מיסטיקה וגאווה בתפוז

../images/Emo65.gif../images/Emo34.gif מיסטיקה וגאווה בתפוז

היום בשעה 13:00 תתארח עורכת הדין עירא הדר בפורום משפחות הומוסלביות ותענה לשאלות הגולשים בכל הנוגע למשפחה ההומולסבית ומעמדה החוקי בישראל. עורכת הדין הדר ייצגה את טל ואביטל, שזכו לאחרונה במאבקן לאמץ זו את ילדיה של זו. ניתן להשאיר שאלות בפורום משפחות הומולסביות כבר עכשיו.
עוד היום, בשעה 18:00, יתארח גבריאל רעם בפורום עולם המיסטיקה. ניתן להשאיר שאלות בפורום עולם המסטיקה כבר עכשיו. עוד על גבריאל רעם ופועליו הרבים, בעמוד הזה.
לוח האירועים של תפוז, פעיל ומעודכן כל הזמן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/eventsAll.asp גלישה נעימה

axnholic

New member
../images/Emo41.gif זאת שוב השעה הזאת ביום ../images/Emo41.gif

התשובות לחידה השבועית. הפעם ההשתתפות הייתה דלה מאוד. התשובה היא ראגס (התשובה המפורטת נמצאת למטה). 100% תשובות נכונות. סה"כ 3 אנשים ענו: vitamin P,la bella dama,Kippi S (השמות לפי הסדר של שליחת התשובות כאשר הכי שמאלי ענה ראשון והכי ימינית ענתה אחרונה). החידה עם רמזיה: הוא ניסה להתאבד מספר פעמים, ואף הוכרז כמת. כיום הוא מאוד קשה. ובעברו הוא נהג להתלבש עם בגדים מאוד מוזרים. שטיחים. הוא יותר נמוך ממייק. לא מזמן הוא עזב את הסידרה. התשובה המפורטת: הוא ניסה להתאבד מספר פעמים, ואף הוכרז כמת- ראגס מנסה להתאבד בכל פרק בו הוא מופיע. היה פרק (ששכחתי את שמו) שפול חשב כי הוא הרג את ראגס. לשמחתנו הוא לא היה מת. כיום הוא מאוד קשה- מה לעשות, זה מה שקורה כאשר מפחלצים אותך. ובעברו הוא נהג להתלבש עם בגדים מאוד מוזרים.- קרטר אהב להלביש לו תלבושות מוזרות מאוד. שטיחים.- נשמע כמו "שטיחים" באנגלית. הוא יותר נמוך ממייק.- זה לא עובדה בדוקה, אבל אפשר להכריז עליו כיותר נמוך, לא? לא מזמן הוא עזב את הסידרה.- לפני מספר פרקים ראגס מת. חידה זו מוקדשת לזכרו של ראגס.
בתמונה אפשר לראות את ראגס וקרטר>> החידה הבא תפורסם במהלך היום.

axnholic

New member
תיקונים

שטיחים.- שמו נשמע כמו "שטיחים" באנגלית. הוא יותר נמוך ממייק.- זאת לא עובדה... החידה הבאה תפורסם במהלך היום.

angel in blue

New member
../images/Emo7.gif

וגמאני...*קינוח אף* מדליקה נר לזכרו של הכלב האהוב עלי ביותר בעולם...
(ואחריו "שוקי" מערוץ 2...)

axnholic

New member
../images/Emo41.gif החידה השבועית ../images/Emo41.gif

תזכורת לחוקים: כל שבוע אני אפרסם כאן חידה שקשורה לסידרה. את התשובות (המלאות*) שלכם שלחו לי במסר ואני אפרסם אותם לפני החידה השבועית הבאה. *מלאות- לכל רמז שאני אתן רשמו לי מה הקשר לתשובה שלכם. אם אתם לא יודעים את הקשר בין הרמזים (כולם) לתשובה, אבל יודעים את התשובה, שלחו לי בכל זאת. החידה: היא תסובב אותך. יש לה מכנה משותף עם פיתרון של חידה שבועית ישנה. כשהיא הייתה בת 5 חל בה שינוי ענק. אהבתם אותה כבר מהרגע הראשון. החידה תימשך עד יום שישי. בהצלחה.

angel in blue

New member
יייאייי!!!

אני יודע מה התשובה!! (נראה לי...
) אני שולחת לך מייל!!!!

axnholic

New member
אכן

ולכן אין רמזים. אם יש עדיין אנשים שמתקשים למצוא את התשובה, אני מוכן לפרסם רמז.

למעלה