זקוקים לעבודה יצרנית/תעסוקתית

בובית 29

New member
עבודה היא בריאות!!!

שלום לכולן. במועדון התעסוקתי עובדים כ-25 נפגעי נפש הצמאים לעבודה. מי שיש לה קשר או מכירה מפעלים, בתי חרושת, ארגונים או גופים מסחריים שמעוניינים לספק עבודה (למשל: מיון סכו"ם, הדבקת מדבקות, קיפול קרטונים,אריזה), עובדי המועדון ישמחו לבצע כל עבודה פשוטה -ללא תמורה!!!!! לכל אדם צריכה להיות סיבה לקום בבוקר ולצאת מהמיטה. עבודה זו הנה הסיבה שלהם. בנות יקרות, אשמח אם תרתמו למשימה ותעזרו לי לעזור להם למלא לפחות חלק מהיום בפעילות יצרנית. תודה מראש סיגל רכזת תעסוקה 0507884122 [email protected]

בובית 29

New member
עבודה לנפגעי נפש

כן, בתור התחלה. אם משהו מנויין להציע תמורה כלשהי (לא חייב כסף) אז גם נחמד. כרגע חשוב לי לספק תעסוקה.

SpaceMonk

New member
תעסוקה שיקומית למבוגרים

שלום רב, אני רכזת תעסוקה שיקומית למבוגרים בעיר לוד, מחפשת מפעלים/ אירגונים המעוניינים להעביר עבודות פשוטות למרכז התעסוקה כגון: הרכבות, הדבקות, קיפולים, כריכה, מיון, חרוזים וכו'.. העבודה מתבצעת במרכז התעסוקה בעיר לוד. לפרטים נוספים ניתן לפנות ללודה שוורץ 0507511022 [email protected]

בחור נכה מחפש עבודה קלה

שלום לכולם ושנה טובה במוסדנו ישנם דיירים אשר ישמחו למצוא תעסוקה כלשהי תמורת שכר סמלי. ישנו דייר ספציפי במיוחד אשר בעברו עבד במפעל לנעליים והיה מעוניין להרוויח מעט כסף על מנת לעזור לאחותו במימון כסא גלגלים חדש עבורו. אם מישהו שומע על מקום כזה שבו זקוקים לעובדים, אנא מכם פנו אליי. תודה

נועית10

New member
../images/Emo91.gifפנו ללשכת המסחר והתעשיה

ממליצה לכם לפנות ללשכת המסחר והתעשיה שתנסה לקשר אתכם עם מפעלים וארגונים המוכנים לסייע בהעסקה. מצרפת קישור לאתר הלישכה.

למעלה