שאלת סקר

איזה כיף לכם הגעתם לשלב שזה מעניין

גם לאמא
אולי אני אתחיל גם מיתולוגיה, מי יודע מה יעניין אותה.....אני מתה על הסיפורים האלה

מאמינקה

New member
גמני מחכה בקוצר רוח

נכון להיום הקטנצ'יק חושב שילד שעולה כמוהו במדרגות ועושה כמוהו אמבטיה ואפילו מתלבש, מעניין הרבה הרבה יותר מברל'ה גם אם יש לו סרט ממש ממש מיוחד שמוצא חן בעיני איזושהי ציפור. אויש מתוקוש

שרוֹן

New member
הגמד סיפורון

לובנגולו מלך זולו (אבי עם המטבלו אשר בהרי הבולוויה) דירה להשכיר האפרוח העשירי וזה מה שאני זוכרת כרגע. גיל ארבע וחצי.

א אוהל

New member
בת ארבע ורבע

כרגע 3 הספרים האהובים הם: הספר המתוק לזחול למרחקים Blueberries for Sal זוטא בת שנה וחודש ורק עכשיו מתחילה להראות עניין בלהקשיב לסיפור לפני השינה (לגדולה קראתי החל מגיל 6 שבועות, הספר הראשון היה "סיפורו של פרדיננד" של מונרו ליף). היא מוכנה להקשיב ל: לזחול למרחקים לבד על המרבד

irisgh

New member
הספרים האהובים בכל גיל אצלנו:

בגיל שנה עד שנתיים הכי אהב את 'מרים והים' ואת 'בים בם בם תירס חם' בגיל 2.5-3 הכי אהב 'דירה להשכיר'. בגיל 3 הכי אהב 'מכשפה על מטאטא'. בגיל 4 אהב 'טרופותי'. היום בגיל 5 אוהב את 'פו הדוב' (המקורי). בנוסף אוהב מאוד ספרים 'אמיתיים' כמו 'למה ומדוע'. 'היקום' (שמסבירים מהתמונות ולא ממש מקריאים) וכד'. בנוסף אוהב מאוד את סיפורי התנך.

monica67

New member
ספר אהוב../images/Emo63.gif

הבן שלי בן 4 - אוהב את דירה להשכיר הבת שלי בת שנתיים - אוהבת את מעשה בחמישה בלונים.

yaffa555

New member
שנה וארבע

מילים ראשונות לילה טוב של שולמית צרפתי בעצם אין לי מבחר כל כך גדול בעיברית ויש לנו ספרים באנגלית שאני פשות מתרגמת לה את הסיפורים לעברית. אני אישית לא אהבתי לקנות לה את מעשה בחמישה בלונים מהדורה עתיקה ולא צבעונית היא מאוד אוהבת בלונים

oreo

New member
בן שנה וחודשיים

אוהב מאוד את: יש לי ג'יס בכיס - ד"ר סוס חתול גדול חתול קטן - אמי רובינגר מעשה בחמישה בלונים לפעמים מקשיב עד הסוף לאיה פלוטו ולאריה שאהב תות.

Adi 2606

New member
אנחנו עכשיו בתקופת הארי פוטר../images/Emo13.gif

בן 4.5 - נהנה מכל רגע (אבא התחיל להקריא לו עכשיו את הספר השלישי). חוץ מזה - הענק הכי גנדרן בעולם, מאיר שלו (רומי ונומי, אריה בלילות, הטרקטור בארגז החול), תנין קטן ורגש לו גדול

ברוריהה

New member
לוטן חולת הארי פוטר

מגיל שנתיים וקצת. ניסיתי להקריא לה את הספר הראשון אבל זה לא הלך. התרגום לעברית מאוד מעייף והתיש אותי ...

Arfilit

New member
זה נורא משתנה -

אנחנו בגיל שנתיים וחודש: גמרנו לפני כמה ימים תקופה בת שבועיים של התמכרות ל"מיץ פטל" (כולל אמא תקריא, אבא יקריא, אני אקריא, ושיחות עמוקות על גובהה של הג'ירפה ונומכו של האריה (גיליתי שהג'ירפה גבוהה ואילו האריה "מתחת"). פתאום - לפני כמה ימים צדה עינה את הספר "לא דני" - שאני חייבת להודות שלי לא קל איתו, מהרבה סיבות, וכבר כמה ימים היא מתעסקת איתו, בוחנת אותו, מסבירה לנו מה אסור לדני לעשות ואיך הוא עושה את זה ("והינה הוא רץ ערום - גבוה גבוה...") והכי אוהבת להגגיע לעמוד של "בוא אליי דנדוש." ומתאמנת על להגיד "דנדוש" שוב ושוב). לפני שידעה לדבר, היתה תקופה ארוכה שאהבה את מעשה בחמישה בלונים, ובמיוחד אהבה ללטף את מיצי. באותה תקופה הסבלנות היתה שונה מזו של היום - ולא תמיד הגענו לסוף הספר, ולעתים חוייבנו להתחיל מאמצעיתו. בסביבות שנה וחצי - היתה תקופה ארוכה מאוד - של אהבת אין קץ ל"דג שלא רצה להיות דג". ארוכה = למעלה מחודש לדעתי. ובין לבין היה גם תירס חם, הבית של יעל, הדובון לא לא (שאני פחות אוהבת בעצמי) ועוד כל מיני - אבל כולם ברמת התמכרות פחותה מאלה המצויינות לעיל. אה - ועוד דבר - את האריה שאהב תות היא נורא אוהבת להקריא ופחות אוהבת לשמוע.

My Rom

New member
בן 3 + 10 חודשים (אוטוטו 4)

תפילילה האריה שאהב תות צפרדעון לך לישון מפלצולה מיץ פטל חלומות מתהפכים אמא, מה הבאת לי ? הלו הלו אמא הפיל שרצה להיות הכי אהב מאוד את הבית של יעל, בייגלה כול לילה בוחר ספר אחר, או שיש ספר מהספריה.

ברוריהה

New member
זה עניין תקופתי. כל פעם להיט אחר

לוטן בת 3.5 בשבועיים האחרונים הלהיט הוא "אנשים קטנים בבטן" שלפעמים נקרא בפיה "הספר של התינוקות" ולפעמים נקרא בפיה "הספר של הבולבולים"
הכוכבים מאז ומתמיד היו : - המפוזר מכפר אזר - הכוכבים הם הילדים של הירח - שירים / סיפורים שענת אוהבת במיוחד - דירה להשכיר - מיץ פטל בתקופות קשות "היום הרע של טובה" הוא להיט, ועוזר לפתח שיחה על למה היה לנו יום רע. עוד סדרת ספרים שלוטן מאוד אוהבת זה הסדרה של הוצאת גליל, אנציקלופדיה לילדים . שמתוכם החביבים עליה זה הדינוזאורים, גוף האדם ובעלי החיים, אבל גם באחרים היא מתעניינת לפעמים. היתה תקופה שקראנו בהם ועכשיו היא בד"כ נרדמת מחובקת עם אחד מהם אחרי שהיא מעיינת בו קצת לפני השינה. י

galizoe

New member
אוי, איפה מתחילים...

בסביבות שנתיים האהובים היו: איה פלוטו תפילילה חנן הגנן לו היית ארנבון שלי עכשיו (כמעט שלוש) האהובים הם: הצב של אורן התנין שחשב רק על עצמו טרופותי טרמפ על מטאטא

למעלה