תהייה -אתמול בערב

• פותח הנושא dd27
  • פורסם בתאריך

dd27

New member
../images/Emo66.gif תהייה -אתמול בערב

יצאתי לבלות עם חברות והתחילו אותי פה ושם ואז קלטתי משהו שלא קלטתי קודם (כי חברה העירה לי..) שאני בכלל לא מתייחסת לזה שהתחיל איתי על אף שהוא חמוד ביותר אני כאילו מזלזל... האם יכול להיות שנים רבות של בטחון עצמי מעוך גרם לי לחשוב שאני לא שווה אהבה ? שלא מגיע לי אהבה ? שזה לא ייתכן בעולם שיהיה מי שיתחיל איתי ? האם התגובה המזלזת שלי באה ממקום של חוסר בטחון? של חוסר אמונה שבאמת הוא מתחיל איתי ולא בא להסתלבט עליי (כי אני שמנה-ולסתלבט אני רגילה..) יכול להיות שאני מזלזלת מתוך מגננה שרק יעוף לי מהפחד שיעליב אותי או משהו כזה והוא בעצם התחיל איתי.. איזה מוזר.. כל הלילה חשבתי על זה תודה לאותה לברה שהאירה את עיני כי לא שמתי לב שאני באמת עושה את זה ... הבטחון שלי כזה מעוך שהוא לא ניתן לתיקון..??....

אני מבינה אותך

שמתי לב שגם אני נוהגת ככה אני ישר דואגת לנפנף את הבחור לפני שחלילה יתחיל להעליב אותי או משהו כזה ולא שמה לב שאני מפספסת כאן משהו וזה חבל אבל לקחתי לתשומת לבי ומנסה להאמין בעצמי יותר

לא יודעת

אני מבינה את מה שאת אומרת... יחד עם זאת.. האם את תמיד נוהגת ככה עם כל אחד???... תראי אהבה היא ענין של קליק בין היתר....לא יודעת איך זה עובד אצלך אבל אני לפעמים רואה מישהו שעושה לי את זה.. ואז אם הוא בא לדבר איתי אין סיכוי שאני אתעלם ממנו..אבל אם זה מישהו [ויהיה "חמוד" ככל שיהיה] שלא עושה לי את זה ממבט ראשון..אני בודאי שלא אתייחס אליו.. שימי לב שחברתך היא זו שהעירה שהבחור חמוד.. ולא את... את מלכתחילה לא חשבת ככה.. יכול להיות שיש לך בעיות כאלה ואחרות עם בטחון העצמי שלך.. אבל אני לא חושבת שזה נכון להתחיל ולדבר עם כל אחד רק בגלל שהוא בא לדבר איתך ורק בגלל שחברה שלך אמרה שהוא חמוד.. {אם הוא כזה חמוד שהיא תדבר איתו במקומך.. הרבה פעמים זה מוביל למשהו.. יש אלפי סיפורים "הוא בא להתחיל עם חברה שלי ובסוף התחתן איתי"
} בקיצור... תעבדי על הבטחון.. אבל בלי שום קשר... את מדהימה
... ואת יודעת שמגיע לך הכל ...ואני בטוחה שכשתראי אחד שתרצי לדבר איתו.. את לא תצטרכי שיגידו לך שהוא חמוד.. את כבר תראי בעצמך...

dd27

New member
את צודק אלכסאבל יש אבל

שמתי לב שהוא חמוד אבל כל כך פחדתי שהנה זה עוד ערס שיסתלבט עליי או יגיד לי מילה רעה אז נבהלתי מבפנים ..נרתעתי ובגלל זה זלזלתי זה מין מהגון הגנה שכזה... זלזלתי עוד לפני שנתתי לו צ'אנס לדבר .. אני יודעת זה דפוק... צאיך לנסות הרי זה החיים לנסות וחיות אחרת כל מה זה שווה? לחיות בפחד...? לא להתנסות ולחוות חוויות זה לא נקרא חיים אוי אלכס לדעתי את מדהימה -באמת מקור השראה לבטחון העצמי לתעוזה לאהבה העצמית שלך במיניות שלך ... (הלוואי ואני היתי מקבלת את המיניות והסקסיות שבי בכזו קלות...) יום מקסים אנשים ואנשות..

dd27

New member
פעם הבאה חייבת לעשות הגההה

כותבת מהר וקצת מבולגן

adiddush

New member
חדשה בפורום ושמנה כמוכן

DD27 את נראת נהדר לפי התמונה שלך סקסית ומקרינה המון ביטחון .הלוואי והייתי נראית כמוך.אני בת 26 וכל חיי התחילו איתי 3 בחורים וכמובן את כולם לא רציתי כי למה שאני ארצה מישהו שמתחיל עם בחורה כמוני - שמנה, מה הוא סוטה.

dd27

New member
מוזר שאומרים שיש לי נוכחות

ובטחון עצמי גבוה?.? מאד מוזר כי עם כמה שאני גדולה ככה מרגישה קטנה ... תקראו לי שטחית אווילית אבל אני מאד נלחצת מאנשים יפים (ורזים...) אני מרגישה כל כך קטנה לידם - אני יודעת זה אידיוטי כאילו הם מגלמים את כל מה שחלמתי כל חיי להיות יפה ורזה... זה אידיוטי אני יודעת - אבל אני לא יכולה להוציא את זה מהראש ... אני יכולה להיות יפה ורזה והיא תהייה מה זה טיפשה אני ארגיש לידה אפס כי לה יש יתרון מעליי היא - ר ז ה כן אכן אני בבעיה גדולה למרות שאני יפה ולא עלינו גם סקסית ,ושנונה עדיין אני מרגישה לידה נחותה ? למה ? ככה ככה חונכתי שלאנשים רזים יש יותר סיכוי בחיי אין ספק שאני נלחמת בזה ובוודאי מאז שאני פה התחלתי לפתוח ת'פה ולא לדפוק חשבון למי שרק מעז להעליב או להגיד משהו בנושא המשקל אז נכון זה עשה אותי קצת אגריסיבית אבל לפחות לא פרייארית...

כשקראתי את מה שקראת הייתי

חייבת לראות בת כמה את ואז חטטתי בכרטיס שלך והייתה שם תמונה. שלך. נראית מתוקה. יפה. כן..עם נוכחות. לא מוצאת שום סיבה להרגשה הנחותה שלך. תרימי מהר את הראש!!!!!!!!

עופר 123

New member
בטח שאת שווה אהבה...

אבל לפעמים לוקח קצת זמן עד שמוצאים את הבחור שיודע לתת את האהבה הזו. עובדה היא שמתחילים איתך כל הזמן, וגם התחילו איתך כבר לפני 30 ק"ג. את מזמן כבר לא שמנה, ובכל זאת הבטחון העצמי שלך לא בשמיים, בלשון המעטה. אל תנפנפי בחורים בגלל שאת חושבת שהם יצחקו עליך. אם מישהו יגיד לך משהו לא במקום, את יפה מאוד תדעי מה לעשות איתו ואיך לענות לו. את בחורה חזקה, כזו שיודעת להעמיד אנשים על מקומם כשצריך. אל תבריחי אותם במגננה, כי אולי את מפספסת פה משהו טוב. אולי האהבה מחכה דווקא אצל מי שאת לא נותנת לו להיכנס פנימה. מגיע לך הכי טוב שיש, ואת לא צריכה לפחד שיעליבו אותך. אם מישהו משקיע בך זמן, אנרגיה, מרץ ואומץ (כי לא כולם יכולים להתחיל ככה סתם עם מישהי...), הוא כנראה באמת רוצה אותך, ולא יחשוב בכלל על להעליב אותך. הבטחון העצמי שלך ניתן וראוי לתיקון. זה תלוי אם רק תשני את הסוויץ בראש. הכל בידיים שלך, ואת מסוגלת לעשות את זה. לכי על זה.
עופר

למעלה