תרומות למסירה

עשינו סדר בבית

ויש לנו כל מיני דברים למסור לכל מי מעוניין יש נעלי נשים במידות 39/40 סדינים בגדים ועוד כלמיני אני גרה באזור פ"ת ואשמח לעזור עם זה כלנית

rajha

New member
היי, ערב טוב לכולם

יש לי 3-4 שקיות ענקיות עם בגדים, ומלבד זאת עוד קופסאות צבעוניות, צעצועים ותיקים. (לא כמות מסחרית כמו שזה נשמע, פשוט עשיתי סדר בארון...) למי אני יכולה לתרום זאת באיזור אשדוד, יש לכם מושג? תודה מראש

טאש

New member
בעקבות מעבר ../images/Emo82.gif יש לנו הרבה דברים למסירה:

עגלת איוונפלו (שצריכה תיקון קל: רצועת המשענת נקרעה) כילה אוסף בקבוקים ומוצצים חדשים - בקבוק אחד של בי-פרי וכל השאר של החברה עם הדובי הצהוב. אהילים (אהילי קרמבו, 1 כסוף ושני ירוקים) בידורית סיר אמייל מזרן זוגי מתנפח מי שמעוניינ/ת בפריט/ים מסויימים- שתיצור איתי קשר

Kodak997

New member
למסירה בחיפה - ריהוט שלם לדירה

בנווה שאנן.. למסירה עד ה-15 באוגוסט בו אנו מפנים את הדירה. מכיל: סלון (2 ספות+שולחן), 2 שולחנות אוכל, 2 שולחנות עבודה, פינת ישיבה מקש, מיטה זוגית ומזרון. נשמח לתרום.. ניר 054-6370067

night mistress

New member
ספרים זה רלוונטי?

אני מדברת על מלא אנציקלופדיות (לא עדכניות כ"כ כי אני השתמשתי בהן לפני כ-20 שנים) אבל במצב טוב ושמורות. יש גם ספרי קריאה לילדים ואפילו ספרי דת שונים.. אני אשמח לתת אותם אבל צריך לבוא לקחת אותם ולעזור לי לארגן אותם בארזג כי כרגע הם יושבים בארון. איך אני יודעת לאן זה מגיע? האם יש דרך לוודא שזה באמת הגיע למי שצריך?

נועית10

New member
../images/Emo91.gifצרי קשר עם ארגון "עם הספר"

צחי אלישע ,טלפון : 054-6333460 פעילות ארגון עם הספר: סיוע במיון הספרים במקום האחסון של הארגון ברמת השרון איתור ארגונים, עמותות וגופים אחרים שזקוקים לספרי מבוגרים ( חידוש ספריות או הקמת ספריות חדשות)

תרומת מוצרי חשמל - איך ולאן ?

אני רוצה לתרום מוצרי חשמל ביתיים, אבל משיחותי עם מספר (קטן, מודה) של עמותות, הבנתי שזה עשוי לקחת לא מעט זמן. (בין שבועיים, שבועיים וחצי במקרה הטוב, לבין חודש וחצי, חודשיים במקרה הפחות טוב). אין איזו עמותה שיכולה לאסוף תרומות ממש במהירות ? (משהו כמו עד יום חמישי זה, למשל ? )

סאג 1

New member
שלום-יש למעלה בדף,2 שורות מתחת לשם הפורום

לינק ל:המשאית שלנו אוספתבהצלחה. ויתכן ולנועית מנהלת הפורום יש עוד כתובות.

נועית10

New member
רוב העמותות וגם המשאית בממוצע חודש הגעה

אפשרות נוספת זה לפנות לרווחה בעיר מגורייך ופשוט לידע אותם אודות התרומה ולהעביר להם או לתרום למוסד בקרבת מגורייך. יש לנו פורום נוסף המסייע למשפחות נזקקות ובודדים ואתה מוזמן לפרסם גם שם בפורום נתינה מהלב. תודה

3קטנה

New member
../images/Emo41.gifלמסירה בגדי הריון מידות 40-44../images/Emo41.gif

במצב מצויין. קיץ וחורף. אני בתל אביב ואינני ניידת. נא לפנות במסרים.

אושיט

New member
למסירה

כל כרכי אנציקלופדיית אביב טוסטר אובן של המילטון- קצת איטי אבל עובד איסוף מפתח תקווה אנא צרו קשר במסרים

למעלה