היום ב-
אנשים

../images/Emo62.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo79.gif

הערב ב-17:00 תוכלו לקבל יעוץ מקצועי לבעיותיכם בכל נושא, במסגרת התוכנית "מה שלומך?". התוכנית תתמקד בבעיות של הרגלי אכילה ודימוי גוף. את התוכנית תנחה איריס פרחי, ואת הייעוץ תקבלו מחגית ורד, יועצת חינוכית ומטפלת משפחתית מטעם ארגון "דלת פתוחה". אתם מוזמנים להעלות שאלות, בעיות, סיפורים, חוויות וכל מה שיעלה על דעתכם בהקשר של נושא התוכנית. בואו לשרשר בעיות ושאלות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=132&msgid=68992506
חברי להקת "הצרובים",כפילי הכוכבים האהובים מהתכנית מת להיות יתארחו בבלוג טי.וי ב-19:00 ויענו לכל שאלותיכם. שרשרו להם שאלות כבר עכשיו בפורום! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1335&msgid=69046301 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
בשעה 20:00 תתארח בפורום פרק ב יועצת הפנג שווי דליה מלכיס אשר תענה לשאלות הגולשים בפורום . שאלות ניתן להעלות כבר עכשיו בשרשור האירוח: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=387&msgid=69040413

aviGODFATHER

New member
צריך המלצות של דפש מוד...

אני רוצה להתחיל להכיר ברצינות את הלהקה הזאת, וקשה להתחיל כשהלהקה פעילה 25 שנה והוציאה כ"כ הרבה אלבומים... מה שאני אוהב: Violator - כל שיר ושיר באלבום המדהים הזה. Precious. אני גם אוהב את: just Can't Get Enough Freelove אבל לא כמו האלה שלמעלה... מאיזה אלבום אתם ממליצים לי להתחיל?
מראש...

Reshefgarcia

New member
באופן אישי...

אם רק אלבום אחד,אז כדאי 101 הוא מסכם בצורה מדהימה את השנים הראשונות (והמצוינות) של הלהקה ולמרות שלא כולל את השירים המצוינים שהיו גם אח"כ,הוא פשוט אלבום הופעה מדהים,ונקודת פתיחה מצוינת... הביצועים מצויינים,במיוחד ל BEHIND THE WHEEL ועוד כמה שירים,שהביצועים באלבום,לטעמי,יכלו להיות טובים יותר,והנה ב 101 ,הם באמת טובים יותר.

alpha80

New member
אני לא היית ממליץ להתחיל מאלבום

בהופעה חיה בכל מצב. הופעה חיה זה ערך מוסף לחומר של להקה, לא נקודת מוצא. יש קטעים שנשמעים יותר טוב, יש קטעים שנשמעים הרבה פחות בהופעה מאשר המקור. אם אהבת את Violator - לך איתם אחורה ולא קדימה. מהסיבה הפשוטה ש-Violator הוא מעין נקודת ציון לסוף ה"אלקטרוניקה העדינה" שלהם ותחילת הגיטרות וה"כאילו" רוק מתוחכם שפוזל לשוק היותר indie של בריטניה. גם לדעתי Violator הוא אחד הטובים, ושניים לפניו - Music for the masses ו - Black celebration לא נופלים ממנו. או שהכי טוב - שני אוספי הסינגלים 81-85 ו - 86-98 יתנו לך פרספקטיבה על הסגנונות המשתנים שלהם עם השנים, ככה תוכל למקד את עצמך בדיוק למה אתה נמשך יותר.

זהר25

New member
אני מסכימה.........

לא כדאי להתחיל עם אלבום שהוא בעצם הופעה חיה,זה אלבום גדול ,אבל הוא מתאים למי שיש לו הכרות ארוכה עם דפש מוד. לדעתי כדאי להתחיל עם: 1-songs of faith and devotion 2-ultra אבל הכי טוב זה לישמוע את הכול,פשוט תתחיל לאט לאט ,ואני מסכימה עם alpha80 שכדאי ללכת אחורה ולא קדימה כדי להכיר אותם. אבל שני האלבומים שציינתי לדעתי הם אלבומים טובים להתחיל איתם. (גם אלבומים עם סינגלים שלהם במהלך השנים גם טוב).

zoe80

New member
לדעתי, לא כדאי להתחיל עם שני

האלבומים שציינה זוהר, היות והם לא מייצגים את המוסיקה של דפש, במיוחד לא songs of faith and devotion, ששם ניסו חברי הלהקה "לתת ברוק" (הושפעו מהגראנג' באותה תקופה. בכלל זו לא הייתה תקופה טובה לדייב וללהקה...), לאחר האלבום הזה הם חזרו יותר למקורות, אך גם אולטרה לא הכי משקף את הסאונד הדפש מודי. לפיכך, אניממליצה להתחיל עם: Music for the masses ,Black celebration Enjoy!

מצדיקה. לא להתחיל עם הופעה חיה!!!!!

בהופעות בד"כ יש גרסאות שונות לשירים, לרוב (לא תמיד) פחות טובות מהמקור, לפעמים משנים את המילים של השירים, לפעמים לא שרים חלק, לפעמים מוסיפים, לפעמים משתמשים בכלי נגינה אחרים וכו וכו וזה לא נותן מושג בד"כ על הלהקה. אני הייתי הולכת על Music For the Masses או Violator.

aviGODFATHER

New member
אוקיי... ../images/Emo51.gif לכולם...

נראה לי שאני אתחיל מ-Music For The Masses...

Bavmorda

New member
../images/Emo6.gif חחח.... עכשיו !

ברגע שלא ידעת את שם השיר הראשון בדיסק שבחרת להתחיל איתו...
BAV.

aviGODFATHER

New member
חחח אני עדיין לא מבין...

למה לא ידעתי את השיר הראשון? לא כתבתי כלום על השיר הראשון (שאחרי בדיקה זה Never Let me down again, אבל לא אמרתי משהו אחר...) בלבלת אותי לגמרי עכשיו...

Bavmorda

New member
../images/Emo8.gif שמחה לראות שעשית ש.ב. ......

"ושלא תאכזב אותי עוד פעם" מקביל ל- Never Let me down again
קאפיש
BAV.

Bavmorda

New member
../images/Emo13.gif לא קרה דבר....

להבא לקרוא בין השורות. DM לא סתם גדולים במוזיקה, אלו גם המילים שלהם שיש להן משמעות. תמיד
BAV.

למעלה