סרטונים
סרטונים

crane

New member
סירטון אומנויות לחימה סיניות

הודעה דומה תוכלו למצוא בפורום השכן (או לא למצוא, לכל המחרימים). חבר שלי הכין מעין סירטון פירסומת של המורה שלנו בסין. מכיוון שייעצתי קצת בנושא, הייתי שמח לשמוע תגובות (בעיקר בנוסח: "איתי, איתי, אתה כזה מדהים, אני רוצה לעשות איתך סיסטמה על הרצפה כאן ועכשיו"). כל הכבוד ליגואר יגואר על הסיכום החודשי.

תודה

השילוב של 2 הסירטונים האלה זו ההדגמה הכי טובה וקיצונית שראיתי לעניין. מסתבר שמה שעובד על כל התלמידים שלך לא בהכרח עובד על מי שלא למד ממך מתי ואיך ליפול. אני תוהה למה לא ניסה בכלל את המכות באוויר כשעלה לזירה, בהתחשב בכך שבסרטון הראשון הוא עושה כמעט רק את זה. בצד כתוב "דאיטוריו אייקי" אבל זה נראה יותר כמו השיטות של yellow bamboo.

Tonjin

New member
גם על הגי שלו מאחורה כתוב "דאייטו

משהו..." (כלומר הסימניה השלישית לא ברורה בסרטון) בטקסט היפני שמצורף לסרטון בו הוא מקבל מכות מהקארטאקה השמנמן כתוב שמדובר בשילוב של יוגה וג'וג'וטסו יפני מה זה באמת, רק האל שבשמיים יודע...

נותרתי ללא מילים

הנה מה שכתוב בעמוד של הסירטון הראשון כתיאור של מופע האימים:
Yanagiryuken is master of Daitouryu-aikido. He uses mysterious 'chi'power. He says that he has never defeated though he fought 200 times in Vale Tudo. You need to pay 500,000 yen to fight with him. But if you defeated him, he will pay 1,000,000 yen to you.​
ויש שם גם קישור לקרב השני בו הוא הפסיד, רק מזויות אחרת ממה שהובאה (ההסבר הנ"ל מסביר את החתימה על המסמך בתחילת הקרב): http://www.youtube.com/watch?v=oMgVmFzBrus לא ברור למה אנשים מוצאים לנכון "ללמוד" אצל מורה כזה, ומה גורם להם להתנהג כאילו הם חוטפים מכות על ימין ועל שמאל ממנו
.

shlomym

New member
היי רן.אני מאמין שזה סוג של סוגסטיה

כל קוראי המחשבות לכאורה,משתמשים בכך. זה לא עובד על כל אחד יש סוג של אנשים ,שקלים יותר לתימרון ואלה מוצאים אותו והוא אותם
זה דרכו של עולם למדתי לקבל את זה בהבנה, ואגב ,לא חסר כאלה בארץ,אני אישית הכרתי כמה. מצד שני,אם הם נהנים,מי אני שאפריע להם

fa jing

New member
מישהו יודע כמה זה 500000 יאן

בדולרים או שקלים? אני רוצה לדעת אם שווה לנסוע לשם לגזור קופון קטנטן (אניט סטודנט והמצב קשה). מקבלים 1000000 יאן על ניצחון פחות 500000 יאן על הזמנה לקרב פחות כרטיסי טיסה ולינה במקום סביר וכמובן שעל סושי לפני הקרב אני לא מוותר. אז האם הנסיעה כדאית?

NetaSher

New member
ספארינג בפיליפינים

לאחרונה נשאלתי הרבה שאלות על סגנון הספארינג בפיליפינים והבטחתי שאשים סרטונים בפורום. אני נתקלתי בשתי שיטות מרכזיות: 1. מקלות מרופדים והגנת ראש (עלק מרופדים, זה כואב נורא!) 2. מקלות לא מרופדים. אני מצרפת שני סרטונים, אחד של ספארינג מקל לא מרופד וסכין ושני של טורניר מקלות מרופדים.

../images/Emo45.gif סרטונים יפים

ג'ון במיטבו, כרגיל. לגבי הסרטון עם המקלות המרופדים, במילה אחת - אווץ'
.

shlomym

New member
חייבים לראות

אני מצרף לכם קליפ של קרב בין שאולין לטקוונדו הוא לא מלא אבל שימו לב להסתערויות הרגליים ולהתגוננות מפניהם ולשוני בסגנונות מעניין,ומרשים כאחד נראה די אותנטי

ukeboy

New member
תודה על הסרטון אבל...

...כבר ראיתי סרטוני עב"מים באיכות יותר טובה... :)

ashigara

New member
לא צריך להלחץ - יש הסבר הגיוני

מדובר במפעל תרופות שפיתח שיטה חדשנית לייצר חצאי כדורים
. תצחקו, תצחקו, אבל זה סטארט אפ רציני. יש מאות אלפי לקוחות פוטנציאליים בעולם שהרופא רשם להם לקחת חצי כדור
שלוש פעמים ביום.

למעלה