ע שנים!!) ככה שכבר הם לא יכלו להגיד לה כלום...אני מניחה שאם היא הייתה עושה לפני זה הם גם היו מתעצבנים, במיוחד אבא שלי, אבל הם היו מתרגלים לזה...
אחותי (לא זו, השנייה, יותר גדולה) כל הזמן אומרת לי לעשות נזם, זה באמת יכול היה להיות מתאים לי אבל זה נדוש, ואני לא אוהבת את כל הרעיון של לחורר את עצמך....אבל זו רק דיעה שלי

charmingirl

New member
אני ממש אוהבת את זה!!

ואני מכירה מישהי שכבר עשתה שם אבל זה נראה ממש ממש מסוכן לאוזן! והיא גם אמרה שזה ממש כאב!!! אבל זה עדיין יפה!

*neta*

New member
מרשים לא מרשים...

הם יודעים שאני אפחד מידי כדי לעשות כזה דבר.. לעומת זאת אחותי (2 קעקועים+עגיל בבטן) דואגת להפחיד אותי ולזעזע אותי עם תיאורים שלה...למרות שהיא שברירית כזאת, בקושי פוגעת בזבוב

מאיושית

New member
ההורים שלי...

מרשים כל עוד זה לא באיזור הפה... פעם הם לא הרשו בכלל, עד שאחי הקטן עשה להם טרור והם הרשו לו לעשות עגיל בגבה... האמת היא שאני פחדנית מדי בשביל לעשות פירסינג

לדעתי פירסינג זה מגעיל... ../images/Emo16.gif

ולא יודע וממש לא איכפת לי מה ההורים שלי חושבים על זה. לדעתי זה מגעיל ורוב מה שזה נועד זה להרשים את החברים. (ותסלחו לי אם אני אומר שבדרךכלל ערסים משתמשים בזה?).
ניר

Siriusnip

New member
אני לא אוהב פירסינג../images/Emo15.gif

לפי דעתי זה מיותר לחורר את הגוף בשביל חתיכת ברזל שתתקע בעור. אבל זאת דעתי. כמובן שיש אנשים שזה יפה עליהם ואז סבבה!

shiri_b

New member
אני חושבת שאם עושים קעקוע

אז ל3 שנים או משהו.....כי תחשבו שתהיו בני 80+ והעור שלכם יהיה מקומט וזה איך הקעקוע יראה??? זה יהיה ממש מכוער! פירסינג, לא מושך אותי.

michael sama

New member
האמת...

אני חושב שההורים שלי ייתנו לי לעשות פירסינג או קעקוע אם אני ארצה אפילו אם הם לא רוצים שאני אעשה לאחות שלי יש פירסינג ב2 האזניים היה לה באף ויש לה בפופיק+2 קעקועים... אבל אישית אני לא רוצה לעשות פירסינג אני אחשוב על לעשות קעקוע

שני דברים

דבר אחד - אני חדשה - שלום לכולם קוראים לי עדיה ואני בת 13 מהמרכז ודבר שני - זה בדיוק מה שאני חושבת , שזה יפה והכל וסבבה אבל כשזקנים זה מגעיל.....

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo24.gif עדיה ../images/Emo24.gif

איזה כיף שהצטרפת אלינו
אני מאוד מקווה שתשארי בפורומינו הקט
שיר

liat Gi

New member
מה זה בקושי

עגילים באוזניים נתנו לי לעשות אז פירסינג??

yellow cheese

New member
אמא שלי אוהבת ת´רעיון ../images/Emo8.gif

סתם סתם..היא לא מתה על "מתכות מיותרות" אבל מסכימה לי לעשות איפה שאני רק ארצה.. חוץ מבשפה אחרי שהיא עברה שטיפת מוח רצינית
אבל בכלליות היא ליברלית לגמריי כי "זה דבר שחולף"..
יש לי פירס´ בלשון ובגבה.. ובגבה היא בעצמה באה איתי לעשות |מתוקה|
אני מתה עליה
באמת
אני חושבת שאני כמעט היחידה שלא ממש רבה עם ההורים שלה, הא
הם כאלה מושלמים
טוב, לפעמים
שירלי
אגב, סחטיקה על הפורום..

למעלה