האלו!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהאלו!

You all, everybody! הלוהלו, זוכרים אותי?
בכולופן. א' כל, סליחה על הנטישה.
שנית כל [^^], מפגש! PotC. ת"א. התכנון הוא להגיע לת"א ולראות את PotC. נאו, ימים ותאריכים! אני רוצה שכל אחת [וזה אומר *כל* *אחת*, אהמ
] תכתוב אילו תאריכים לא נוחים לה ואז נרגן. בבקשה תשתפו פעולה?
אוקאיי, אני לא יכולה ב-3 ליולי, ב-5 ליולי, מה-10 עד ה-14 ליולי, ב-22 ליולי, ובטח גם ב-15 לאוגוסט.
תאיר מוסרת שהיא לא יכולה מה-3 עד ה-21 ליולי. work with me here, please?

VIVIAN3

New member
חיחיחי למרות שאני כבר הצעתי את

הרעיון.. אבל חפיף, טוב שאת מזכירה לנו
אז אני אהיה פנויה כמעט כל יולי רק מה- 18-20 אני אהיה בטיול ב- 16 גם לא וסהו! אז יאללה שתפו פעולה (במיוחד כי זאת פעם ראשונה שאני באה
)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהאהא

פשוט לא היה לי כוח להתעסק עם שרשורים ישנים. איי קנואו, אני עצלנית ברמה שלא תשוער.
אוה, ו. בואי! בואי! בואי!

NeKoGiRl

New member
אממ..

אני לא יכולה ב- 2 עד ל- 6ביולי.. או שבכלל ההורים שלי לא ירשו לי ללכת לזה עם הפורום..=/ אתם יודעות- אני קטנה- אתם גדולות..=/ נראה כבר

מיטל101

New member
היילו גם לך חמד!!

מתגעגעת אלייך... אני בכל אופן לא יכולה עד ה-10 ביולי למה יש מונדיאל ואין מצב בעולם אני מפסידה משחקים.. ואז נראה לי אני יכולה כל התאריכים עד ה-21 שאני טסה לתורכיה לשבוע עד ה-29.. ואז אני יכולה עד ה-14 לאוגוסט ומה-14 אני לא יכולה יותר..

bitesizee

New member
......

ביולי אני לא יכולה עד ה-12 ומה-23 אני רואה שעוד כמה פה לא יכולים כל כך ביוליי אז אני חושבת שעדיף בתחילת אוגוסט

Primula

New member
ת"א זה מעצבן. כי זה רחוק. |:

בכל אופן אני לא יכולה ב-13 עד ה-16 ליולי ובסביבות ה-27 ליולי (אולי אחרי) אבל אבל נראה לי שבכל מקרה אני לא אוכל לבוא..

Hullo!

[אמג, מיום ליום אני מושפעת יותר מהביטלסXD אני נורא אוהבת לצטט אותם
] אז אני לא יכולה עד שבוע הבא. מחר אני נוסעת להמשך קורס מש"צים ["דיינומייט, מש"צים דיינומייט!"
], וביום חמישי אני חוזרת. אז מה-8-2 ביולי אני לא אוכל, כי בשישבת אני אצטרך מנוחה
ובגלל שלא ירשו לבוא לבד, אני אצטרך לשאול גם את חברה שלי מתי נוח לה. אני חושבת שפחות או יותר אותם תאריכים, כי שתינו במש"ציםXP ושזה לא יצא על שישבת, בבקשה
לא יהיה לי עם מי ללכת ככה. הו, ויש לי סאמרסקול מה-2-18 באוגוסט.
תתחשבו, אונגאיי

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהמף.

[גם לכן נמאס לראות את ריטה מהבהבת בצד?
] אני חושבת שכמו שאמרו פה כדאי לתכנן את זה לאוגוסט, כי ביולי כפי הנראה רובכן לא יכולות... פועל?

NeKoGiRl

New member
אוף ריטה..=/ קרציה..איזה מכוערת עשו

אותה.. "סלקום מציגה..ריטה במופע של פעם בחיים!!!!!" [ביג דיל..] !!!!!!ONE =0 מרתק..

VIVIAN3

New member
איזה מעפנים יצאו סלקום

אורנג' מביאים את בלאק אייד פיס פלאפון מביאה את דפש מוד אסקייפ מביאה את פיפטי סנט ומה סלקום מביאה? ריטה!!!!!453456!!^%!#!$&!@&^%^)!!!!!1111 איזה מושי מושלם!!!!!!!!!!!!!!

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifLOL

אני עדיין לא מאמינה שהיה רוג'ר ווטרס בישראל ולא הייתי שם. :| @#)%*!(@$()@#)^($#@)%!@)$3092508349628049#(#$)#()%^($)%(#$)%$#)^+@_^). וגם בא לי בונג'. ובזכות ארמס [וצ'ופס. וקורי. ^_^] בא לי דה קולינג. מה.

VIVIAN3

New member
חח אני הייתי בסטינג

רוג'ר ווטרס בקושי יכולתי ללכת

VIVIAN3

New member
בעיית גרון

טוב, דפש מוד יצטרכו למצוא תירוץ יותר טוב...

VIVIAN3

New member
דפש מוד עדיין לא באו

הם יבואו ב- 3 לאוגוסט אבל אני לא ממש אוהבת את השירים שלהם חוץ משיר אחד...

Funky Fish1

New member
הממ...לא נראה לי שאני אגיע../images/Emo10.gif

אחד, כי הבטחתי לחברות שלי שאני באה איתן לראות את הסרט, ושתיים כי הייתי לפני כמה ימים בת"א ולא נראה לי שאמא תסכים לי כל כך מהר
תהנו!

למעלה