חידת רישום ריקוד מספר 45

../images/Emo63.gifחידת רישום ריקוד מספר 45 ../images/Emo63.gif

איזה ריקוד מסתתר בחידת רישום מספר 45
פנים נכ"ש, אחיזה רגילה 2 - 1 פסיעה בימין לפנים, שהייה. 6 - 3 צעדת חילוף החל בשמאל לפנים. 8 - 7 הנחת אצבעות ימין בשיכול לפני שמאל, שהייה. 10 – 9 פניה שמאלה על בהונות שתי הרגליים, מסיימים עם הפנים בכ"ש. 12 – 11 הורדת העקבים לרצפה וכפיפת ברכיים, שהייה. פתרונות נא לשלוח במסר אישי בלבד, עד יום חמישי, בשעה 19:30. מצטערת על האיחור בפירסום החידה.

../images/Emo105.gif הפעם זה קל

אני מקפיצה את החידה, שעברה במהירות לדף השני, לטובת אלו שלא שמו לב.

../images/Emo63.gif געגועים ... ../images/Emo63.gif

הפעם הבאתי את תחילת חלק ב' של הריקוד. הפעם בחרתי בריקוד של מושיקו, לכבוד ההשתלמות שערך היום. הריקוד: געגועים, מעגל (היה ריקוד זוגות במקור), יצחק משה הלוי-מושיקו, 1971. השיר: געגועים, מילים לחן וביצוע: מושיקו הלוי, הביצוע המושמע לרוב בהרקדות הוא הביצוע האינסטרומנטלי. ים שמיים בין ערביים, דימדומי שקיעה. יום חלף הלך לו ואני לו, בערגת זהב. אך עם שחר, שוב תזרח לה החמה מעל. וקרני תקווה, חום ואהבה, לאוהב תשאל. ציפורים מעל יחוגו, אל עולם אין סוף. בשורת דודים על כנף ישאו, לא עייפו מנדוד. אך עם שחר, שוב תזרח לה החמה מעל. שב אלי דודי, ערש לבבי, עולמי שלי . תודה וכל הכבוד לפותרים:
אלון אלול
ים ושקיעה
תה צמחים
ליאורה סלוצקי
ירון מישר
jackybb - תודה רבה על הרישום שצירף לתשובה
דני יש רק אחד
AyeleDance
a v i v 7 4

אביגל ג

New member
../images/Emo122.gif החיים מספיק קשים

סתם סתם... אין לי תלונות
(פשוט יש לי מצב רוח)

ש ק ד י ת

New member
לא ידעתי...

לא ידעתי שיש למנגינה זו מילים. תמיד רוקדים עם הביצוע האינסטרומנטלי בלבד. האם מישהו שמע אי פעם את הביצוע עם המילים? יש הרקדות שבהן רוקדים זאת לביצוע זה?

למעלה