Happy Birthday Alan Rickman

meli99

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifHappy Birthday Alan Rickman

לכבוד יום הולדתו של האדם שליד החום שלו להבות אש נראות קרות לעומת הזוהר שלו קרני השמש נראות מעט עמומות ונוכח רבגוניותו צבעי הקשת בענן נראים דהויים מזל טוב לאלן ריקמן!! הרבה שנים של אושר, בריאות הצלחה ועשייה ועוד המון המון סרטים והצגות מצויינים. (התמונה המצורפת נוצרה ברגע של שעמום חיובי
)

XBigBadWolfX

New member
../images/Emo121.gifאבל זה רק מחרO:

אלןןןןןןן
טוב, אז בסוף אני כן חוגגת יומולדת, אז על הדרך אני חוגגת גם לאלן
עם דוגמה, על תבונה ורגישות, הצילו אני דג והמדריך לטרמפיסט לגלקסיה
רציתי את גאלאקסי קווסט או נמל אפל אבל הם היו מושאלים]: ולקחתי בעיקר סרטים מפגרים כאלה[הצילו אני דגXDDDD] כי נהיה איזה 10 בנות שלא כולן אובססיביות לאלן כמוני אז צריך משהו מפגר כדי שנוכל לצחוקXD

מזל טוב:) ../images/Emo65.gif../images/Emo15.gif

וואוו ממש כשהתחלתי לאהוב אותו הוא היה בין 57 ל58... הזמן עף... שיהיה במזל טוב
לעוד הרבה סרטים, קליפים וראיונות
והמשפט של הילה- הוא כמו יין, משתבח עם השנים... אגב, לפני שבועיים בערך נפל לי המחשב, שש שנים של תמונות נמחקו, מזל שהיה לי גיבויי, אבל אם למישהי/ו (
) יש איזה אתר נחמד, תמונות יפות או דברים כאלה של אלן, אתם מוזמנים להעלות שיהיה לי

litaf1

New member
63! ../images/Emo23.gif

מזל טוב לאדם הכי מדהיםםם עלי אדמות! לא יכלת לתאר אותו יותר טוב עם החום והזוהר !
פשוט אדם מושלם
עם קול שממיס לך את הלב |ריר| וחיוך שגורם לך לרצות לחייך אדם מושלם מכל הבחינות! שיהיה לו המון המון מזל טוב! כי מגיע לו!
63 נרות ליומהולדתו (חח ממש משעמם לי)
ונר אחד לשנה הבאה!
(
) אני שולחת לו מיליון חיבוקים מהארץ!!!

מלאכית16

New member
אני תוהה אם../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

זה שהיו אתמול כמה סרטים שלו בערוצי הסרטים, העיד על זה שמישהו זכר אותו...או סתם צירוף מקרים..
מזל טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב בהחלט אגדה מהלכת הבנאדם...

Mor L

New member
מזל טוב

לאדם הכי סקסי שקיים! מלאכית16 אני חושבת שאת צודקת, נראה לי שבאמת מישהו עשה ערב סרטים לכבודו :)

מלאכית16

New member
יפה מצדם...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

שעשו כבוד למלך... בדרך כלל אחרי שהשחקן עובר את גיל 26, הוא כבר לא מעניין אף אחד..

למעלה