סרטונים
סרטונים

shlomym

New member
שלום לך CRANE ,תוכל לספר קצת על

השיטה? יופי של תנועה,מזכיר שילוב של גמל שלמה ,שינג אי,גוי לי פוט ועוד. אהבתי ,תודה אגב ,יופי של בחירת שיר רקע

crane

New member
תודה, אני בחרתי את השיר ../images/Emo13.gif

הסרטון מורכב מאוסף קליפים של כמה שיטות שהמורה שלנו מלמד. אני מצרף כאן קליפ דוגמה מכל שיטה: בה ג'י צ'ואן (BaJiQuan). ג'ין גאנג בה שי (JinGangBaShi)- זה סגנון נדיר למדי. הוא נוצר ע"י טיאן ג'ין ג'ונג שלימד את מורו של ג'ואו. זהו שילוב של סגנון בשם ג'ין גאנג לואו האן, שמקורו בשאולין ןמאופיין בעבודת ידיים מהירה, ובה ג'י צ'ואן, שהוכנס כדי להוסיף כוח ועמידות חזקות יותר. פי גואה ג'אנג (PiGuaZhang), הן בידיים ריקות ושני כלי נשק, המיאו דאו (החרב הארוכה שנראית בסרטון) וחיי חו ביאן (HeiHuBian, המקל הקצר). איזו תשובת מולטימדיה, אה?

shlomym

New member
רציתי להגיד בא ג'י,אבל לא הייתי

בטוח. סגנון כלבבי הבא ג'י,אוהב עבודת החרב,בכיף יכולה להיות מומרת לעבודת מוט בינוני תענוג להסתכל יופי של תשובה ,תמשיך כך

איתי, איתי...

אתה כזה מדהים
אני רוצה...אני רוצה... (אפשר לשלב עם זה סכינים?
) קליפ יפה, זורם, אחלה מוזיקה, ואת שאר הדקויות אני אשאיר למסנ'... נ.ב. צפה לתגובה לגבי היגואר יגואר

ננדין

New member
../images/Emo41.gifהאמת על מאסטר Yanagiryuken../images/Emo41.gif

כהתחלה, כולכם קטני אמונה וברור שאתם לא מבינים כלום באומניות לחימה אמיתיות
אתם כל כך לא מבינים באומניות לחימה אמיתיות עד כדאי כך שכל אומניות הלחימה שאתם עושים שווי ערך לילדים פרהיסטורים בני 4 שנאבקים בניהם כדרך להקנות להם כישורי צייד
מאסטר Yanagiryuken הוא אומן לחימה מדהים וכנראה הגדול ביותר שאי פעם העולם ראה
מאסטר Yanagiryuken הוא הדבר האמיתי
כל שאר האומניות לחימה זה חרטה והערך שלהם מסתכם בלא יותר משיעורי כושר קלים
מאסטר Yanagiryuken הוא אומן לחימה כל כך מדהים עד שהוא הגיע לרמה הכי גדולה בשליטה בכוח הקי (לא צ'י
הוא יפני, יה סינולוגים מסריחים
) ולמעשה הוא יכול להביס כל לוחם בעולם מבלי לגעת בו (אפילו את פידור ואת הקרואטי הזה מהקרבות הברברים שלכם
) בגלל שמאסטר Yanagiryuken שולט כל כך בכוחות הקי הוא כבר לא צריך טכניקה
למעשה, מאסטר Yanagiryuken הוא כבר מעל הטכניקה
למי שחושב שאפשר להפתיע אותו אז גם פה טעות בידיו
בעזרת המדיטציית היחודית של מאסטר Yanagiryuken (קוראים לזה התבוננות הקי האין ספוי...) הוא הגיע לרמת מודעות כזאת שהוא יודע הכל בכל זמן והוא אפילו יכול לקרוא את מחשבותיו של תוקף ערמומי אפילו אם אותו תוקף עוד לא חשב לתקוף אותו
למעשה, מאסטר Yanagiryuken הוא כבר מעל המודעות
הוא המטריקס
(ואגב, מאסטר Yanagiryuken לא מתייחס בסלחנות לכסילים שחושבים שהם יצליחו לנצח אותו ע"י ניצול גורם ההפתעה אז ראו הוזהרתם
) אך אסון כבד נפל על תלמידו של מאסטר Yanagiryuken והם אפילו עוד לא יודעים את זה
מכוון שאני שותף הסוד היחיד של מאסטר Yanagiryuken ותלמידו הבכיר ביותר (את זה לא ידעתה
אה
איך אתם בטח מפחדים ממני עכשיו...) הוא סיפר לי את האמת המרה ביום חמישי האחרון אחרי שהעביר לי שיעור פרטי בתורת הקי הרקטלי השמיימי... והאסון הגדול הוא שמאסטר Yanagiryuken חלה במחלה קשה שאת שמה אני לא יכול אפילו להעלות על שפתיי
הרי היה ברור שאחרי שהוא ניצח והשפיל כל כך הרבה אומני לחימה בעולם מישהו ידאג להתנקם בו (מי אתם חושבים הרג את ברוסלי
זה היה AFTER EFFECT של מכת הקי המפורסמת של מאסטר Yanagiryuken (מאסטר Yanagiryuken מתנצל על זה ומוסר שהוא לא התכוון אבל חבל שלא הודיעו לו בזמן כי הוא יכל גם לרפא את ברוסלי...) בכל מקרה, אותה מחלה קשה שמקורה הוא מקונספירציה של אחד מאומני הלחימה שמאסטר Yanagiryuken ניצח אך לא הרג מתוך רחמים וטוב ליבו אוכלת את מאסטר Yanagiryuken מבפנים
עדויות לפגיעה הקשה במצבו הבריאותי של מאסטר Yanagiryuken אפשר לראות בסרטונים של האימונים האחרונים שהועלו כאן שרואים בברור שהקי שלו לא ממוקד ולכן התוקף האחרון בשרשרת התוקפים (האגרסיבים ביותר אני חייב לציין...) מקבל רק קי בתדר מאוד חלש ולכן לא נופל כמו שלימדו אותו
כמובן שכבר בקרב מאסטר Yanagiryuken היה במצב ממש גרוע
ולכן למאסטר Yanagiryuken לא היה ברירה והוא פרש להתבודדות טרנס וגינלית על מנת לרפא את עצמו...אך אל דאגה
מאסטר Yanagiryuken הכתיר אותי כממשיך דרכו הבלעדי והעביר לי Menkyo kaiden על השיטה וזה הזמן להודיע למורים שלי חיים, אבי, יובל וגיא: זה נגמר
גם ככה אני יודע ג'יו ג'יטסו, ארניס וקפ"פ יותר טוב ממכם
אתם לא מבינים שאני כבר בן 15
מה אתם יודעים
מי שרוצה להצטרף לשיטה שלי מוזמן ליצור איתי קשר במסרים או לבוא להצטרף לשיעור בפארק ביום שישי... קייייייייייייייייייייאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאייייייייייייייייייייייייייייייי
(אופס
, ברח לי קצת...)

NetaSher

New member
LOL!!! ../images/Emo6.gif

למד אותי, הו מאסטר דגול! אני מתחננת לקמצוץ מכוחות הקי שבבעלותך!

kagekun

New member
מה אתם צוחקים?!

ואם היו לו תלמידים בארץ גם הייתם מסתלבטים עליו??? אני מכיר כמה מורים כאלה מוזרים בחו"ל שאתם מאד מעריכים את התלמידים שלהם בארץ (אחד נראה בדיוק ככה והשני עוצר חיצים בידיים חשופות), או שאתם פשוט מכבדים אותם ולא רוצים להעליב כי הם פה בארץ ויכולים לבוא לדפוק לכם מכות ;)... הזילזול הזה לא מוסיף לכם.

William Kidd

New member
נראה לי שאני אידיוט....

כי בערך חצי הודעה חשבתי שאתה מדבר ברצינות....

למעלה