מזל טוב לאריאלה המהממת שלנו !!!

recordion

New member
יומולדת שמח אריאלה

מאחלת לך וליקרים לך המון בריאות והמון חיוכים, לפחות 365 ימים מעכשיו ועד היומולדת הבא.

ayeletba

New member
מזל טוב לאריאלה היקרה מאוד ../images/Emo65.gif

(ולחוגגי היומולדת בביתך).
אישה יקרה, מאחלת לך - בריאות!! המון!! שלוות נפש. הגשמת חלומות. תמשיכי לטרוף את החיים בביסים גדולים כמו שאת יודעת בדרכך הנפלאה והמיוחדת. נחת וכיף ואהבה עם בני המשפחה. וכל שתאחלי לעצמך. אוהבת אותך מאוד. מעריכה מאוד. המשיכי להיות כמו שאת (אבל בריאה לנצח!) שלך, איילת.

מזל טוב ויומולדת שמח

אושר בריאות והגשמת חלומות. רשמתי לך כאן ולא בפייסבוק כי כאן את יודעת מי אני ובפייסבוק לא בטוח שתקשרי את השם -אליי.

נשמה ענקית שכמוך.

בפייסבוק מאתמול בכל שנייה נכנסת עוד ועוד הודעה, זה ממילא היה הולך לאיבוד. כאן- עדיף. תודה ענקית הוד מתיקותך. אוהבת אותך.

חני163

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif../images/Emo25.gifהופ הופ טרהלהלה, אריאלה

רועי והראל גדלו בשנה, שתזכו לעוד הרבה שנות בריאות אושר ואהבה אריאלה אהובה, מודה ליקום שנכנסת לחיי, כל שתבקשו לו יהי, אמן

MAGIG

New member
מזל טוב אריאלה יקרה ואהובה שלי../images/Emo65.gif

ליום הולדתך, מאחלת לך מעומק הלב - בריאות טובה, שמחה, הנאה, אושר, עיניין, עושר כמובן (ואל תגידי לי שזה לא חשוב, זה חשוב ועוד איך), שהשמיים תמיד יחייכו אלייך, שתמשיכי להטעין את כולנו באנרגיות כל בוקר, כל יום - את מקסימה. יומולדת שמח. אוהבת תמיד (גם כשאת לא עונה לטלפון), מגי

ניריתי 1

New member
../images/Emo65.gif מזל טוב לאריאלה המהממת שלנו !!! ../images/Emo65.gif

HAPPY BIRTHDAY
אישה מדהימה, קסומה ואהובה שכמותך !! אני רוצה לאחל לך ביומך חגיגי זה, כי כל הנאחס שחווית בתקופה האחרונה חיש חש יחלוף ויהיה נחלת העבר, וכי בשנה הקרובה החיים יחייכו אליך, כפי שמגיע לך, כי את באמת באמת אחת ויחידה, ייחודית וקסומה, ומגיע לו רק טוב. את הכי טוב ! כל שתבקשי - לו יהי !
את נכנסת לי ללב הכי עמוק שאפשר. הקסמת אותי. כבשת אותי. זכיתי ! אוהבת אותך בכל ליבי
הכנתי לך ברכה מיוחדת ... ישנם אנשים מאוד מיוחדים, למען כל אחד את הנשמה הם נותנים. תמיד מחייכים גם כשעצוב, יודעים להסתכל על מה שבאמת חשוב. אם את מכירה אדם כזה, יש לך מזל, כי סוג האנשים האלו כמעט כבר אזל. אנחנו מכירים מישהי בדיוק כזאת, אחת מיוחדת עם הרבה איכויות, אם עוד לא ניחשת – זו את כמובן, ואנחנו שמחים שאת איתנו בכל מובן. היום את חוגגת את יום הולדתך, נאחל שיתגשמו כל משאלות ליבך, שאושר ובריאות יקיפו אותך בחום ושתכבשי כל יעד וכל חלום! אוהבת אותך אריאלה שלי
וכמובן רוצה לאחל גם מזל טוב לרועי והראל
אשר חוגגים גם כן יומולדת היום. מקסים.
וכעת... הכנתי לך שלל מתנות ... מיד מיד זה מגיע ...

נופשת

New member
המון מזל טובים לאריאלה וכל ילדיה

שתהיה לכם שנה של בריאות ואושר, גדילה וצמיחה. באהבה

סמאדי

New member
אריאלה יקרה, מזל טוב!

מאחלת לך אושר, שפע, שקט, שהאהבה שיש בך תקיף אותך ותרפד את חייך. מאחלת לך שגופך היקר ינשום את האהבה של כולם אלייך ויתחזק ויהיה בריא ושליו, שילדייך וכל בני ביתך יתחזקו ויצליחו, הרבה הרבה המון ועוד הרבה אושר, ועושר, אהבה ובריאות. ועוד קצת אושר. אמן, אמן ואמן.

ניריתי 1

New member
../images/Emo212.gif עוגת יומולדת יאמי יאמי ...

איפה איפה איפה איפה איפה איפה העוגה ??? הנה
אהובה, נא לבקש משאלה ולכבות את הנרות בנשיפה אחת... קדימה אני רוצה לשמוע את ה "פוו" עד לכאן...

למעלה