מעוניינים להתנדב/העברת סדנאות/הרצאות

שלום, שאלה

עכשיו לקראת החגים-אתם יודעים אולי איפה אפשר להתנדב בחלוקת מזון וכו' באזור אשדוד והמושבים שסביב? תודה!

נועית10

New member
../images/Emo41.gifניתן להתנדב בארגון לתת

פנה לארגון לתת. לתת- 1-700-50-40-33 או 03-6833388- יש להם סניפים בכל הארץ, עמותה ללא רווח כלכלי.

אני בת../images/Emo98.gif

ודיברתי איתם והם מחפשים רק אנשים שיחלקו פליירים וכאלה באזור שלי.. ואני רוצה לעות משהו קצת יותר רציני...

נועית10

New member
../images/Emo39.gifלגבי התנדבות באשדוד

ממליצה לך ליצור קשר עם המועצה להתנדבות בעיר: כתובת: הגפן 8 אשדוד טלפון: 08-8516843 פקס': 08-8516895 נייד: 052-8387288 דוא"ל: [email protected]

מחפשת מקום להתנדב

בתל אביב...למשך חודשיים... אפשר במעון לנשים מוכות, עמותות למיניהן, פנימיות, וכו' אשמח לכל רעיון, התנדבות לכמה פעמים בשבוע..אז צריכה כמה אופציות... תודה מראש...

נועית10

New member
../images/Emo41.gifלהלן הצעות להתנדבות בת"א

ברוכה הבאה לפורום. מציעה לך לעבור על ההצעות להתנדבות שיש בלוחות הפורום. אפשרות נוספת זה ליצור קשר עם היחידה להתנדבות בת"א ולקבל הצעות להתנדבות ברחבי העיר. מועצה להתנדבות - תל אביב - יפו יו"ר: פרלה אנגלמן בבניק כתובת: בית שטראוס, רח' בלפור 14 תל אביב טלפון: 03-5643482/3 פקס': 03-5643482 נייד: 052-2687993 דוא"ל: [email protected]

Memento De Mori

New member
שלום לכם! יש לי שאלה...

מקווה שזה הפורום המתאים..אם לא תתעלמו! קוראים לי יותם ואני בן 16 מזכרון. עד עכשיו הייתי מדריך בתנועת נוער "מכבי צעיר" אבל בסוף השנה החלטתי לפרוש. השאלה שלי אליכם היא אם יש ארגונים או תנועות כלשהם באזורי שאתם מכירים שאוכל להתנדב בהם? כי חשוב לי מאוד להמשיך לתרום לקהילה דברכים אחרות...כל רעיון יתקבל בברכה...תודה מראש

../images/Emo140.gifולי,כייף כל פעם מחדש לקרוא את

החבר'ה הצעירים , חדורי המוטיבציה ורח ההתנדבות. מעריכה אותך
.

נועית10

New member
להלן הצעות להתנדבות בזכרון יעקב

מצרפת קישור להודעה שפורסמה פהלהתנדבות לראש השנה בזכרון יעקב ישנה פנימיה שניקראת "רננים" מגלאי 6 ומעלה לדעתי ישמחו למתנדבים, שולחת לך במסר טלפון. בלוחות הפורום שפע הצעות להתנדבות משמר אזרחי בזכרון יעקב גיא שבח - רס"ל מפקד המשא"ז זכרון יעקב 04-6399389 פנה למחלקת הרווחה במועצה של זכרון יעקב, הם מפעילים מתנדבים ברחבי המושבה. טל 04-6391812,טלפקס 04-6297109- מזכירות: 04-6297100 , עובדת סוציאלית04-6297137 [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] בהצלחה

llllllll

New member
קבוצת חיילים מעוניינת להתנדב - רעיונות? ../images/Emo2.gif

שלום, הצוות שלי מונה 6 חיילים, והייתי מעוניין לראות אותנו תורמים לקהילה באופן קבוע. אני מעוניין לארגן יום/חצי יום התנדבות קבוצתית. אם האירוע יצליח - מי ייתן ונתנדב באופן קבוע (פעם בחודש למשל). אשמח לקבל הצעות למקומות בהם ניתן להתנדב, בקבוצה, באזור המרכז! (צביעה, ילדים, שיעורים או כל דבר אחר שאתם מעלים על הדעת...)
מאוד הייתי רוצה לראות את החבר'ה שלי נותנים מעצמם למען הקהילה, מרצון! אם יתחילו עכשיו - ייתכן וימשיכו גם אחרי שירותם הצבאי!

נועית10

New member
../images/Emo140.gifברוכים הבאים- שפע הצעות להתנדבות

ממליצה לכם להסתכל בלוחות הפורום שפע הצעות להתנדבות ברחבי הארץ וכולם ישמחו למתנדבים על בסיס קבוע.

b o t t e n

New member
הגני ההתפתחותיים בתה"ש ישמחו לעזרה "גברית"

עם הילדים. יש ילדים עם בעיות התפתחותיות נרחבות, וצריך להיות אנשים מיוחדים בשביל לעבוד איתם.

למעלה