שרשור מזל-טוב לענתו'ש

Music4Life

New member
../images/Emo65.gifשרשור מזל-טוב לענתו'ש../images/Emo65.gif

ענתיל'ה, רציתי להשתתף בשמחתך ולאחל לך מספר דברים לכבוד היומולדת שלך: אמן תהיה לך הרבה
בחיים, מכל הסובבים אותך שתמיד חייך יהיו
מוארים בשלל צבעים
שיהיה לך הרבה חברים טובים
הרבה אושר, שמחה, רננה
הצלחה בכל תחום אשר תפני אליו ובכל מה שתעשי בהמשך חייך
הרבה נחת ושלווה
הרבה בריאות לך ולמשפחתך ויקירייך
תמשיכי להיות בחורה כה מקסימה, אהובה, אמיתית ורגישה
כי ככה את הכי הכי ט-ו-ב-ה
כל שתבקשי - לו יהי (אמן אמן)
אוהבת אותך המוןמוןמוןמון,
ניבה

RedRecords

New member
מזל טוב!

לא ספרתי את מספר הנרות בעוגה, אבל אני בטוח שזה לא יותר מדי.

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gif"לא יותר מדי"../images/Emo35.gif

נשמע כאילו שאתה טוען ששום מספר נרות לא יגיע לגיל של ענת...כאילו שענת בת 70
בכל אופן, חבר'ה...אחלה עוגות
עשיתם לי תאבון עכשיו

רוני1002

New member
נתוש המקסימה, ../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

שיהיה לך המון המון מזל טוב לכבוד יום ההולדת שלך.
שפע ברכות, אושר, שמחה ובריאות.
שתמשיכי להיות מקסימה ונהדרת ושתמשיכי לנהל אותנו על הצד הטוב ביותר.
אני מאחלת לך ש... waves alyays crash like your emotion. (מהשיר Feel The Sun)
The Sun always shine in your life (מהשיר Water)
תחיי את החיים שלך
Like it's the last dance at the disco Like it's the only song we get to sing (מהשיר Last night on earth( תזכרי ש
Millions of stars Are lighting the sky Feeling the sparks (מהשיר I Love You Without Trying) והכי חשוב כל יום יכול להיות The First Day Of Your Life. (מהשיר First Day Of Your Life)

RedRecords

New member
ובנימה כזו, איך אפשר שלא להוסיף את

המשפט האלמותי: Live your life without regret, Don't be someone who they forget...

Ana Lyn Newkirk

New member
../images/Emo72.gifסורי שאני אחרון אבל...

כ
ושה
המון המון
לכבוד יום ההולדת. שפע ברכות
תמשיכי להיות מנהלת כזו מקסימה וכו0ית, ובן-אדם כזה מדהים. אז הרבה איחולים וברכות, ו
בכל מה שתרצי...החל מהמבחן בפסיכולוגיה ביום שני, ועד הפגישה העתידית שאני בטוח (לא מאחל, אלא בטוווח) שתהיה לך עם ה
אה...וסורי שבסוף לא קפצנו אליך...תתאמי איתנו מועד אחר השבוע, ובכיף נקפוץ

א ו ח נ ה

New member
ענת נשמה מזל טוב../images/Emo151.gif../images/Emo213.gif../images/Emo77.gif

אני מאחל לך שנה מדהימה מלאה במלאני סי עד שתשתגעי ותזדקקי לפרוזאק! שתחווי מלא חוויות מדהימות, שתכירי אנשים טובים בדרך לפח האשפה, שתאכלי המון סטייקים עם ספגטי ולא תשמיני לעולם, שתוכלי לג'נגל 24 שעות ביממה מבלי להתעייף, שתבריאי ותתחסני סופית משפעת החזירים שתוקפת אותך השכם והתקף, שתפסיקי לתת לי פקודות כאילו הייתי יינג! שתתחילי להתאים את צבע השרוכים שלך לצבע החזייה (מישהו צריך להגיד לך את זה: חזיות כתומות היו באופנה במלחמת העולם השנייה!!!) שתפסיקי לצבוע את השיער כל שני וחמישי ומוצ"ש כי האמוניה מזיקה! המממ...והכי חשוב בעולם: תישארי בחורה טובת לב ויפה חיצונית ופנימית! בקיצור - תישארי ענת המעתוקה שלנו! מזל טוב בוטיטה!

actimel

New member
תודה חתיך מדהים...

איך אפילא ברכה כזאת מוזרה ומטארטלה מצליחה לרגש אותי

מזל טוב לענת האישה והספורטי ../images/Emo140.gif

לענת המקסימה
אני מקדישה לך את השיר המרגש באהבה
אלוהים נתן לך במתנה
מילים: דוד חלפון לחן: איתן מסורי
אלוהים נתן לך במתנה דבר גדול, דבר נפלא אלוהים נתן לך במתנה את החיים על פני האדמה
נתן לך את הלילה והיום אהבה תקווה וחלום קיץ, חורף, סתיו, אביב נשמה טובה להביט סביב
נתן לך שדות ירוקים פרחים ועצים מלבלבים נהרות, נחלים וימים שמים, ירח, כוכבים
אלוהים נתן לך במתנה דבר גדול, דבר נפלא אלוהים נתן לך במתנה את החיים על פני האדמה
נתן לך חגים ושבתות ישראל ארץ האבות ידיים וראש להגשים חלומות נתן לך את כל הנפלאות
נתן לך דברים כל כך יפים להביא לעולם ילדים להאזין לשירים, לראות צבעים הו, מה רבו מעשיך אלוהים
אלוהים, תן לי רק עוד מתנה מתנה קטנה, אך נפלאה אלוהים, תן לי רק עוד מתנה את השלום על פני האדמה

ניבוש, ניבל'ה, איפה את? שאלה

שאלה לי אליך: איך קרה הדבר שכתבת "שיר פצצה" לא על שיר של שרית חדד? איך??? טק טק בפלקהההה השבוע

Music4Life

New member
אויש נוגה, באמת.........

נכון, אני מתה מטורפת על שרית ברמות והכל, אבל באמת, את יודעת כמה עוד אומנים אני שומעת? תשאלי את ענת, אני שומעת ה-כ-ל. אני מאד מגוונת.... יש מלא שירים שהם "פצצתיים" אפילו יותר מהשירים של שרית ואני ממש לא מתביישת להגיד את זה, זה נכון. כמה ששרית היא החיים שלי, היא לא הדבר היחיד בחיים שלי.

Music4Life

New member
הא ונוגה -

:) תהני לך בפלאקה...(אני רק עוד שנה וחצי אוכל להתחיל להכנס לשם)
תהנו לכם...איזה כיף שאתם יכולים להכנס. ואם לא קשה לך, ד"ש לשרית בבקשה ממני...
אפילו שגב' חדד רואה אותי מלא, עדיין אני אוהבת למסור לה ד"שים והיא תעריך את זה. תודה מראש ....

Music4Life

New member
../images/Emo8.gif בדיוק. בול, בינגו...

אם הייתי כל היום רק עם שרית חדד בראש היו כבר קוראים לי... Sarit4life
חחחחחחחח, כמה שזה לא נראה יש חיים מעבר לשרהל'ה.... אין ברירה אחרת, צריך לחיות את החיים ולא להתרכז רק בדבר אחד, בכלליות. מוסיקה
, מגיל צעיר מאד זה החיים שלי (כמו שהחתימה שלך אומרת) אני שומעת אומנים/להקות שלא נראה לי שאת מכירה בכלל...
בלי מוסיקה אני לא יכולה דקה, בנהיגה הכי...אני חייבת לתהיה לי מוסיקת רקע אחרת אני מזה משתגעת שלא נדע

למעלה