Haapy B-Day To Shani- LDN

loli kiss

New member
../images/Emo65.gifHaapy B-Day To Shani- LDN../images/Emo65.gif

היום יש יומולדת לשני- LDN בפורום, ולמרות שהיא באנגליה אני בטוחה שהיא הייתה רוצה שנכתוב לה ברכות והיא תראה אותן כשהיא תחזור... אז.. ש י י נ א 3> מלא מזל טוב קופיף, עד 120
שתהיה לך ת'יומולדת הכי מדהימה בעולם, שאני בטוחה שתהיה כי את באנגליה, יומיים אחרי ההופעה של מקפליי *אעאעאעא* ואני סופר מתגעגעת
אז יאללה לברכה- אושר, עושר בריאות, כושר אהבה, שמחה והמון הצלחה
תמשיכי להיות כזאתי קורעת מצחוק XD ואפעם אל תשתני !
אהה וכמובן - תחזרי כבר כדי שאני יוכל לשמוע כל פרט ופרט איך היה בהופעה, וכמובן לראות תמונות
קרמבו לשילטון
LOL אוהבת המון המון המון, דיינהה ביאצ' 3> חח I LUSH U XD |סהדגש| *יאללה בנות, לברך*

McFlyRoni

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo16.gif../images/Emo212.gifמזל טוב!../images/Emo212.gif../images/Emo16.gif

אוי איזה כיף לך, [ואיזה מסכנה אני שאני מדברת לעצמי
] את עכשיו בלונדוןןןןןןןןן מטיילת לך וקופצת בין השלוליותתתתתת
אולי כבר היית בהופעה
או אולי תהיי היום
לא חשוב מה, את כלבה
סתם סתם, שיהיה לך יומולדת מדהים! המון מזל טוב מכל פורומינו האוהב והאקזוטי ביותר
תמשיכי לאהוב מקפליי ותישארי בפורום

OneStepCloser

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gifמזל טוב../images/Emo212.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

Simple Girl 182

New member
../images/Emo83.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo151.gif

Lex 1

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gif ../images/Emo65.gifHappy B-Day!../images/Emo65.gif

שיהיה אושר ועושר וכל מיני כאלה
לונדון, זה אחלה מתנה!
חחחחח

Decay Dance

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo65.gifמזל - טוב../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

מזל טוב שני!!!
עד 120 חחח את באנגליה
עכשיו אז את בטח חוגגת...אז יש לך אחלה יומולדת. שתהיה רק מאושרת והכי חשוב בריאה
ואני גרועה בברכות אז פשוט שכל משאלותייך יתגשמו

מזלטובD: ../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo212.gif../images/Emo77.gif

אהמ.. הרבה אושר ועושר
ושיהיה לך היומולדת הכי שמיח בעולם DDD:

yaelsee

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo140.gif מזל טוב! ../images/Emo65.gif

אפילו שעכשיו את באנגליה, [והיית בהופעה של מקפליי לפני יומיים
] מגיעה לך ברכה
אז מלא מלא מלא מזל טוב!
עד 120
שכל משאלותייך, גם לגבי מקפליי [כן, שלשום אחת מהן התגשמה] יתגשמו!
ותספרי איך היה בהופעה, אנחנו רוצות לשמוע כל פרט ופרט

Sharon Kez

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifמזל טוב D: ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

לא יכולת למצוא דרך טובה יותר לחגוג את היומולדת, אה? לונדוןןןןן! הופעה של מקפליייי! אהאהאע ג'יזס. יומולדת של פעם בחיים סידרת לך
33> אני מקווה שאת נהנית כרגע מ כ ל רגע [נו באמת, איך לא?] ויודעת שיש פה בערך 30 בנות שהיו מוכנות לרצוח אותך ולטוס במקומך. [סתם לא לרצוח XDD אל תפחדי!] רק טוב שיהיה לך
=]

just orr

New member
../images/Emo213.gif מזל טוב!! ../images/Emo24.gif ../images/Emo65.gif

[טחח, תמיד השרשורים של ימי הולדת כאלה צבעוניים
] מקווה שאת נהנית בלונדון D:

../images/Emo213.gif../images/Emo140.gif../images/Emo212.gifמזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif../images/Emo77.gif

מזל טוב שני!! עכשיו את בטח באנגליה, עדיין מתרגשת מזה שראית את מק האמיתיים..
אז אני לא אחפור לך יותר מדי..
שיהיה לך מזל טוב, ורק טוב בחיים
תמיד אור

../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gifיומולדת שמח../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif

המון המון המון מזל טוב

למעלה