שאלת סקר

גם אור התחבר לספרים רק

בחודש האחרון וגם אני כמעט והתייאשתי ואז בחרתי להקריא לו ספרים עם מוטיבים שהוא אוהב לדוגמא : בבית של יעל - טרקטור האריה שאהב תות - אריה וכן הלאה... בקיצור ממליצה לך לנסות...

דור בן שלוש וחצי, אוהב בתקופה זו:

חתול תעלול- של ד"ר סוס התרנגולת והשועל של ביאליק, כיפה אדומה- היספור הארוך, לזוועתי. סיפורי התנך בתמונות- הספר הישן נושן ההוא, שאי אפשר להשיג בחנויות. בארץ יצורי הפרא. ויש ספר אחד איום ונורא של המוני סיפורים ארוכים וגרועים, עם תמונות נפלאות, מתורגם מגרמנית.

ואיך שכחתי- מקס ומוריס בתרגומו של

אוריאל אופק, הספר הצהוב. מכריח אותי להקריא את כולו. מילים קשות, תוכן קשה והילד לא מוותר.

מאמינקה

New member
אכן ספר מבאס

בייחוד בקטע שאופים את הילדים בתנור ברררר (אם הגירסה שאת כותבת עליה היא זו שאני זוכרת)

לאה_מ

New member
בררר... שנאתי את זה גם בתור ילדה

אפילו לא הצעתי לילדים שלי לקרוא להם את זה (אבל היינו באופרה...).

א R נ ב ת

New member
טרופותי

בן שלוש וחצי. ואתמול בחר מהגן את: "ארץ יצורי הפרא". אנחנו עכשיו חזק במפלצות....

כרמית מ.

New member
ראינו הצגה מקסימה של טרופותי

לא, אל תחפשו בעיתונים. זו היתה הפקה מקומית וחד פעמית, אבל מקסימה. גם הבכורים, 6.5, נהנו וגם הגמדנק, 2.5. בעקבותיה הוא טען ש"המפלצת היתה חמודה-דה"...

maya100

New member
../images/Emo41.gif|* נצל"ש ספרים - ../images/Emo91.gif ../images/Emo53.gif

ראשית ה
- על הספר הכבשה רחלי - מקסים ומצחיק ובעיקר מאוייר בכישרון גדול והרבה הומור - פופולרי מאוד אצלינו מאז שהגיע לביתנו
ו
- האם מישהו מכיר את הספר הזה? נראה טוב ברמת האינטרנט אבל מה תוכנו? (לא מספיקה להגיע לחנות...
)

maya100

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo36.gif בקשת עזרה למעלה כאן

אולי מישהו מכיר את הספר ויכול להמליץ (או לא)???

לאה_מ

New member
מצטערת. לא מכירה -

באמת נראה נחמד. אם אהיה השבוע בסטימצקי אחפש ואדווח לך.

מאמינקה

New member
שנה וארבעה חודשים

הקטנצ'יק מעדיף ספרים שהוא מבין - הוא מדפדף בסדרת ספרים מהווי הילד שקנינו במזוודת ספרים מספריית קמחי. הוא גם אוהב ספרים מפעילים - ספרים עם תמונות חיות במטרה לעשות קולות ספרים עם משחקי גילוי ומישוש וכד'. וכל ספר עם תמונה של "האו האו" - להיט!

boringvered

New member
המממ... כל הזמן משתנה

גל בת שנתיים פחות חודש. היום הורדתי הרבה ספרים למדף נמוך והיא ביקשה לקרוא את רובם. במיוחד אבל היא אוהבת את: ספרי "יולי" של סמדר שיר ספר שנקרא "הג'ירפה רוצה להיות קטנה" "האריה שאהב תות" "ברכבת יושבת ארנבת" "תירס חם" "שמוליקיפוד" "מרים והים" ספר נוסף שנקרא "לילה טוב" ספר על "אמיל" הכלב שמחפש מקום לישון "הביצה שהתחפשה" אפשר להגיד שלא קשה לה לחבב ספרים בכללי
ורד

טלטל11

New member
שנה ו-3 חודשים

ברכבת יושבת ארנבת איילת מטיילת מעשה בחמישה בלונים איפה פינוקי חתול גדול חתול קטן לבד על המרבד (אבל עכשיו אנחנו בהפסקה יזומה ממנו כי הוא התחיל לבכות כשהחתול עושה "פסססס" וכל החיות בורחות
)

שנתיים וחודש "הבית של יעל" מדקלמת

כמעט את כולו בע"פ מרוב "טחינה" שלו. כרגע הכי הכי להיט זה "תמונות מספרות". מומלץ מאד. אפשר לשוחח בעקבותיו על המון נושאים. יש לי אותו כ"כ הרבה זמן בבית ואני לא יודעת איך רק לאחרונה נזכרתי בו ונתתי לה. בהחלט מתאים הרבה לפני גיל שנתיים.

אלמה1

New member
אצלנו

רוני בת שנה וחודש אוהבת את איה פלוטו סיר הסירים וספר הפילפילים - היא אוהבת את הצבעוניות, פחות את התוכן מעשה בחמישה בלונים

לאה_מ

New member
בן 4.10

עכשיו מבקש בדרך כלל: לימפופו / ברמלי / משהו אחר מתוך "נתן אלתרמן לילדים" סיפורי המיתולוגיה היוונית לילדים (עכשיו גמרנו את "מסעות אודיסאוס") "משפחת החיות המוזרות" (זה מה שאנחנו קוראים עכשיו בהמשכים - המומינים). "גן החלומות האבודים" של יהונתן גפן

למעלה