יום הולדת לאיה

../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif יום הולדת לאיה../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

היום יש לאיה nancy21יום הולדת. שרשרו לכאן ברכות בשבילה איה כפרע נשמע עיניים שיהיה לך המון מזל טוב
וברכה מפורטת תקבלי בהודעה הבאה...

|ש../images/Emo65.gifמזל"ט איה!!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo47.gif

איה שיהיה לך המון מזל טוב!!!! אני מאחלת לך מכל ה
שתהיי מאושרת עד השמיים. תמשיכי למכור מטבחים ואוי ואבוי ללקוחות שלך אם הם יתקמצנו
אני מאחלת לך שתקבלי הרבה הרבה מתנות הרבה בריאות הרבה אהבה שכל מה שתרצי יתגשם והכי הכי חשוב תמשיכי להיות כזאת מקסימה כמו שאת כי ככה אני אוהבת אותך אוהבת המון, סיון

vicky1

New member
מזללללללל טובבבבב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

יאללה תתחילי לכבות!!!! שיהיה לך יומהולדת כיפי!! כמו שלי היה

../images/Emo23.gif../images/Emo65.gifמזל טוב לאהובתי../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif

האחת והיחידה. ואת הברכה תקבלי ממני בנפרד... ניסחתי אותה לבד!!! אוהבת אותך מאוד
הילה.

Dark L

New member
מזל-טוב לך :) ../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

nancy21

New member
תודה לכולן

בננות תודה רבה לכולכן על הברכות.. נורא מחמם ת'לב!!!! אוהבת את כולכן!!

Russian girl 17

New member
congradhasdkdkjhkjh

איך רושמים קונגרצ'יולישיונס?? טוב נסתפק בקונגרהה!!!! בייב קבלי: מה אאחל לזקנה שיש לה הכול , מה אומר, מה אכתוב , מה אחרוז, לא אדע.....שיר סיפור או אגדה?!!?!?!?!?!?! רק אומר לך כמה מילים: אושר כושר אהבה ויושר!

אווו פעמים מזל טוב!!!

מאמי עד 120 שנה !!! ישבתי על אדן החלון ופתאום צץ לי רעיון הרבה מזל והצלחה ושתמיד תמיד תשארי בריאה עושר יושר אושר וגם קצת כושר(כולם צריכים!!) ושיהיו לך חיים מדהיימיייםםםםםםםם!!! באהבה ענקית שירלי ופזית חחחח סתם ספיר!!!

charmed Orly

New member
מזל טוב!! יומולדת מושלם!../images/Emo65.gif../images/Emo205.gif

הכינוי שלך כבר לא בתוקף....
יום הולדת שמח!
שכל משאלותיך וחלומותיך יתגשמו!

למעלה