מעוניינים להתנדב/העברת סדנאות/הרצאות

נועית10

New member
../images/Emo41.gifלהלן הצעות להתנדבות ברחובות

**אפשר לברר לגבי פנימיות , מועדוני קשישים ומועדוניות לילדים במצוקה ברחבי העיר דרך עיריית רחובות לפרטים ומידע: היחידה להתנדבות של עירית רחובות קומה 5. אגף לשירותים חברתיים- עיריית רחובות. בקניון רחובות - רח' בילו 2. טלפון 9392681- 08 על"מ עמותה לנוער במצבי סיכון- מצרפת קישור עם טלפונים ואתר העמותה. לאגודת זכרון מנחם המסייעת לחולי סרטן ליצירת קשר: טל: 02-6433001 פקס: 02-6433991 דוא"ל: [email protected] מועצה להתנדבות - רחובות - ניתן לפנות לעמותה ולקבל הצעות להתנדבות ברחבי העיר יו"ר: שמעוני אילנה כתובת: אוסישקין 20/1 טלפון: 08-9457043 פקס'': 08-9417675 צער בעלי חיים ברחובות- מצרפת קישור לאתר שלהם.

Leelo6

New member
אוזן שבת ,תמיכה ידיד נפש כאח חבר אמת

מוכן לתת מזמני בשעות הערב לכול ,ילדים בוגרים ומבוגרים,עם נסיון רב בתחום הנפש והרגש עבודה והתנדבות עם צרכים מיוחדים,אוזן קשובה לב פתוח עם סבלנות גדולה להיות לעזר לאח כרע ,ידיד נפש חבר אמת ,מי שמרגיש בדידות ובודד נפשית או פיסית תמיכה להורים ,0523238539 [email protected]

מחפשת במה לעזור

שלום לפורום המקסים!! אני חלק מקבוצת חברים של בערך 20 איש שמחפשים פרוייקטים חד פעמיים שאפשר לתרום בהם... רובנו עדיין בצבא לכן זה צריך לקרות בסופי שבוע. אנחנו גם מתורגלים בהרמת פרוייקטים בצורה עצמאית. אני אשמח אם תתנו רעיונות או תפנו אותנו לאנשים שאפשר להיעזר בהם או לעזור להם... תודה

נועית10

New member
יש כמה אפשרויות

התנדבות בירושלים בדיור מוגן לנוער במצוקה. התנדבות במקלט חירום לילדים בפרדס חנה. התנדבות בהרצליה עם נוער בסיכון במוסד סגור. התנדבות עם אוטיסטים. השאלה היכן בארץ ומה מתאים לכם לעשות. יש המון אפשרויות.

Hadas B

New member
שלום

אני רוצה לספר לך על ארגון "חברה טובה"-המארגן ימי התנדבות חד פעמיים בכל רחבי הארץ. רוב המתנדבים שלנו הם חיילים וסטודנטים וביחד איתם אנחנו עושים מעשים טובים. לאחרונה הינו בנתיבות וסיענו בהכנת העיר לשעת חירום. עבדנו במפעל שיקומי לאוטיסטים.ארזנו מזון בשדרות.. אשמח לעזור לך ולחברייך, צרי איתי קשר, הדס בר מנהלת תוכניות "חברה טובה" www.hevratova.org.il

תודה

'חברה טובה' נראה בדיוק כמו מה שחיפשתי, את מכירה עוד אירגונים כאלה? בכל מקרה נרשמתי באתר, תודה

indigo3688

New member
התנדבות בירושלים

אהלן, שמעתי שיש מספר מרכזים לבני נוער חסרי בית/משוטטים באיזור כיכר ציון בירושלים. מישהו יכול לתת לי רשימה של המקומות הללו?

נועית10

New member
../images/Emo140.gifלדעתי תפנה לעל"מ בירושלים

על"מ מסתובבת בלילה לנסות לאסוף אותם למרכזים. כמו כן, תוכל ליצור קשר עם אתנחתא דיור מוגן לנוער במצוקה, דרך חברון 106 תלפיות 02-6725337 למאשה לפרטים נוספים ניתן לפנות לסניף עלם ירושלים: רח´ ברזיל 31, קריית יובל ירושלים 96784 טל´ משרד: 02-6449702 פקס: 02-6446397 [email protected] נייד: 0549773743 רכז התנדבות ודרך המלך - זיו כץ

indigo3688

New member
היי

את עלם אני כבר מכירה, ואני לא בטוחה עד כמה הם יוכלו לעזור לי. אני מתכוונת למרכזים האחרים. שמעתי על שניים שנמצאים בכיכר ציון, אני פשוט לא זוכרת את השמות שלהם. אלה מרכזים שפועלים במתכונת "בית השנטי" - אוספים בני נוער מהרחובות ונותנים להם בית עד שהם משתקמים.

נועית10

New member
להלן הצעות להתנדבות בפ"ת

עמותת צבע- מרכז העשרה לילדים משכונות מעוטות יכולת רכזת: טל גבע 4050171 - 050 החברה להגנת הטבע, סניף פתח-תקווה תאריך עדכון: 29/12/2003 טלפון: 9301112-03 פקס: 9300936-03 כתובת: סלנט 16 ת.ד. 2134 פתח-תקווה 49120 איש קשר: זילברשטיין יעקוב, רכז סניף העמותה לאיכות הסביבה והחיים בפתח תקווה תיאור: סיוע לכלל האזרחים בנושאי איכות הסביבה ובשיפור איכות החיים. תאריך עדכון: 29/12/2003 דואר אלקטרוני: [email protected] טלפון: 6471737-03 פקס: 6471674-03 כתובת: שלג 4 פתח-תקווה קרית מטלון איש קשר: מילר אברהם ניתן לפנות למועצה להתנדבות בפ"ת לברר לגבי אופציות להתנדבות ברחבי העיר, להלן פרטים: המועצה להתנדבות בפ"ת יו"ר המועצה: סנדלר שמואל כתובת: ז'בוטינסקי 4 פתח תקוה טלפון: 03-9344921 פקס': 03-9219049 נייד: 050-5528191

פגוציט

New member
איפה אפשר להתנדב?

שלום,אני מקווה שזה הפורום המתאים,ואם לא סליחה. אתמול פגשתי אדון אמריקאי שהגיע לארץ אחרי שנתיים של תכנונים במטרה לראות קצת את המקום,ואם הוא יסתדר הוא יבצע עלייה. נפגשנו באתר כולנו(אתר של חברה יהודים מכל העולם) ואתמול ראיתי אותו פנים אל פנים. יש לו בעיה עם הכרטס והוא אמור להשאר פה עד סוף ספטמבר,כאשר יש לו בעיית מימון(הוא ככ ציוני שהעדיף להגיע עם פחות כסף מאשר לא להגיע),והצעתי לו להתנדב,מה שיעזור לו להגשים אידיאולוגיה וכן לחסוך כסף(במובן של לקצץ הוצאות). הבחור בן 53 אבל צעיר בנפשו וגם בגופו.כשנפגשנו אתמול פנים אל פנים הוא סיפר לי שהוא רצה להצטרף לכמה תכניות התנדבותיות(קיבוצים,קק"ל וכדומה) שמאפשרות לינה במקום,אך בכולם הוא נדחה בשל גילו(לא רוצים מתנדבים מעל גיל 40). מכיוון שמסתבר שיש כ"כ הרבה מתנדבים שמוכנים לעבוד קשה אני אשמח לדעת אם מישהו מכיר מקום שמוכן לקבל מתנדבים בגילו ולתת לי את הפרטים(הוא לא מדבר אנגלית והצעתי לבדוק זאת בשבילו) תודה רבה

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוך הבא, נשמח לנסות לסייע לכם

אני מציעה לנסות לבדוק דרך הסוכנות היהודית אולי הם יוכלו לסייע לו הסוכנות היהודית רחוב המלך ג'ורג' 48 ת.ד. 92 ירושלים 91000 טל: 02-6202222 מנסה לבדוק דרך שני גורמים אולי יוכלו לסייע לכם.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שני חיילים רוצים להתנדב ברגילה

שלום שמי גלעד בן 21 אני וחברה שלי ברגילה בין התאריכים 19-24 לאוגוסט ורוצים להתנדב יומיים לא חשוב איפה ובמה אני בצבא כל השבוע אז למי שיש רעיון שיתקשר 0524696068 תודה

נועית10

New member
אפשר להתנדב בעמותת צ.ב.ע

עמותה המפעילי בבתי ספר מרכזי העשרה המספקים תמיכה חינוכית ע"י מתנדבים. פתח-תקוה, בי"ס יסודות רכזת: שכבת גיל: שעות פעילות: טל גבע ד'-ה' ב', ד' 17:30-20:00 4050171 - 050

למעלה