מזל טוב לאריאלה המהממת שלנו !!!

../images/Emo124.gif../images/Emo49.gif

מזל טוב לך אישה יקרה , ולילדייך כל שתבקשו לו יהי .. שנה חדשה עם התחלות חדשות וטובות

bali

New member
מנהל
../images/Emo49.gif ויומולדת שמח ומלא בריאות ואושר

לך יקירתי וגם לבנים שחוגגים איתך את יום ההולדת
בריאות ואושר הן שתי ברכות החשובות ביותר וגם אלה שממצות בתוכן הכל כי בלי בריאות אי אפשר לעשות כלום, ומי כמונו יודעות, והאושר כולל בתוכו כל דבר שמשמח אותנו ועושה לנו טוב
אז באמת, מכלה
המון המון המון המון בריאות ואושר ומזל טוב

לינדה7

New member
../images/Emo140.gifיום הולדת שמח ..../images/Emo65.gif../images/Emo168.gif../images/Emo57.gif

אריאלה יקירתי מאחלת לך ולבנים יום הולדת שמח
לך אשה יפה בריאות וזה דבר יקר אצלנו היום...
לבנים קבלתם מתנה ענקית בחיים וזו אמא ארי אווזה...
אושר ועושר..
נחת
שנה אזרחית טובה
לינדוש

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo49.gifארי../images/Emo24.gifיקרה../images/Emo23.gifואהובה../images/Emo140.gif

איחולי החלמה ובריאות ופוריות בכתיבתך המדהימה. שולחת לך צורת ריפוי של אור. ומציפה אותך באור של אהבה
אך דעי כי בעצם, אין לך יום הולדת. כי תמיד היית. מעולם לא נולדת ולעולם לא תמותי. אינך הילדה של מי שאת מכנה בשם אבא ואמא, אלא חברתם להרפתקה במסע בהיר להבנת הדברים כפי שהם.ריצ'ארד באך/ אין מקום רחוק מידיי |ספר חובה לכל מי שיש לו "יום הולדת"
כולל הבונוס הנפלא של ציורי האקוורל.
ים ו
ות L&L TALYA

נירהמ1

New member
אריאלה ../images/Emo49.gifליום ההולדת לך ולתאומייך../images/Emo65.gif

מאחלת לכם שנים רבות של בריאות ואושר,| מאחלת לך ולמשפחתך שנה טובה, שנה של הגשמת משאלות, שנה של בריאות וכל טוב.

קוראת ובוכה

מהתרגשות. ניריתי אהובתי, כמה אור וכמה שמחה הכנסת בבואך לבית הזה. אני תמהה מה עשיתי טוב שזכיתי בך . את דבר נדיר ובורכתי בעצם ההיכרות שלי אתך. אני אוהבת אותך. המון המון המון אוהבת. ואת כבר יודעת.... כשאני מתרגשת אני לא בדיוק יודעת מה לומר,אז.... נשיקות אהובה ותודה על הכל.

gines 5

New member
../images/Emo65.gifמאחלת לך את כל הטוב שקיים ביקום../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח אהובה../images/Emo23.gif

ארי המדהימה, מאחלת לך שנה מלאה בבריאות. שנה של אנרגיות בלתי נגמרות, שמחות גדולות וקטנות כאחד שנה של חיוך על הפנים ועל פני הסובבים אותך שנה של בישולים מדהימים ולימוד של תחומים חדשים ושנה מלאה באהבה שתהיה טובה השנה, הא?

../images/Emo65.gif מזל טוב אריאלה לך ולילדייך החוגגים היו

בריאות , אושר , שמחה , הצלחה וכל שתבקשו לו יהי

ש712

New member
../images/Emo48.gif שותה , שותה לחיים .... ../images/Emo48.gif

לכבוד יום הולדתך , אישה גדולה מהחיים , שנכנסת חזק לליבי
ונגעת בכל נימי נפשי לעד ...... אוהבתותך ארי , על החוזק הפנימי שלך , האופטימיות , הישירות , החברות , החברמניות , השובבות שמלווה בקריצת עין , מצחיקנית ,מוכשרת , כישרונית ואיכותית ,כייפית ומקסימונת אמיתית ! אריאלה יקירתי , את חוגגת יום הולדת בפרוס שנה אזרחית חדשה , שתהא זו השנה הרבה הרבה יותר טובה מקודמתה ... ושנזכה לחגוג איתך גם בשנה הבאה , וגם בשנים הבאות .... אמן ! קחי את כל היופי והטוב שהעולם הזה יכול להציע לך וחבקיהו בשתי ידייך חזק חזק ... המון איחולים לחיים טובים ומספקים , בריאות טובה ואריכות ימים . אושר { ולא יזיק גם מעט עושר ...} , שמחה , אהבה , צחוקים וכיופים . התחזקות ועוצמה , חלומות ומאוויים , אמונה , עשייה פורייה והגשמה , מלווים במרב הצלחה ! מלוא חופניים נחת מהילדיים , ושתזכו את והאיש שאיתך לגדלם למצוות ולמעשים טובים . לראותם גדלים מצליחים ומאושרים ! כל שתבקשי .... כל שתשאפי .... כל שתייחלי ..... כל שתחלמי ...... וגם קצת יותר - השמים הם הגבול - לו יהי ! אוהבת אותך בכל ליבי , מזל טוב וברכה חמה , לך , לילדייך שחוגגים יחד איתך גם יום הולדת , לאיש שאיתך ולכל המשפחה - עד מאה ועשרים ביחד ! שרית-ב ♥ ♥ ♥ אהה , ונזכרתי , רבי נחמן מברסלב אמר : " היום בו נולדת , הוא היום בו החליט הקב"ה שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדייך "...... האדם בא לעולם , פעם אחת ויחידה , אך מאז אינו מפסיק להיוולד כל שנה , כל יום מהתחלה ..... { מעט התנתקתי מהעולם ..... אך ראי מה זו טלפתיה ... הלב קרא לי ובאתי לרגע , וראיתי שיש לך יום הולדת . וללא ברכתי , מצעד הברכות לא היה שלם ....... } LOVE YOU

pirge

New member
לאריאלה האחת והיחידה המיוחדת במינה../images/Emo249.gifא

אאחל לך בריאות ושלווה שבוודאי יביאו את כל שאר הברכות שכל הבנות נשאו באהבה כל כך גדולה. אוהבת,פירגה

אלוהים, העלית דמעות בעיניי.

אין לי בכלל מילים. זו הברכה הכי יפה ומושקעת ומרגשת שקיבלתי בחיי. תודה היא מילה קטנה, אבל זה מה שאני יכולה לומר כעת. ממש ריגשת אותי, אין עליך .

למעלה