עברה שנה

Itai G

New member
../images/Emo65.gif עברה שנה ../images/Emo65.gif

בוקר מצויין לכולם! היום בדיוק אני מציין שנה לניתוח, ששינה לי כ"כ את החיים
. בדיוק לפני שנה שקלתי 126.5 קילו (BMI של 38.61). נכנסתי לניתוח עם המון חששות, אך עם החלטה נחושה לעשות את זה ולהצליח! במשך השנה היו עליות ומורדות, אבל המשקל לשמחתי נכנע וירד. היום אחרי 50 קילו + , אני שוקל 76 קילו (BMI של 23.2), אני מרגיש נ ה ד ר
אין ספק שהניתוח שינה לגמרי את חיי ואת הדרך בה אני רואה את החיים. החיים קלים יותר (תרתי משמע), יפים יותר ומחייכים יותר
. אני מזדהה מאוד עם דבריה של לארה - גם אני מפחד כל הזמן מפני העליה ולכן שומר טוב טוב על עצמי ולא פותח את הטבעת בשלב הזה. אין לי מילים להודות לאנשים פה בפורום, שהיו חלק מהתהליך שעברתי, עזרו, תמכו שיתפו והשתתפו
. אני מאמין שהפורום והמדיה הזו יכולות לעזור מאוד לאנשים וכמו שעזרה לי אני משתדל לעזור לאחרים, ע"מ שישיגו את מטרתם הנעלה ביותר - להיות רזים
אז לכולם - תודה, תודה ושוב תודה. לכל המתחילים בהתהליך - בהצלחה. לאלה המתמודדים עם התהליך - גם לכם בהצלחה ואל תשכחו את מה שכבר השגתם
המון המון תודה שוב ושבת שלום

kobi 27

New member
איתי איזו יופי של הצלחה../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

ממש שמח בשבילך

אורלייט

New member
איתי, כל הכבוד../images/Emo70.gif

סוכנות דוגמנים ודוגמניות ניפתח פה.......
האמת התמונות ששרה שמה גרמו לי לפחד שתיזהרו לא להפוך את הפורום לפורום אנורקסים ואנורקסיות
לא להאמין איתי אתה ניראה נהדר
בטח לא מכירים אותך אנשים...... יופי ילד באמת עכשיו אתה צריך איזו דיאטנית צמודה שתסדר לך שמירה על מישקל. תפריט מסודר ויציב. ותמשיך לחייך ולהנות

אילנה42

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif כל הכבוד איתי !!!!!

הלוואי על כולנו !!!!!! איזה שינוי !!!!!!!!!! כל הכבוד!!! ממש נהדר !!!!! שימשיכו ההצלחות !!!!!!!

באיה

New member
הזמנת כבר בוק בסוכנות דוגמנים/יות|?

כרגע גם אני שותפה עם הרגשתך ושל לרה, למרות שאני עוד לא הגעתי לגמרי ליעד. אבל עם טבעת פתוחה, הכל נכנס, צריך להיות בקונטרול יותר מתמיד. אחרי האופוריה הראשונית, אני שמה לב למה שאני מכניסה לפה. זה הפך להיות הטבע השני שלי, ולזה קוראים הרגלי תזונה נכונים (לא תמיד, אך לרוב). בהצלחה בשמירה על המשקל

לוסיג

New member
מזל-טוב../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

עכשיו הגיע החלק הקשה השמירה על המשקל
המון הצלחה,
ואני מרוצה ומאושרת בשבילך!
גילי.

איתי../images/Emo57.gifמזל טוב../images/Emo65.gif

כל הכבוד על הגשמת המטרה
אני מאמינה ומקווה שתשמור על ההישג היפה הזה
ובכלל לכל המגשימים שהגשימו משאלתם- מזל טוב
אתם הדוגמה שלנו (לפחות שלי... שעדיין צועדת בדרך
) בהצלחה בהצלחה בהצלחה

shahar33

New member
מזל טוב והצלחה גם בהמשך

אני מנותחת קרוב לשלושה חודשים ולצערי לא ירדתי בכלל עם כל המאמץ הייתי מעוניינת לשמוע על התמודודיות ודרכים שונות של אנשים שעברו אתת הניתוח ועל אף הקושי ,הצליחו. כמעט ולא נכתב בפורום על הקשיים אלא רק על ההצלחות.

הנה, אני אספר לך גם על קשיים../images/Emo70.gif

אני נותחתי לפני 9 חודשים, עד כה ירדתי 20 ק"ג שיחסית למצליחנים אני בפיגור...
הטבעת כמעט ולא הורגשה אצלי והתחלתי להתייאש, לאכול, להעלות במשקל
אכלתי כמויות (לא כמו לפני הניתוח אבל גם לא מעטות), כל מי שידע על הניתוח (וזה לא הרבה אנשים אבל מספיק שאלו הם האנשים החשובים בחיי) היה מסתכל ואומר: לא ירדת בכלל! זה סתם, זה לא עזר ועוד משפטים כאלה שקורעים לך את הלב ומורידים את הביטחון לאפס. רק בימים אלו אבא שלי שם לב שירדתי בכלל, רק אחרי 20 ק"ג. יש קשיים, לא אצל כולם זה כזה מהר, אני אוכלת את רוב המרקמים, יש ימים שנכנסות לי כמויות גדולות. יש המון פיתויים שנכנסים חופשי ועתירי קלוריות, ואלו מביאים כישלונות חופשי, יש גם תירוצים כמו: היום שבת, חג, יומולדת, חופש, אני בדיכאון וכו' הראש נשאר אותו הראש, הקיבה קיבלה את השינוי. יום יום אני מתמודדת עם פיתויים, יש ימים שמצליחה ויש ימים שלא כ"כ, אבל ממש משתדלת שאם כבר זללתי אז לא להמשיך יום אחרי בזלילה. לעומת זאת יש ימים בהם אני לא יכולה לאכול הרבה..זה משתנה ועדיין לא הצלחתי להבין מדוע. אחרי שהתייאשתי, עליתי במשקל, ועזבתי את הפורום לתקופה, החלטתי שאני חוזרת לפורום, סיפרתי על הכישלון, קיבלתי עידוד, הצעות והמלצות, התחזקתי והלכתי להצר עוד פעמיים, לפני כחודש וחצי הטבעת החלה לעבוד בשנית, אני יורדת, אמנם לאט אבל יורדת ואני כבר חשבתי שמשהו אצלי דפוק לגמרי, והחלו בתוכי מחשבות נוראיות לכן אני אומרת- לעולם לא להתייאש, לעולם
לא כולם מצליחים כ"כ מהר, יש קשיים, כישלונות, כמו שיש הצלחות. יש פה אנשים מקסימים וטובים שיוכלו לעזור, בשביל זה קיים הפורום. ניתוח הוא קרש קפיצה לא קסם
אני עדיין מתמודדת עם אמירות כמו: לא ירדת בכלל וכו' זה כמו לחטוף בוקס
ישר ל
, אבל ישנן גם מחמאות... לאט לאט, לכי לאט, אל תתיאשי, תעזרי בחברים, איתנו. אני מקווה ומאמינה שההצלחה תבוא גם אלייך
בינתיים קחי הרבה
לחיזוק בהצלחה

אילנה42

New member
../images/Emo140.gif שלום מירב

אני מבינה אותך יפה מאוד. לא כי עליתי, אלא כי אצלי גם הירידה מאוד איטית. ד"ר קוריאנסקי, המנתח שלי, דיבר אתי רבות על זה והסביר לי שההצלחה שלי היא יפה מאוד, שאמנם איטי אבל בסדר, העיקר להמשיך בירידה. אני ירדתי בסביבות 52 קילו ב22 חודשים. אמנם זה כמות הדירה של קילוגרמים, אבל הייתי מעדיפה עוד 10 קילו,יותר קרוב למשקל הרצוי אבל אני ממשיכה להילחם ולשמור ככל שאפשר. לא להרים ידים !!!!! בהצלחה לכולנו !!!!!

ddקובי

New member
איתי כל הכבוד.

ברכות ליום ההולדת הראשון שלך תשמור על ההשגים וזה לא כל כל קל . בהצלחה!!!!

חביתקה

New member
איתי, כל הכבוד ../images/Emo49.gif על ההישג

עכשיו, הגיע השלב "הקשה" יותר, השמירה על המשקל,
בהמשך דרכך, בכל...

רוייקו

New member
מרשים מאוד, איתי. פשוט כייף לך !!!

מכיר את התחושה. זו תחושה עילאית. אופוריה משכרת. התחושה היא שהכל הולך הרבה יותר טוב. פתאום מחוזרים יותר וזה גם הולך הרבה יותר מהר ובהצלחה. ההופעה מרשימה ויש חשק להתלבש טוב. בקיצור, האגו מתנפח. לצד השיפור המרשים במראה ובחלק הנפשי, משפרים אלפי מונים את ההרגשה הפיזיולוגית. משיגים הטבה בריאותית שאין עליה ויכוח. אני מקווה שתשמור על ההשיג המרשים הזה לאורך שנים. המון הצלחה והנאה.

nirka10

New member
בראבו../images/Emo45.gif

שמחה בשמחתך
מכירה את התחושה של להיות מרוצה מעצמי. תהנה ממנעמי החיים
רק במינון נכון ושמור על הבריאות.
מכל

Kesem_

New member
../images/Emo99.gif

איזה חתיייייייייייייך
כל הכבוד איתי

Itai G

New member
תודה רבה לכל המברכים והמברכות../images/Emo70.gif

היי לכולם, רציתי להודות לכולם על גל התמיכה שקיבלתי מכם. אין ספק שהדבר מחמם לי מאוד את ה
. היום הלכתי לחגוג את השנה לניתוח ויומולדת מוקדם
בשני אופנים:
ההצגה של אבי קושניר - "להציל את איש המערות" - מומלץ מאוד
מצחיק ומשעשע. פשוט חוייה.
ארוחת שחיתות ב"דיקסי" (לכל מי שתהה אם חייבים לאכול מרוסק או דל קלורי...
) - האוכל היה מדהים ובעיקר הקינוחים שאכלנו (קרם ברולה וסופלה שוקולד עם קצפת
מממ.... וחוץ מזה היה ערב שיגעון שהוביל למשהו מדהים
, אבל זה כבר סיפור להודעה אחרת...
. לילה טוב חברים או בוקר טוב (תלוי מתי אתם קוראים את זה). תודה רבה שוב לכולכם

איתי, יישר כוח על ההישג המרשים../images/Emo70.gif

שתדע לשמור על ההצלחה אליה הגעת

ronnymp

New member
איזה נפלא ההישג שלך ../images/Emo45.gif ../images/Emo20.gif

אין מילים ........ ( רגע - מחפש ..... ) .......
אחלה
רק אם אפשר
להבא ..... אם אתה מצטלם - אז בבקשה לא בפרופיל - כדי שיראו אותך ......
... וכפי שכבר אמרו לך וכפי שאתה יודע וכפי שהזהירו אותך כבר מנוסים בעניין - כאן ...... זהירות
מיהירות ומחוסר תשומת לב כעת בכלכלה כי הגוף נוטה לעלות והאופוריה מסיטה מעט מההשגחה על תוכן הצלחת אז ...... "שלא יעבדו עליך ....... "
בהמון המון המון המון המון
בהמשך ממני - שכבר נכשל מעט בקטע ההוא - ומזהיר
או כפי שאמרו חז"לינו
...... "דברים שרואים מכאן - לא רואים משם" אז ..... מברוק ו-
ממני

למעלה