דרושים מתנדבים/סיוע

שוקולתה

New member
מחפשת בחור /בחורה רצינית לעזרה בהתנדבות

לבחור בן 40 חולה קשה קשה לעזרה בניקיון בית קטן . הבחור לא מסוגל לעמוד נוסע על קלנועית . קשה לו לבשל ולטפל בבית .אפילו פעם בשבוע יבורך מאוד מאוד מי שיכול לעזור ויעשה מיצווה שאין כמותו .תעשו טובה יש אנשים בדרום שמוכנים .הבחור מערכת החיסון שלו עדינה מאוד . הבחור הולך ונופל אין לו שיווןי מישקל .יש לו סרטן במוח שהיתפשט על עוד חלקים בגוף . פרטים יקבל במסר

בובית 29

New member
מתנדבים למען נפגעי נפש

שלום לכולן! אני מחפשת מתנדבים שיגיעו בשעות הבוקר לפעילות עם נפגעי נפש במרכז לבריאות הנפש לב השרון בפרדסיה. המתנדבים יקבלו ליווי והדרכה לאורך כל הדרך. ניתן להגיע לשעה בשבועאו יותר. סיגל רכזת תעסוקה 050-7884122 [email protected]

למרכז טיפולי לגיל הרך דרושים/ות מתנדבים/ות

למרכז טיפולי לגיל הרך דרושים/ות מתנדבים/ות בכל הגילאים,דוברי עברית, בעלי סבלנות ואורינטציה לתינוקות ולילדים. ימי ההתנדבות: א, ב, ג , ד, ה' בין השעות 08:00 ל 13:00 מקום ההתנדבות: תל אביב לקבלת פרטים ולקביעת ריאיון ניתן לשלוח מסר בצירוף פרטים אישיים וטלפון. גמר חתימה טובה, שירה

מתנדבים עבור "מבצע ראש חודש" בירושלים

שלום לכולם, אני עובדת סוציאלית בעמותה לרווחת הקשיש בירושלים. אני זקוקה למתנדבים עם קשישים, עבור פרוייקט מיוחד: "מבצע ראש חודש" - והכוונה היא פעם בחודש ללכת לבקר קשיש בודד ולהעניק לו משהו סמלי כגון עוגה, עוגיות וכו' - לכבוד החודש החדש. מי שיש לו שעה בחודש להקדיש עבור עניין זה, יבוא על הברכה. כמו כן, אנו זקוקים למתנדבים דוברי רוסית, עבור קשישים עולים חדשים שדוברים רק רוסית. לפרטים ניתן ליצור קשר במייל: [email protected] או במסרים תודה לכולכם ושנה טובה

0ziris

New member
../images/Emo104.gifקריאה לדגל - לעבודה עם נוער בראשון לציון

נוער משועמם ..., יושב על הברזלים בשכונה..., לא ילדים רעים. העתיד שלנו- אלו שיכולים להביא לפריצה הטכנולוגית הבאה - או לעזור לאחרים בעצמו יושב ומבזבז את מירב עלומיו בחיפוש קטטות ואלכוהול. האם אתם רוצים לשנות ולו את האחוז האחד שיש בידכם לתת- כדי לשלוף את הכשרונות שמתבזבזים ברחובות ולהביא אותם למסלול טוב ? חשבתם פעם ששעה אחת של נתינה במקום לשבת בכורסא מול הטלוויזיה יכולה לשנות מסלול חייו של נער שבמקום שיסתיים בדקירה יסתיים בתעודות הוקרה? למי שאכפת - מזומן \ת ליצור איתי קשר. נפגשתי עם גורמים בעיריית ראשון לציון ויש לי את ברכתם לגייס מתנדבים שיכולים ליצור קשר עם בני נוער לדבר איתם על מה שמציק - להפנות אותם לכל הפעילות הברוכה שיש למענם בעיר ושכתוצאה מאי נגישות אינם מודעים לה כלל . מתנדבים אלו יעברו הכשרה מתאימה מטעם העירייה . בואו להוציא אותם מהרחוב !!! אחריי .......

jacky_sh

New member
מחפשים מתנדבים לעמותה ברשל"צ....

העמותה הוקמה בשנת 2001 ,במגמה לנסות לפתור את מצוקת הילדים החריגים וזאת מתוך הכרה בזכותם למירב ההזדמנויות לצמיחה והשתלבות בקהילה. העמותה שמה לה למטרה לתת טיפול הולם ולקדם ילדים חריגים בסביבה אוהבת ותומכת תוך הגדלה מתמדת של מקבלי העזרה. העמותה מקבלת יעוץ הכוונה ותמיכה מקצועית ע"י ד"ר יצחק יוגב מומחה לשיקום ומרצה בכיר. כיום העמותה פותחת את שעריה 3 פעמים בשבוע לכ 20 ילדים/ מבוגרים עם צרכים מיוחדים במבנה של עירית ראשל"צ. העמותה ממומנת ע"י תרומות והטיפול ניתן ע"י בעלי מקצוע בתשלום ומתנדבים. עמותת ניצוצי הזוהר הינה עמותה הפועלת לפי סעיף 46 לפי פקודת מס הכנסה ורשומה ברשם העמותות ע.ר. 58038211.7. www.hazohar.org.il

למעלה