היום יום הולדת

סיני חן

New member
מיקווווווווווווו../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

נכון שאירווזיון 1991 הוא הכי טוב אוור
מיקו, מה הייתי עושה בלעדייך
אתה בן אדם מקסים, עזרת לי ותמכת בי ברגעים קשים וברגעים יפים. בשבילי אתה פשוט חבר טוב שאי אפשר לוותר עליו. אני מאחל לך שנה מצוינת ומאושרת, אני סופר את הימים עד לפעם הבאה שאני אראה אותך, אתה אחד האנשים הכי טובים ומקסימים שיצא לי להכיר ואני אסיר תודה על כך. אוהב אותך בלי סוף, סיני

mikko1

New member
../images/Emo24.gif

ונכון, אירוויזיון 1991 הוא הכי טוב אוור

python 4

New member
סינייייייייייייייייייייייייי../images/Emo24.gif

הו יקירי נטול-החולצה!
סיני, שיהיה לך מזל טו.. בעצם, מי צריך מזל טוב עם גוף כזה כמו שלך?
סיניוש, אני אקדיש לך את.. את.. המממ.. נו טוב, ישראל 89, אבל בגרסה שלי:
זהירות: אנטי מלטזיות חמורה לפניכם!
בוקר טללים הירווני (משפט קדוש, אסור לשנות) ולידי, שוכב מלך את חוצתו הוריד הוא, והנה - קוביות עוד הגיגיי הומים בי ולטיפה מליל אמש וה- XX שלי גדל באחת אני מביט, גופו יפה, הוא על גבו אותי נושא, זה סייייייייייני המלך! סיני המלך, ללבוש חולצה? הו לא תודה סיני המלך, הוא כה שריריייי סיני המלך, גם בחלום הוא אגדה סיני המלך, אהבתייייייייייייייי היחידההההההההההההההה סיני שנולד עם שחר
פה גלית בורי נכנסת ומתחילה לדבר על המחזור שלה. סיני יקירייייייי!! שיהיה לך כל טוב עד 120 - וגם אם הקוביות יעלמו עד אז לא נורא, תמיד יש לך את היופי, ההומור השנון, הכריזמה וכל מה שהופך בן אדם לכל כך אהוב על אחרים. שתדע רק טוב, ג'ייסון קוק-לוק אלייק שכמוך!
בתמונה: סיני חן-לוק אלייק

Lirronia

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo24.gif סיניוש! ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif-

אמנם איני נמנית על אלו שזכו לפגוש אותך, אך אני יכולה לפחות לומר שפעמים רבות הזדהיתי עם דברים שכתבת והתרשמתי שגם אצלך זה כך. באופן כמעט אבסורדי, אנחנו היחידים כמעט שמסכימים על כך שגרסת הלייב של "דרך המלך" טובה יותר מגרסת הסטודיו... לא אתפלא אם יתברר שיש לנו שריטות משותפות נוספות. רק תזהר, שלא אתפתה לשטיפות מוח בענייני פרטגול ופינלונד
. גאד, איזו ברכה הזויה
. סיניוש, אני רוצה לאחל לך המון בריאות, אושר, הצלחה ואהבה, שתמצא את הפלייבק המבוקש לשירך האהוב, שתמשיך לכתוב עוד המון שנינויות בסולסיק, וכמובן- את כל מה שאתה מאחל לעצמך. ולעצמי אני מאחלת לפגוש אותך סוף סוף. עד מאה כעשרים

avinor

New member
../images/Emo49.gifסיני מכל ה-../images/Emo23.gif ומצטער על

האיחור.פשוט הייתי עם משפחתי בחופשה באילת.

סיני חן

New member
לירונוששש../images/Emo24.gif../images/Emo51.gif

אם נשים בצד את הזיופים לדרך המלך בלייב בהחלט היה ביצוע ענק
לדעתי במיוחד בפזמון השני כשמרגישים איך שהתזמורת מתעוררת וגילי שר שםם ממש בהתלהבות ומכל הלב, ווכמובן כפי שכתבת במצעד של 1989- העיבוד של קטע המעבר בתזמורת היה פשוט גאוני. לגביי פורטוגל אני עוד בהתחלה אבל השריטה בהחלט קיימת
(פורטוגל 1979, 1991, 1996 פינלנד 1962, 1973, 1989) ואני כמובן מאוד אוהב את Lapponia
שיר ענק
המון תודות על האיחולים החמים וכמוןב שגם אני אשמח סוף סוף לפגוש אותך ואת גורי (ואת כולם בעצם) סיני.

טליה ג

New member
מזל טוב, סיני../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo48.gif

שיהיה לך יומולדת שמח ונפלא, הרבה אושר ועושר, בריאות, אהבה והצלחה וכמובן עד 120 אירוויזיונים לפחות! אמנם לא זכיתי להכיר אותך מקרוב, אבל אני תמיד נהנית לקרוא את ההודעות היפות, המנומקות והאינטליגנטיות שלך, ואת הכשרון שלך להחיות את הפורום גם בעונת המלפפונים עם דיונים מעניינים. מכיוון שאת "דרך המלך" כבר הקדישו לך הרבה פעמים, אני אקדיש לך שיר יפה מאירוויזיון 1991 הראשון שלך, את השיר של שווייץ Canzone Per Te.

סיני חן

New member
המון תודות טליה../images/Emo24.gif

תודה על השיר הנוסטלגי השוויצרי הנפלא.

Mega OhCHA

New member
../images/Emo41.gifHAPPY BIRTHDAY מזל טוב ../images/Emo135.gif

יאאאההההווווווו
סיני גדל שנה
ואין קשר
לכל האייקונים
שאני מכניס
כאן. פשוט תארתי לעצמי
שכול שלחו את
הסטנדרטי , אז אני
פשוט אומר לך הרבה
מזל טוב
ושיהיה אחלה שנה,
וכמו כל מוסלמי טוב, מאחל לך עליה ברגל
למכה. כמובן שמכה בשבילך היא ביוון !
! ! HAPPY BIRTHDAY
ומזל טוב
.

סיני חן

New member
תודה רבה זוהר../images/Emo24.gif

אני מאוד ממקוה להיות ביוון בעוד כחצי שנה, אבל רק בתנאי שמאיה בומבילה לא תהיה שם, זה או אני או היא

T h e Dude

New member
מזל טוב ../images/Emo24.gif

שפע ברכות ואיחולים לרגל היומולדת, עד 120, מאחל: דודו האלפקתי

למעלה