מילון איתי פרל הגדול

אושRתי

New member
עמית פרידמן

"עמית הוא ללא ספק אחד הסקסופוניסטים הטובים שיש בארץ. הכרתי אותו בתל אביב, לפני שנתיים בערך. ובשלב די מוקדם גיליתי שעמית הוא רוקר במסווה של ג'זיסט, יש לו מופע של חומר שלו, שרץ כבר שנה, והאלבום כבר כמעט מוכן, כל החומר - מלים ולחן שלו - רוקנרול במיטבו, בעברית, חזק ובועט. עמית מנגן עם תותחי ג'אז למיניהם, בין השאר הקים רביעיה עם יותם זילברשטיין, גלעד אברו ודורון תירוש. והוא חבר בהרכב העל "האורקסטרה" של אבי לייבוביץ' ניגן גם עם הדורבנים ועוד כל מיני."

TTתמרTT

New member
קרן פלס ../images/Emo47.gif

איזה צפויה אני הא
כפרעליה.. חברה של איתי

אושRתי

New member
קובי פרחי

"קובי הוא חבר ילדות (ג'מוס) אני מכיר אותו כל חיי רדפנו אחרי פרות בצפת, אחרי בנות בתל אביב, חיפשנו צרות ברחובות פריז, וטיפסנו על הרים במדבר אילת מאז ומעולם היה לו מן אולפן מאולתר ומוסיקה נוצרת סביבו תמיד את האלבום "בנות" הקלטנו בדירה שלו בטשרניחובסקי 7 בת"א עכשיו הוא עבר דירה ופתח אולפן מקצועי למהדרין, מעוצב ומתוקתק ובין כל המיקרופונים האיכותיים והמכשירים המשוכללים, הערך המוסף הכי גדול של האולפן זה קובי עצמו. קובי מלווה את המופע כסאונדמן מתחילת הדרך ועד היום הוא גם סקסופוניסט, בסיסט, קלרניטן, חלילן, גיטריסט, ומה לא. ...והוא מכין אחלה סושי.... "

עדי C

New member
רימון

אחד משבעת המינים... נו אתם יודעים
מגמת סאונד שליטה

אושRתי

New member
רן לבנון

"רן 'רנצ'י' לבנון הולך רק על הטופ. הוא הנגן הכי מקצועי שאני מכיר יש לו את הטאץ' הזה שאפשר רק לחלום עליו בכל מה שקשור במתופפים. הוא מנגן באין סוף להקות ובכל הרכב תמיד נותן הרבה יותר ממה שאפשר לצפות. הוא גר בכפר סבא וחולם על לוס אנג'לס (אי אפשר להאשים אותו, המדינת חאפרים הזאת אולי באמת קטנה עליו) אבל אני מאד מקווה שישאר פה לתמיד. להסתובב עם רנצ'י בהופעות בארץ זה חוויה, יש לו תמיד בשליפה מהירה את כל מה שאתה עלול להזדקק לו, החל מפלאייר ופנס ועד למפרטים לגיטרה... נראה לי שהגישה שלו והחיוך גורמים לכל מי שמנגן איתו להרגיש טוב ולהשמע טוב, הוא איש נדיר באמת." *ההסבר לקוח מהאתר של איתי.

למעלה