הצעות עבודה- דרושים עובדים בתשלום

עבודת קודש עם ילדים עם צרכים מיוחדים.

שלום לכולם, בגלל שהמבקרים בפורום זה הם בעלי לב רחב וטוב, רציתי להציע למי שמעונין לשלב עבודה עם תרומה ענקית. עמותה בירושלים מחפשת חונכים וחונכות עבור עבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. העבודה בהיקף של 6 שעות בשבוע, וכוללת הדרכה מקצועית. השכר לא גבוה - 20 לשעה + נסיעות אבל זו עבודת קודש אמיתית, מתאגרת ומספקת. מי שמעונין יכול לשלוח קורות חיים למייל: [email protected] תודה לכולכם ושבת שלום.

מחפשת מגייסי ומגייסות / ואפשר גם מתרימות ו

ומתרימי כספים לעמותה "הקו המאחד" לפרטםי נוספים מוזמנים להכינס לאתר WWW.HAKAV.CO.IL כמו כן ניתן לפנות אליי במסר זאת עבודה על סמך ההתנדבות ועשייה מקבלים תשלום

פרטים נוספים

העמותה היא עמותת מטב, כתובת האתר: www.matav.org.il העבודה היא עם מגוון בעיות: אוטיזם, פיגור ועוד.

smile2life

New member
אם מקבלים תשלום

היכן ההתנדבות. אם את מחפשת עובדים נסי לפרסם בלוח שתי"ל

שלגיה2424

New member
האם קיים ביקוש

גם לתל אביב. אני בעלת תעודה של משרד העבודה "מטפלות סיווג 1" יש לי הרבה נסיון על ילדים בעיקר בגיל הרך. בכל מקרה שולחת מסר

נועית10

New member
באזור השרון דרושים עובדים לאוכלוסיה חריגה

להלן קישור עם פרטים. ניתן להתקשר לטלפון המצויין בהודעה ולקבל עוד פרטים.

sharonie

New member
דרושה תראפיסטית ABA

דרושה תראפיסטית ABA לעבודה עם ילד אוטיסט מיוחד ומתוק בן 7. מסגרת העבודה: 2-3 פעמים בשבוע, בשעות אחה"צ, בשוהם. רצוי נסיון אך לא הכרחי. הדרכה תינתן למתאימה פרטים בטלפון: 054-4567767

למ.ט.ב יש גם סניף בראשל"צ

אם את מעוניינת בראשל"צ, אני יודעת שהם שולחים ל-6 שעות שבועיות במשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים, על הספקטרום האוטיסטי למשל. לא מדובר בעבודה קלה, אך יש בה סיפוק. דניאלה

דרושים עובדים ../images/Emo124.gif

לחברה שאני עובדת בה דרושים: * מחסנאי/ת ניסיון קודם במחסן ידע בתוכנת SAP -רצוי רישיון למלגזה- רצוי אנגלית בסיסית * עוזר/ת חשמלאי תעודת עוזר חשמלאי נכונות לעבודה בשעות היום והלילה זמינות מידית אנגלית בסיסית * מתפעל/ת בסיס נתונים ניסיון קודם בתפעול והקמת בסיס נתונים ניסיון בקריאת מפות אנגלית ברמה גבוהה. החברה יושבת בפתח תקווה לפרטים נוספים פנו אליי במסר

amitp75

New member
בית הגלגלים - גליל, דרושים מתנדבים ועובדים

בית הגלגים גליל מעניק מגוון פעילויות פנאי לנוער וצעירים בעלי מוגבלויות מוטוריות, אנו מחפשים : 1) מתנדבים לעבודה של פעם בחודש סוף שבוע שלם. 2) עובדים סיעודים/חינוכים ליום שלם פעם בשבוע לפרטים נא ליצור קשר עם עמית 052-2783800 עדיף באימיל - [email protected] http://www.beitgalgalim.org.il/ |

דרושה עוזרת בית בתל אביב.

דרושה עוזרת בית לפעם בשבוע, שלוש שעות. אפשר לבוא לנקות אחר הצהרים. ניתן לפנות אלי במסר אישי.

חן1

New member
מאיפה את?

אם אוכל אשמח לעזור אני סטודנטית לחינוך מיוחד

../images/Emo207.gifמחפשת סייעת לאחה"צ לילד בן 4

ונמצא בגן תקשורתי . העבודה בראשל"צ. לפרטים פנו אלי במסר אישי. תודה, דניאלה

אילת 55

New member
גמאני מחפשת ב-../images/Emo16.gif-../images/Emo16.gif-../images/Emo16.gif-../images/Emo16.gif

בני בן ה-9 לקוי תקשורת. אנו מחפשים טרפיסט/ית לעבודה בשעות אחה"צ בתכנית התנהגותית ביתית לפעמיים עד 3 פעמים בשבוע. אנו מתגוררים בשוהם (ליד נתב"ג) רצוי עם רכב. הכשרה והדרכה תינתן במקום ע"י מנחה מנוסה. אודה לכם אם תפנו אלי - 0544-837254

מחפשת מורה מתקנת/משלבת במחיר מסובסד...

הילד שלי זקוק למורה משלבת מתקנת יש לו בעיה עם הקריאה אם יש מישהו שיודע על מורה כזו במרכז במחיר הגיוני אני יודעת שזה יקר יותר ממורה פרטית זה יעזור לי הרבה אני מתגוררת בבת ים שבת שלום ומקסימה שתהיה

למעלה