רעיונות

../images/Emo62.gifרעיונות

טוב בנות ,אם אתן במוזה , תעזרו לי לחשוב על רעיון , אני רוצה להכין מתנת למדריך הספורט של בני. בשנה שעברה קניתי לו( כשעדיין לא נחשפתי לעולמינו הקסום ) מסגרת תמונה עם תבליטים של חולצת ספורט , נעלי ספורט וכאלו. השנה החלטתי להכין משהו , חשבתי בהתחלה על חמסה , אבל זה לא נראה לי מספיק אישי , אני מחפשת רעיון של מתנה שאוכל לשלב בה ברכה שקשורה להיותו מדריך ספורט ,אבל גם אדם מדהים!!ועל חמסה זה לא לעניין. לא יודעת אם זה קשור אבל מדובר בהתעמלות קרקע ומכשירים , אולי אפשר לחשוב על משהו בכיוון. תודה, תודה ענת

smady a

New member
מתוקה את מכירה את הבחור אנחנו לא.

האם הוא גר לבד? אם כן יש הרבה רעיונות. תני יותר פרטים לגביו.

סמדי

אז זהו , שהוא נשוי עם ילדים ולכן גם לא נעים לי להביא לו משהו אישי מדי , שלא יחשדו בכשרים..... מה עוד? חוץ מהעובדה שהוא מקסים , התחום שהוא מתעסק זה התעמלות קרקע , חבלים ,"חמורים" , גלגלונים , וכאלה....

eytcor

New member
אני כגבר כבר חשדתי בקשרים.....

אני אדם בוגר ולמדתי כי מתנה "אישית" מביאים למישהו שיש אליו קשר אישי, ועד כמה שבנתי מהודעתך, אין לך קשר אישי אליו. יש הרבה נשים מקסימות בסביבתי שאני מאד אוהב (עבודה, חברות של אשתי, נשים של חברים ועוד....) ואף פעם לא חשבתי להביא להן חזיה ותחתונים תואמים ליום הולדת. גם שהבאתי חמסה, עצם הנתינה של דבר שאתה התאמצת להכין עשתה את המתנה למיוחדת ואולי גם ל"אישית" כפי שאת מגדירה זאת.

eytcor יקירי....

מה חבל לי שאתה רואה את הדברים כשהם ממש לא כהוויתם , בעיניי , כשאדם מסוג-מורה , מדריך , או כל איש מקצוע שמשקיע את נשמתו ,מרצו ויחסו אל בני עוללי , אני לוקחת את זה באופן אישי - לחיוב כמובן. ברור שלא התכוונתי לקנות לו מזרון קפיצי
כי כמו שאמרה שריתוש המקורית זה עשוי לשמש לדברים אחרים , התכוונתי פשוט איזו שהיא יצירה שאוכל לשלב בה אלמנטים של ספורט ועל חמסה לעניות דעתי זה לא מתאים . simple as that. הרעיון של עציץ עם פימו נשמע דווקא אדיר , רק שאני ובובות לא חברות , אז אנסה לקחת את אחד הרעיונות שהציעו פה חברותיי לפורום ,אם יצוץ לך רעיון כלשהו - אשמח לקבלו בברכה , שיהיה לך אחלה יום ענת

smady a

New member
יקירתי אולי ספר וגמרנו עניין. כך

לא תהייה תחושה של אי נעימות. או זוג כרטיסים לו ולאשתו לסרט או הצגה. או סתם כרטיס ברכה.

שעון קיר...../images/Emo98.gif

אולי הספרות 3-6-9-12 יהוו את תחום התעניינותו?
הרי אם תביאי לו מזרן להתעמלות קרקע = זה ינוצל למשו אחר

הדור

New member
אולי פוסטר על בסיס עבודתו../images/Emo20.gif

עם גמר משלך??

t42

New member
...אולי......./images/Emo9.gif

...אם ניקח עציץ חמוד ,פורח ולא גדול כבסיס...ניתן "לישתול" בו כל מיני אלמנטים מפימו [מחוברים לשיפוד מתכת דק]....לדוגמה....אם את יודעת להכין בובת ילד/דובי או כל דמות,,(-: מפימו ...."תלבישי" את הבובה בבגדי ספורט..ותניחי שלט עליו כתוב "תודה רבה" או משהו בסיגנון.. אני מצרפת [שוב(-:]בובת פיה שקיבלתי ביחד עם עציץ ואהבתי מאוד....(-:,,,ונעמה זמיר הכינה פרחים מפימו לקישוט עציץ יפייפיים..שווה הצצה!. לשיקולך כמובן(-:

../images/Emo66.gifעלה לי רעיון כביר

לעשות מדאס או גבס גביע ,, ממש גאון אני.... אלא שאין לי מושג איך עושים את הצורה , יש למישהי/ מישהו שרטוט באמתחתו???

judz

New member
הצעה

הי ענתי, אני חדשה בפורום ולא יודעת במה את אוהבת לעבוד, אבל.. מה דעתך על בובת עיסת ניר על מכשירים, או מקבלת גביע מדריך מצטיין?

הרעיון מקסים , רק ש

אני לא עובדת עם עיסת נייר מטעמי חוסר כשרון פיסול ועיצוב ,

את יכולה להזמין במיוחד עבורו גביע

עם ברכה אישית עבורו - למדריך ה... יש כמה מקומות שמייצרים גביע ספורט לפי הזמנה, חפשי בדפי זהב.

למעלה