מזל טוב...

../images/Emo65.gifמזל טוב...../images/Emo70.gif

היום ללימור יש יום הולדת
כן, ה-12.7 הוא תאריך יום ההולדת של לימור סחייק
לפני שמכבים את הנרות
לפני שאומרים-לשנה הבאה לפני שפותחים מתנות
לפני שקוראים ברכות כדאי לחשוב עוד מעט על היום במה הוא שונה מאתמול ושלשום לא מספיק לשיר - גדלנו בשנה, צריך גם לשיר-מה נשתנה. כי ביום שבו מחליפים מספרים ביום שבו מעגל של שנה נסגר, חייבים לעשות בלב קצת חשבון ולא ללכת לפני זה לישון.
צריך לבדוק את השנה שחלפה, במה היא הוסיפה ולמה היא תרמה, כמה התקדמנו ואיפה נשארנו, למה התקרבנו וממה התרחקנו, למי כן הוספנו, ולמי החסרנו, והאם ראשונים את עצמנו בדקנו, איזה דברים הצלחנו לשנות, ועל איזה דברים נמשיך עוד לבכות,
לחשוב על השנה הקרובה, מה זה אומר שגדלנו בשנה. הימים חולפים ,השנה עוברת אבל מה שחשוב היא לא חוזרת ולכן אם צריך לברר אמונות אז עכשיו ,אסור לדחות אם צריך לתקן בנו קילקולים אז לא לחכות לעזרת אחרים לדעת לנצל כל רגע שעובר,
לזכור שיום אף פעם לא חוזר . ובקיצור בסוף השנה לשאול- מה הוספנו לעולם של אתמול
ורק אחרי שעושים קצת חושבים אפשר לחלק את העוגה לאורחים
לקרוא ברכות,לקבל מתנות
ולשיר - עד 120 שנה. המון מזל טוב. אוהבת, רעות...

לימורי היקרהההה,

בראש ובראשונה - מזל טוב!! המון המון המון אושר ועושר - שזה העיקר בסופו של דבר. שתמצאי את האחד שלך, את זה שלא ישבור לך את הלב, אלא רק יגדיל אותו יותר ויותר, ויעניק לך את כוח האהבה (חחחח פיוטי...) שתזרמי כמו נחל למקום שממנו תוכלי להגשים את כל החלומות והשאיפות שלך... שתצליחי בלימודים שלך. - זה קשה אבל משתלם! וכמובן עם הלהקה. אה וכמובן - מאחל לך ים של בריאות, ממש כמו העייניים היפות שלך שאפשר לטבוע בהן!!

../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo213.gifמזל טוב ליפה בנשים../images/Emo68.gif

הברכה שלי תבוא יותר מאוחר

../images/Emo65.gifוהברכה שלי../images/Emo65.gif

אז מה כבר אפשר לאחל לבנאדם שהוא הכי מדהים בעולם
די קשה הייתי אומרת... מצד אחד, אם אני אתחיל לפתוח את צרור הברכות שלי אז אני לא אסיים עד השנה הבאה
ובכל זאת... שיר קטן ליום גדול מילים אינן אומרות הכל אך יש בכוחן חיוך להעלות ולפתוח את הלב להגשמת משאלות הלוואי שתמיד תהי מאושרת ועצב את דלתך לא יפקוד שתהי חזקה ולא מוותרת ועל שלך תמיד תדעי לעמוד שתקבלי את כל שאת יודעת לתת ותמצאי אהבה - אהבת אמת והכי חשוב שלא תשכחי שיש לך מקום גדול בלבי
ושיר שלי שכתבתי לך(ממש מאולתר
)
הולכת על שביל, עוצרת. נעמדת. חושבת. תוהה מנסה למצוא את ההבטים של השנים שחלפו וחוזרת חזרה אל תוך התהום העמוקה יש בך משהו מיוחד, שאין לאף אחת מציירת במכחול עולם ורוד ומאושר כשבפנים את יודעת את המציאות המרה ובכל זאת, מתגברת, נעמדת זה אמיתי? את חושבת.. תחזירי אותי לאיך שהיית תלמדי אותי איך להיות אולי זה משהו שבכלל לא היה אמור לקרות שוברת את כולם במבטך התמים בעינייך הכחולות שמראות שהכל יכול לקרות ואולי יהיה לנו טוב יותר.... ובקיצור, לימור.. ליום הולדתך אאחל לך מכל ה
שכל בוקר תזרח לך ה
וכל יום יהיה יפה מאמש. שהכוכב שלך בשמים יהיה של מזל שתקבליהרבה אהבה, ובכלל. שיפרחו לך בגן הרבה הרבה פרחים יפים בכל מיני צבעים וגוונים. ולסיום אשאיר ריבוע ריק לכל מה שלך יתחשק. [ ] אוהבת עד אינסוף
מעין

d miss d

New member
לימורי..

שיהיה לך המון מזל טוב עד 123 את מקסימה..ואני פשוט מאחלת באאמת מכל הלב..שרק תחייכי כל הזמן.. אני לא אגיד לך לא לבכות כי לא כל הדמעות מלוחות ורעות.. אנחנו מכירות כבר המוון המוון זמן.. ויצא לי להכיר בנאדם מדהים..עם אישיות חבל על הזמן.. אז מתוקה, אווהבת אותך ...
שלך דורי.

ללימור../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח ועד 120
בהצלחה עם הסינגל "שיהיה לי את הכח" ועם האלבום החדש

Dark chocolate

New member
לימורררררררררררררררררר

סליחה על האיחור ]]]; המון מזל טוב.
אני מאחלת לך שפע ברכות ואיחולים וכל השיט הזה.. אבל הכי חשוב שתהי מאושרת.

../images/Emo214.gifהמווווון ../images/Emo49.gif

ורק אושר ושפע מוזיקה איכותית וטובה. [גם שלך וגם של הכלל
] וכמובן, אני לא שוכחת- בהצלחה בלימודים!מקווה שאת שורדת...

Euroziv

New member
קצת באיחור../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

המון מזל טוב,שפע בריאות הצלחות,אהבות ומוזיקה מצוינת שיהיה המון בהצלחה ומזל טוב

למעלה