למה אין סיכום שבועי?

LeAnnDylan

Well-known member
יאללה. נסכם

איך עבר עליי השבוע? סביר סרט השבוע? יום השישי ה-13 ספר השבוע? לא קראתי כלום שיר השבוע? Whoever's In New England תוכנית\סדרת השבוע? אמריקן איידול התחדשות השבוע? תיק חתיך וחדש:): ציטוט \ פתגם השבוע? אם אין לחם תאכלו מצות! או לפחות לחמניות כשרות לפסח דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הלכתי לסרט אחרי בערך 4 שנים שלא התקרבתי לקולנוע
עצבון \ ביאוס השבוע? דלקת עיניים
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? חן הסלאט באה לבקר אותי:): אייקון \ סמיילי השבוע? |חולה| איש השבוע? ליאן ריימס! אני עדין תומכת בה
תמונת השבוע? לזכר ימים טובים יותר השאלה המתחלפת-תנו המלצה על ספר/סרט/שיר/אלבום/ כל דבר אחר.. החדש של מרטינה מקברייד - Shine אני בספק אם מישהו יתייחס לזה אבל הו וול
הודגש באמצעות מדגישומטיק

NoFaR815

New member
../images/Emo26.gif

איך עבר עליי השבוע? כיף
סרט השבוע? דמדומים ספר השבוע? מרחק נגיעה.. פר עבה
שיר השבוע? הדג נחש- גבי ודבי תוכנית\\סדרת השבוע? כמעט מלאכים
והבורר
ציטוט \\ פתגם השבוע? ההווה הוא מה שחשוב
כמעט מלאכים חח דבר מיוחד שעשיתי השבוע? טיול שנתי
השקיעו סופסוף.. חרמון, אכסנייה עם אוכל אכיל.. עצבון \\ ביאוס השבוע? וואלה אין הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? טיול שנתי אייקון \\ סמיילי השבוע?
איש השבוע? חברים
תמונת השבוע? מהטיול
השאלה המתחלפת-תנו המלצה על ספר/סרט/שיר/אלבום/ כל דבר אחר.. הדג נחש
או הספר הבת האובדת.. מאד יפה

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifסיכום וזה

איך עבר עליי השבוע? נוראי. זוועה. רציתי למות סרט השבוע? הממ.. לא נראלי שראיתי ספר השבוע? לא קראתי שיר השבוע? קרייזי של סימפל תוכנית\סדרת השבוע? צ'אק התחדשות השבוע? איזה..
ציטוט\פתגם השבוע? אני לא זוכרת ציטוט אבל אני אספר משהו שהצחיק אותי. עשינו מפגש כזה בסופ"ש וכמה ילדים פלשו לגן ילדים ומצאו שמה כיסא גלגלים שחסר לו צמיג אחד (כנראה למשחק של הילדים). אז מישהו התיישב והתחיל להסיע את עצמו עם הרגליים ואנחנו צועקים לו שהוא אמור להיות נכה והוא ממשיך
דבר מיוחד שעשיתי השבוע? הטעות הכי גדולה בחיים שלי? עצבון\ביאוס השבוע? לקרוא לזה עצבון או ביאוס לא מתקרב אפילו. וויזלי שלי
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע? המפגש? אייקון\סמיילי השבוע? הו, זה היה שבוע התנזרות מאייקונים. אז אין איש השבוע? וויזלי נחשב? תמונת השבוע? מדהים שלי
(כשאני אעבור למערכת החדשה) השאלה המתחלפת-תנו המלצה על ספר/סרט/שיר/אלבום/ כל דבר אחר.. אני מניחה שהאלבום סימפל פלאן של.. ניחשתם, סימפל פלאן שיהיה לכולנו סוף שבוע נעים שבוע וויזלי

למעלה