יומולדת יומולדת!!!

Kawaii Me

New member
../images/Emo65.gifיומולדת יומולדת!!!../images/Emo65.gif../images/Emo29.gif

היה לו בתחילת החודש!! והוא לא היה פה כדי לקבל שרשור. קבל פיצויים
מזל טוב לגן-קון ^______________^ הלא הוא קיבא צ'אן ^_^ שיהיה לך הרבה הרבה טמארי והמוןןןן המוווווןן נג'י סאן!! תהיה שינובי מוצלח ונאמן לכפר ^_^ ותתחפש רק לדברים מגניבים! ישר כוח! יאייי ^O^ happy birthday su yuuuuu

kikome

New member
יאיי^__^ מזל"ט!

שתהיה לך שנה עמוסה באונס! כפיצוי על יום חמישי!

KyouYuki

New member
אני אמרתי לו כבר מזל טוב!!!

אבל... מזל טוב!!!!!!!!! ~קופצת על קיבה~ ^___^

מזל טוב!!!!!!!!! ^O^

גל-קון! שיהיה לך רק טוב בחיים! ^__^ אני מאחלת לך המון פאנגירלז שיקפצו עלייך במפגשים, המון סאסקיים ושיקאמארויים שירצו לאנוס אותך! D: והמון המון המון מזל טוב! ^.^

Kawaii Me

New member
לאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!! ../images/Emo29.gif

הוא לא אוהב סאסקאים ושיקאמארואים(כלומר, הוא אוהב וזה
) הוא אוהב הכי הרבה נג'ים! תאחלי לו המון נג'ים וטמאריות

no way! ><'

אינו הרבה הרבה יותר שווה מטאמארי!.. היא גם יותר יפה, גם יותר נשית וגם יותר מגניבה! ^__^ גו אינו גו! חוצמזה, אני חושבת שהחלטנו כבר שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, נה? P:

ליסאן

New member
באמת אין על מה להתווכח ../images/Emo41.gif

במיוחד כשעדן צודקת! תמרי הרבה יותר יפה חכמה והרבה הרבה יותר מגניבה מאינו (שהיא סתם מעצבנת
)

אינו לא מעצבנת ;;

אינו מתוקה!.. מה לעשות שהיא צריכה להתבגר טיפטיפה..! אני ממש אוהבת את אינו.! היא יפהפיה! מגניבה! וכן, גם חכמה ^_^

Kawaii Me

New member
אינו אהבלה חסרת תועלת ../images/Emo29.gif

לעומת טמארי שהיא אדולט פאשן בישית מהממת נלחמת כמו לביאה

ניאה! ><;

אינו לא אהבלה, וממש לא חסרת תועלת! והיא נלחמת ממש טוב..!!~ נכון, היא לא תעמוד מול טאמארי, אחרי הכל טאמארי יותר גדולה ממנה ונלחמה הרבה יותר ממנה, והיא מהסאנד אז בכלל.. אבל, אינו, יחסית לגיל שלה, ולכך שהיא נשית למדי.. היא חזקה למדי ^^;; חוצמזה שהיא מתוקה!~ והרבה יותר אנושית מטאמארי, ובגלל זה היא כ"כ שולטת! ^___^ ואינו בכלל מהממת *.* חוצמזה, שהיא, שיקא וצ'וג'י מהווים שלישייה מגניבה כ"כ ביחד!!! ^___^ הם טובים ביחד! :]

למעלה