קח-תן משהו לקרוא

dgigona

New member
זרעי צנונית

מחפשת עותק של הספר זרעי צנונית משנות השבעית מאת חנה אורן בברכה דגיגונה

dgigona

New member
רומנים בצרפתית

מחפשת רומנים בצרפתית תודה מרא דגיגונה

דנטל

New member
../images/Emo63.gif קח-תן משהו לקרוא ../images/Emo63.gif

שרשור ספרים (מחפשים, מוכרים, מחליפים) מס' 111. הצעות/בקשות רכישה, מכירה, חלוקה, החלפה או השאלה של ספרים משומשים, אנציקלופדיות, חוברות, עיתונים, מגזינים, כתבי עת - אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה זאת. מועדים לשמחה וחגים וזמנים לששון.

diego5

New member
למכירה או החלפה

פרנק מ. רובינסון הכוח כתר 35 ג'ון כריסטופר ככלות העשב מסדה 40 דאגלס אדאמס לא מזיק ברובו כתר 40 רוברט היינלין המיפלצת מן הכוכבים מסדה 40 דן סימונס היפריון אופוס 50 רוברט סילברברג ספר הגולגלות לדורי 35 רוברט סילברברג כתום החורף עם עובד 50 רובין ס' שארמה הנזיר שמכר את הפרארי שלו 30 אם אתם מעוניינים בהחלפה יש לי רשימה ארוכה של ספרים שאני מחפש בכל מקרה נא ליצור איתי קשר דרך "מסר למחבר" של תפוז

MommyHug

New member
ספרי פסיכולוגיה, חינוך, עידן חדש,

פסיכיאטריה, רומנים, עבודה סוציאלית, חלומות, גרפולוגיה וכו'... הספרים במצב חדש, תרגישו כאילו קניתם אותם מהחנות. אני קונה אותם פעם אחת במחיר מלא ואז הם נשארים אצלי על המדף. הגעתי למצב ל עומס ולכן אני מוכרת. המחירים נעים בין 30-100 ש"ח הרשימה מצורפת בקובץ word. בקרוב אוסיף מחירים ליד כל ספר...

dos torres

New member
../images/Emo187.gif ספרים מוזלים במצב מצויין

1.אצל באבו-שולמית לפיד, כתר, מצב מצויין - 30 ש"ח 2.חיי אהבה-צרויה שלו, כתר, מצב מצויין - 40 ש"ח 3.ספינות טרופות-אקירה יושימורה, שוקן, מצב מצויין - 40 ש"ח 4.לקראת קץ הזמן-ג'ון אפדייק, עם עובד, מצב מצויין - 15 ש"ח 5.הבתולה בכחול -טרייסי שבלייה, כנרת, מצב מצויין - 35 ש"ח 6.דג בבטן - אפרת דנון, הקיבוץ המאוחד, מצב מצויין - 35 ש"ח 7.צל של ספק - רם אורן, קשת, מצב מצויין - 35 ש"ח 8.משוואה עם נעלם - אורי אדלמן, כתר, מצב מצויין - 35 ש"ח 9.נערה עם עגיל פנינה - טרייסי שבלייה, כנרת, מצב מצויין - 25 ש"ח 10.כל החיים לפניו - אמיל אז'אר, עם עובד, מצב מצויין - 35 ש"ח 11.גריפין וסאבין - תכתובת מופלאה/ניק בנטוק, כנרת, מצב מצויין-35 ש"ח 12.משולש ברמודה - צ'ארלס ברליץ, שוקן, מצב בינוני - 25 ש"ח 13.Harry Potter & the Order of the Phoenix - J.K.Rowling , הגירסה הבריטית, מצב מצויין -75 ש"ח 14.מבחני בגרות בפיסיקה - ד"ר אשל, אשל (2001), מצב מצויין - 50 ש"ח 15.חיי נישואים - דוד פוגל, כתר, מצב טוב - 30 ש"ח 16.בית הקפה המכושף - קלמן סגל, הקבוץ המאוחד, מצב טוב - 20 ש"ח 17.העולם של אתמול - סטפן צוויג, זמורה, מצב טוב - 30 ש"ח 18.ג'ים בר מזל- קינגסלי אמיס, מעריב, מצב מצויין - 15 ש"ח 19.מאה חורפים - מיכל שלו, זמורה, מצב מצויין - 35 ש"ח 20.למאטיס יש את השמש בבטן/יהודית קציר, הקבוץ המאוחד, מצב מצויין 35ש"ח 21.תחת שמש טוסקנה - פרנסס מאייס, כנרת, מצב מצויין - 30 ש"ח 22.הנזיר שמכר את הפרארי שלו -רובין ס שארמה, כתר, מצב מצויין - 30 ש"ח 23.לב - רם אורן, קשת, מצב מצויין - 35 ש"ח 24.השיבה מהודו - א.ב. יהושוע, הקבוץ המאוחד, מצב מצויין - 40 ש"ח 25.כלב שחור - אלכס גרלנד, ידיעות אחרונות, מצב מצויין - 30 ש"ח 26.צופן דה וינצ'י - דן בבראון, מודן, מצב מצויין - 35 ש"ח 27.הלקוח - ג'ון גרישם, זמורה, מצב בינוני - 30 ש"ח 28.השותף - ג'ון גרישם, מודן, מצב בינוני - 30 ש"ח ניתן ליצור קשר במסרים

high k

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo41.gifספרים למכירה../images/Emo41.gif../images/Emo36.gif

ספרי חסמב"ה ישנים ב15 שקלים כל אחד. The obserrver's book of ships- באנגלית,נדיר, מלווה בתמונות, דגלים וסימני ארצות מאת פרנק א. דודמן, הודפס בלונדון. 70 שקלים. "כתם לידה" הומור מאת דודו טופז 1981. 30 שקלים. 3 ספרי "החברים של דרקולה" ב50 שקלים יחד. "מי בן חיל" לוין קיפניס 25 שקלים. "לטרון" רם אורן 30 שקלים. "גבעת ווטרשיפ" ריצ'רד אדמס 20 שקלים. "אסור לבזבז שקיעות" חוה חבושי 25 שקלים. "בעל זה דבר מצחיק" תמר אבידר 25 שקלים. "אהוב את עצמך, רפא את חייך" לואיז ל.היי 30 שקלים "אתה יכול לרפא את חייך" לואיז ל. היי 30 שקלים (ספר חדש לגמרי). "רומן אמיתי" סמדר שיר 30 שקלים (ספר חדש לגמרי). "משלי לה-פונטיין, 100 סיפורים נחמדים מאד" 30 שקלים. "הבכור לבית אב"י" דבורה עומר 25 שקלים. "מאנטארטיקה עד פפואה" ספר המסעות של דידי מנוסי 25 שקלים. "קשר משפחתי" עם אחי יותם וזיוית אברמסון, כתבה: עופרה בורלא-אדר 25 ש"ח "כוחו של התת מודע" ד"ר ג'וזף מרפי 30 שקלים. "גבעת האירוסים השחורים" יצחק נוי 25 שקלים. "קירות שלא רואים" עפרה גלברט-אבני 25 שקלים. "בנות בראון" עירית לינור" 35 שקלים (ספר חדש ). "שתי שלגיות" עירית לינור 25 שקלים. "ארבע אמהות" שפרה הורן 30 שקלים. כל שירי חיים נחמן ביאליק- 1944 הוצאת דביר- 45 שקלים. ASIMOV- The currents of space שקלים 30. ASIMOV - I Robot- שקלים 30. "אמיל והבלשים"- א. קסטנר הוצאת "יזרעאל"- 30 שקלים. "חבורה שכזאת" פוצ'ו-1967, הוצאת "מסדה". 30 שקלים. "כלי נשק" ספר לנער וללוחם הצעיר-יצחק אבנון 1955 הוצאת "עמיחי"- 30 שקלים. "מארק טווין" יוהן הוברד ,1953 ספריה גדולי עולם חדשה- 35 שקלים. "ילדי השכונה, והבקתה על שפת הים" צביה גרנות, ספריית דן חסכן הוצאת עם עובד. 30 שקלים. "הטיסה הראשונה" פליכס סאטון- ספריה גדולי עולם חדשה, 1968. 15 שקלים. "חבורת בריידי"- מבוסס על סדרת הטלוויזיה.2 כרכים זהים.15 שקלים כל אחד.

rudi87

New member
למכירה מילון צרפתי

עברי-צרפתי צרפתי-עברי של מרדכי כהן בהוצאת אחיאסף

yael up

New member
ספרים למכירה../images/Emo63.gif../images/Emo70.gif

מאת לואיס קרול "עליסה בארץ הפלאות" תרגום של אהרן אמיר 35 שקלים מאת עירית לינור "שתי שלגיות" 30 שקלים מאת עירית לינור "בנות בראון" חדש לגמרי 40 שקלים מאת ד"ר ארווין יאלום "תליין האהבה, וסיפורי פסיכותורפיה נוספים" במצב חדש! 35 ש"ח מאת ד"ר ר.רפאל פוקורני "כתב יד ואופי" ספר גרפולוגיה 35 ש"ח מאת ד"ר לילה נכטיגל וג'ון היילמן "אסטרוגן, העובדות שישנו את חייך" 30 ש"ח מאת ד"ר רוברט רוז וקרי רוז-גולד "דיאטת השומן הטוב"- שיטת ההרזייה החדשה והמהירה דלת השומן המתבססת על "אומגה 3", השומן הבריא מהטבע. 30 ש"ח מאת יעל טל "300 טיפים לתזונה נכונה ולחיים בריאים" 30 ש"ח מאת סביון ליברכט "צריך סוף לסיפור אהבה" 30 ש"ח מאת ורדה רזיאל ז'קונט "סודות גלויים, סיפורים מחדר הפסיכולוגית" 35 ש"ח מאת ד"ר לורנס באומן עם רוברט ריצ'ה "בין הורים לדור העשרה" 30 ש"ח מאת פרופ' חיים גינות "בין הורים לבני העשרה" 30 שקלים

מומין1

New member
ספרים למכירה ../images/Emo63.gif

הארי פוטר והאסיר מאזקבאן/ג'יי קיי רולינג - 40 שקל שלושת המוסקטרים/אלכסנדר דיומא - 35 שקל האקלברי פין/מרק טווין - 35 שקל חוכמת המנהיגות/רובין ס' שארמה - 35 שקל האלכימאי/פאולו קואלו - 30 שקל הבכור לבית אב"י/דבורה עומר - 35 שקל מר ורטיגו/פול אוסטר - 30 שקל המסע לאיכטלאן/קרלוס קסטנדה - 35 שקל בעל זבוב/ויליאם גולדינג - 35 שקל תרנגול כפרות/אלי עמיר - 35 שקל לא בדרך המלך/עודד בצר - 30 שקל ספינות טרופות/אקירה יושימורה - 30 שקל העוזר/ברנרד מלמוד - 30 שקל קאטרינה/אהרון אפלפלד - 30 שקל מען לא ידוע/קרסמן טיילור - 20 שקל זן באמנות הקשת/אויגן הריגל - 30 שקל מה זה בכלל פמיניזם?/טלי רוזין - 40 שקל אישה בזכות עצמה/רבקה נרדי - 40 שקל שירי עפר ורוח/נתן יונתן - 30 שקל סט שלושה ספרי לימוד Office 2000 – word, excel, power point הוצאת "הוד עמי" כחדש! - 85 שקל

Boone

New member
../images/Emo124.gif למכירה ../images/Emo63.gif

שונית / רומש גונסקרה (כ"ר) - 25 הראיות נגדה / רוב פורמן דיו (כ"ר) - 25 עד עולם אחכה / דוד שיץ (כ"ק) - 15 צל הימים / בוריס ויאן (כ"ר - נדיר) - 50 צבע המים / ג'יימס מקברייד (כ"ר) - 20 שפת אם / דמיטריה מרטינז (כ"ק) - 20 הזיקית והזמיר / בנימין תמוז (כ"ק) - 30 דור המדבר / נתן שחם (כ"ר) - 20 כל הספרים במצב מעולה, לפרטים ניתן לפנות אליי במסרים, תודה.

מחפשת ספר

מחפשת את הקוסם מארץ ים של אורסולה לה גווין... אם למישהו יש עותק מיותר והוא מעוניין למכור ניתן לפנות במסרים. שירה

arielbbb

New member
"אהבה אסורה"-בנדיקט וננסי פרידמן

מעוניין לקנות את הספר. נא ליצור קשר במסר.תודה

Silly LoveSong

New member
למכירה - סדרת "צמרמורת", ספרים 1-45

סדרת "צמרמורת" המקורית, מאת ר' ל' סטיין. ספרים מס' 1-45. בעברית. להלן פירוט הספרים ומספרם. כל הספרים ברשימה הם במצב מצויין כמו חדש אלא אם כן מצויין אחרת. כמו כן הספרים הם בכריכה רכה למעט הספרים בהם מצויין שהם בכריכה קשה. 1 - "הילדה שצעקה... "מפלצת!". 2 - "משאלות עלולות להתגשם". כריכה קשה. 3 - "הזאב מהביצות". כריכה קשה. 4 - "הילדה שלא ידעה פחד". 5 - "ברוכים הבאים לארץ הבלהות". כריכה קשה. 6 - "אימה המעמקים". כריכה קשה. 7 - "חוף הרוחות". 8 - "דם מפלצות". כריכה קשה. 9 - "ההרפתקא השעירה שלי". כריכה קשה. 10 - "לילה בטירת האימה". 11 - "שעון הקוקיה הארור". כריכה קשה. 12 - "דם מפלצות 2". כריכה קשה. הספר במצב דיי גרוע כי לפני שנים רבות נשפך לי עליו מיץ אשכוליות מוגז והספר פיתח כמה גידולי פטריות למרות הייבוש והניקוי
. אבל הוא עדיין קריא! הפטריה נמצאת על החלקים הפנימיים בספר ובקושי מגיעה לכיתוב. 13 - "הפנטום של אולם המופעים". כריכה קשה. 14 - "הרוח מהבית השכן". 15 - "מה מסתתר מתחת לכיור?". כריכה קשה. 16 - "למה אני מפחד מדבורים?". כריכה קשה. 17 - "הדחליל מתעורר בחצות". 18 - "דם מפלצות 3". כריכה קשה. 19 - "רוח הרפאים הנבחנית". הספר השני שקניתי. הוא במצב נהדר, אך לצערי פעם השאלתי אותו למישהו שלא ממש שמר עליו ומעך אותו בתיק. כתוצאה מכך הכריכה האחורית נמעכה טיפה ויש עכשיו פס קיפול שמגיע ל-1/4 מהכלל של הכריכה האחורית. 20 - "הכניסה למרתף אסורה". ישנו קרע קטן בכריכה. חוץ מזה מצב הספר מצויין. 21 - "המסיכה המקוללת". 22 - "חייך: מצלמה קטלנית!". הספר הראשון שקניתי. חוץ מ"דם מפלצות 2" אפשר לומר שהוא הספר במצב הכי רע מכל הספרים בסדרה. הקצוות שלו מעוכים ומעט מקולפים, אך הוא במצב נהדר. 23 - "קייטנה ושמה סיוט". 24 - "סכנה! שיעור פסנתר". 25 - "הקללה של קבר המומיה". 26 - "הבובה שקמה לתחייה". 27 - "מי רוצה להיות רואה ואינו נראה?" . 28 - "נקמת גמדי הדשא". 29 - הרוח חסרת הראש". 30 - "מי יעצור את הארנב המשתולל?" . 31 - "חרדות ברחוב הלם". 32 - "איש השלג המתועב". 33 - "תעלומת הראש המכווץ". 34 - "מנת היום: תולעים". הספר עצמו במצב מצויין כמו חדש, אך בעמוד הראשון (בתקציר) ישנה הקדשת יום הולדת (מתחת לתקציר שתופס חצי עמוד) בעט כחול. 35 - "מתקפת המפלץ". 36 - "איך להרוג מפלצת". 37 - "הבובה שקמה לתחייה 2". 38 - "דם מפלצות 4". 39 - "חייך: מצלמה קטלנית 2!" . 40 - "אימה במעמקים 2". 41 - "אגדת האגדה האבודה". 42 - "המסיכה המקוללת 2". 43 - "מפלצות הביצה ממאדים". 44 - "ככה למדתי לעוף". 45 - "אל תלכו לישון!" . שימו לב – אני לא מוכרת ספרים יחידים, אלא רק את כל הסדרה ביחד. זוהי סדרה שאספתי במשך השנים מאז גיל 10 ואני נורא מחוברת אליה רגשית, אך למרות זאת, אני מרגישה שהגיע הזמן להיפרד ממנה כי אין לי מה לעשות איתה (קראתי את הספרים האהובים עליי כבר עשרות פעמים) ואני מעדיפה שהיא תיהייה אצל מישהו שימשיך להפיק ממנה הנאה. המחיר המבוקש - 400 ש"ח. אוכל למסור את הספרים בירושלים או בתל-אביב. ניתן ליצור קשר במסרים.

גדעון01

New member
מסירת ספרים

שלום כתבתי אתמול שברשותי ספרים שאני מוכן למסור אנסה לצרף את רשימת הספרים ברצוני למסור את כל הספרים ללא תמורה כולם יחד עוד בשבוע זה . חג שמח לכולם

Boone

New member
תסתכל ממש כאן בפורום...

ישנו מוסד בניצנה שזקוק לעזרתך. אתה יכול ליצור אם הנציג קשר בטלפון 0524-653629 ושמו עמרי.

למעלה