מסירה, מכירה, קניה וחיפוש ספרים לכאן

yuvalgul

New member
סערה אדומה עולה יש לי אם עדיין מעוניינת בכרך

אחד כריכה קשה 45 ש,ח ניתן לאסוף עצמאית או משלוח בדואר 048384726

מחפש ספרי מדע בדיוני ישנים להחלפה

שלום. ברשותי נמצאים הספרים הבאים: (כולם במצב טוב) 1. הכוח - פרנק מ. רובינסון - הוצ' מצפן 2. החורף האחרון - צ'רלס א. מיין - הוצ' מצפן 3. גילוי עיניים - ג'ון וארלי - הוצ' זמורה-ביתן 4. אקסטרו - אלפרד בסטר - הוצ' עם עובד 5. כפת החתול - ג'ואן וינג' - הוצ' עם עובד מעוניין להחליף בספרים האלה: 1. תעלומת הזמן האבוד – ג´רי סוהל - הוצ' מצפן 2. הרפתקה בחלל - פרדריק בראון - הוצ' מצפן 3. תעלומת הנשק הסודי - אלג'יס בדריס - הוצ' מועדון הבולשת 4. אלפרד היצ'קוק מציג: 25 סיפורי פחדים - הוצ' מצפן 5. טיסת הפלאים + השבויים בארץ פלוסידר - אדגר רייס בירהאוס (למרות שקשה לי להאמין שלמישהו עוד יש אותם..) אם למישהו יש הצעה אחרת למד"ב נדיר שעוד לא קראתי - אשמח לשמוע. מעדיף לא למכור, אך אם לא אמצא מה שחיפשתי - אז כנראה שכן.. תודה וערב טוף.

אבאב12

New member
מחפש ספרים עם תוכן מעשי...........

אני מחפש ספרים מעשיים שמעשירים את הידע ולא רומנים ועלילות למינהם... אם למישהו/י יש משהו להציע -שירשום כאן בבקשה. תודה!

שלום לכולם אני מחפש את ספרי טרזן

שלום לכולם, אני מחפש 8 מתוך 24 ספרי סדרת טרזן המקוריים מאת אדגר רייס בארוז, באנגלית. מי שמעוניין לדעת איזה בדיוק או יכול לעזור בכל דרך אחרת, מתבקש לכתוב לתיבת המסרים תודה מראש, דניאל

bluebar

New member
ספרי מדע בדיוני במצב טוב מאוד למכירה

כל ספר ב20 ש"ח 52. רוג'ר זילאזני/ממלכות התוהו . 53. רוג'ר זילאזני/ידו של אוברון. 54. רוג'ר זילאזני/בסימן החדקרן.

עץ תפוח

New member
רבותי ספרים למכירה :

היום שבו מתה האהבה - אדיבה גפן - 20ש"ח לחיות עד 120 - ד"ר ח.ש. סדובסקי - 20ש"ח למדי את תינוקך לקרוא (במצב רעוע אבל נכס ) - גלן מאת - 30ש"ח תזונת תינוקות בעידן השפע - ניבה שפיר - 20 ש"ח מפתח הקסם של זוהר אל - 20ש"ח התמונה הכוללת - דאגלס קנדי -20ש"ח המקצוע הוא הורים - דר פ. דודסון - 30 ש"ח המדריך לפנג שוואי - מאסר לאם קאם צואן - 30 ש"ח אפשר החלפה גם: אשמח לקבל קלפי טארוט למנהם

wildnature

New member
מבחר ספרים למכירה!

האישה הכי יפה בעיר/ בוקובסקי- 30 ₪ אשתו של הנוסע בזמן- 30 ש"ח נערה בתרדמת/ דאגלס קופלנד- 15 ₪ חומר טוב/ יהונתן גפן- 30 ₪ הטאו של פו/ בנג'מין הוף- 20 ₪ פואטיקה/ אריסטו- 25 ₪ ארוחה עירומה/ וויליאם בורוז- 40 ₪ על היופי/ זיידי סמית (מהדורה מיוחדת)- 20 ₪ זאב הערבה/ הרמן הסה- במהדורה מ-72'- 20 ₪ זוכר כמעט הכל/ אהוד בנאי- 20 ₪ סיפורי הופמן/ א.ת.א. הופמן- 20 ₪ פוסט מורטם/ יורם קניוק- 25 ₪ וזרח השמש ובא השמש/ ליאור יונתן (ספר צילומים של חייל שנהרג במלחמת יום כיפור משולב בקטעי שירה)- 30 ₪ עץ האפשרים/ ברנאר ורבר- 20 ₪ המדונות של לנינגרד/ דברה דין- 20 ₪ מונחון לספרות/ אשר ריבלין- 20 ₪ ספרי שירה- יונה וולך- מופע- 30 ₪ צורות- 30 ₪ אור פרא- 20 ₪ דן פגיס/ כל השירים- 40 ₪ כל הספרים במצב מצוין/ טוב מאוד ניתן לאסוף מאיזור מרכז ת"א או לקבל משלוח בדואר (בתוספת) פרטים במייל [email protected]

wildnature

New member
ספרים נוספים..

המדריך לרוסי המתחיל/ גארי שטיינגרט- 20 ₪ הנעלמים/ הרלן קובן- 30 ₪ אודיסיה/ הומרוס, טשרניחובסקי- 40 ₪ מחברות האוקטבו/ קפקא- 20 ₪ שש כנפיים לאחד/ חנוך ברטוב- 10 ₪ אפלטון כפשוטו/ אלכסנדר קורא- 10 ₪ אבא גוריו/ באלזאק- 20 ₪ חימו מלך ירושלים/ קניוק- 10 ₪ מלון עברי יפני- 1976- 40 ₪ ותרא האתון את המלאך/ ניק קייב- 30 ₪ אירופיאנה/ פטריק אוז'דניק- 15 ₪ קונפטי/ דלית אורבך- 10 ₪ ניתן לאסוף מאיזור מרכז ת"א או לקבל משלוח בדואר (בתוספת) פרטים במייל [email protected]

wildnature

New member
ספרי צילום למכירה!

הצילום כראי התקופה/ סוזן סונטאג- 30 ₪ תולדות הצילום/ מייקל לנגפורד- 40 ₪ מדריך שטח לצילום/ נשיונל גיאוגרפיק- 40 ₪ המדריך לצילום דיגיטלי/ סיימון ג'ונסון- 30 ₪ ניתן לאסוף מאיזור מרכז ת"א או לקבל משלוח בדואר (בתוספת) פרטים במייל [email protected]

hana3012

New member
חיסול מלאי ספרי קריאה יד 2

לפני כחודש סגרתי את חנות הספרים שהיתה לי בראשל"צ "סימן קריאה!" . כל הספרים שנשארו ברשותי עברו אלי הביתה . מעוניינת למכור את כל הכמות (כ-700 ספרים) במחיר ממש מצחיק. מדובר בספרים במצב מצוין של השנים האחרונות. ספרות מקור ותרגום של מיטב הסופרים. לצערי אין לי רשימה מסודרת. מי שמעוניין יוכל ליצור איתי קשר לטלפון 054-7770906 או למייל [email protected] תודה חנה

רוצה לקנות מכם ספרים משומשים

היי שמי גילי גרה באוסטרליה מעונינת לרכוש מכם ספרים"רבי מכר" עכשויים למבוגרים וכן למתבגרת וילדה בת 7 אם יש ברשותכם 10-15 ספרים אשמח לעיסקה בן זוגי ישהה בישראל באזור המרכז בעוד שבוע ויוכל לשלם ולאסוף אם תרצו שאקנה מוצר אוסטרלי עבורכם אוכל לעשות זאת אשמח לשמוע פרטים על ספרים רלוונטים תודה ושבוע מצוין

ליטרט

New member
היי

שלחתי לך מסר. את מוזמנת להציץ באתר שלי, הקישור בחתימה דלמטה. אשמח לייעץ ולהמליץ. להשתמע, דורון.

Bartleby

New member
מחפש ספר של רענן שקד

שנקרא "החלום האמריקאי - מדריך למשתמש". לא קיים כבר בחנויות הספרים על אף גילו הצעיר (יצא רק לפני 7 שנים) לצערי. מישהו מכיר חנות יד שנייה/עודפים באזור חיוג 04 שעשוייה להחזיק אותו אולי? תודה.

למעלה