לאחת והיחידה רונה

../images/Emo12.gifרונה מזל טוב ../images/Emo140.gif מדהימה

לכבוד הגיל הזה , שתמיד נראה לנו רחוק והנה הוא כבר הגיע לכבוד מאורע שכזה יש צורך לפרוק, לספר ולהשמיע ולכבודך, שלמרות הגיל או דווקא בגללו את כל הזמן פה להיות ולהרגיע רציתי לאחל לך שהשמש תחייך אלייך שהקשת תגן עלייך, שהגשם יבכה בשבילך, והפרחים יפרחו למענך. שכל בוקר עם חיוך תתעוררי, שלשמוח ולצחוק לא תשכחי, שלעולם לא תפסיקי לחלום, ותמיד תשמרי על התום. שראשך יגע בעננים ושתדעי רק ימים מאושרים. שתגשימי את כל חלומותייך ובהצלחה בכל מעשה ידייך. יש יום בשנה, יום חשוב, יום מיוחד יום שמח, יום כתום, וזהו יום הולדתך היום לך ובשבילך רוצה לומר המון המון כיף ואושר עם המון המון אהבה.

רונה [בעלת שפתיים הכי חושניות]

שפע ברכות ואיחולים לבביים לי אלייך מכל הלב שתצליחי בכל מעשה ידייך ותרגישי תמיד בכת 20 חולה עלייך אמיר ממממממממואה

Sigali

New member
לרונה ה100ממתתתת}{

המון המון מזל טוב למימולדתך עד 100 כ-20 כל שתבקשי לו יהי רק אושר ועושר אוהבת אותך סיגלי

niRaL

New member
לרונה המתוקה............./images/Emo49.gif

היום יום הולדתתתתתתתתתתתתתתת היום יום הולדתתתתתתתתתתתתתתת היום יום הולדתתתתתתתתתתתתתתת ל-ר-ו-נ-ה........................................ לה לה להה....! # $ % ^& * ) (..

orian 20

New member
../images/Emo65.gif רונה כפרוני שלייי../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif|

נשמה שלי אני פשוט חולה מת מטומטם עלייך המון מזל טוב אושר בריאות שכל משאלות ליבך יתגשמו רק לטובה אני מאחל לך את מה שאני מאחל לעצמי אוהב אותך בלי סוף לעולמי עולמים שלך תמיד אוריין....

רונההההה המון מזל טוב יקירתי

אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם ותמיד תישארי עם הטוב הלב שלך כי ככה אנחנו אוהבים אותך !!! באהבההההההההההה ענקיתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת איציק שמת עלייך !!!

למעלה