עזרה דחוף

../images/Emo66.gif../images/Emo53.gif../images/Emo7.gif עזרה דחוף

ההורים שלי נסעו לארבעה ימים ואני הייתי צריכה לטפל בכלבה שלי לילה... אתמול היא נתקעה במשהו עם הראש שלה (אני לא יודעת בדיוק איך היא עשתה את זה) ואז הרמתי וחיבקתי אותה ואז משהו קרה לה... היא לא ממש רצתה לפתוח את העיינים וכשנגענו לה בראש היא התחילה לצרוח. היא כבר לא ממש מקשקשת בזנב מאתמול ונראה לי שהיא פוחדת ממני והיא חושבת שאני זאת שהרבצתי לה בראש מכיוון שחיבקתי אותה אחרי המקרה... כשאני מתקרבת אליה היא עם הזנב למטה (לא בין הרגליים) ולא למעלה כמו תמיד... יש לי הרגשה שהיא מפחדת ממני או עצובה או שמשהו קרה לה אבל אני רוצה לטפל בה ולעזור לה לפני שההורים שלי יחזרו (הם חוזרים מחר) כי נראה לי שכואב לה. בינתיים אני לא יכולה ללכת לוטרינר כי ההורים אמרו לי לחכות עד שהם יבואו. אתמול חשבתי שהיא גוססת בגלל שהיא לא רצתה לפתוח את העיינים שלה וישנתי לידה כדי שלא יקרה לה כלום... יש למישהו עצה או יודע מה קרה לה? יכול להיות שהיא חושבת שאני אשמה?

האפי לי

New member
אם זה נראה לך ממש גרוע

אני ממליצה שתצרי קשר עם הוטרינר שלכם ותתייעצי בטלפון. אם הוא ימליץ להביא את הכלבה או יסכים לבוא לביקור בית תסבירי לו שההורים בחופש וכשיחזרו הם יסתדרו איתו על התשלום. כדאי שתדברי גם עם ההורים על כך לפני שאת עושה את זה כלב שלא פותח את העניים זה לא כלב ברוגז נשמע יותר רציני.

enbalush

New member
תסתכלי אם יש לה דם בעיניים

ותקחו אותה לוטרינר בכל מקרה, היא לא חושבת שזו את, היא פשוט מפחדת שתגעי בה שם, כי עוד כואב לה.

../images/Emo66.gif../images/Emo7.gif הסתכלתי עליה

בבוקר ויש לה דם בעיניים, אני לוקחת אותה ב-1 וחצי לוטרינר...

../images/Emo66.gif תשובות

הוטרינר בא אתמול וסיפר מה קרה לה. מסתבר שהיא קיבלה זעזוע מוח קל, ובאצמע ההתנגשות עם הקיר העיניים שלה יצאו מארובות העין ולכן יש לה שטפי דם. הוא אמר שהצבע של השטפי דם יתחלף בכל מיני צבעים ושאחרי שבוע עד שבועיים היא תיהיה בסדר...

למעלה