מיקו 42

New member
../images/Emo6.gif

• שאלה: "מה ההבדל בין זיון טוב לחרבון טוב?" תשובה: "אחרי חרבון טוב אתה לא צריך לחבק את האסלה חצי שעה?" • ילדה בת שמונה באה לאמא שלה ומבקשת ממנה סיגריה. האם בשוק: "מה? את מעשנת?" הילדה שואלת: "למה, את לא מעשנת אחרי זיון טוב?" האמא כמעט מתעלפת: "מה?!? בגילך את כבר מקיימת יחסי מין?" עונה הילדה: "יש לך דרך טובה יותר לממן את הסמים?" • שאלה: "איך קוראים לאישה שכל לילה יודעת איפה נמצא בעלה?" תשובה: "אלמנה..." • שאלה: "מה משותף בין קפה לנישואין?" תשובה: "או שזה שחור או שזה בוץ. ואם זה הפוך אז זה נס! ויש גם אספרסו - קצר..." • בחורה יורדת לבחור אחד, וכשהוא גומר הוא משפריץ לה על הפרצוף. היא שואלת אותו: "יש לך משהו לנגב?" הוא אומר לה: "כן, יש חומוס במקרר..." • שאלה: "מה אישה צריכה לשים מאחורי האוזניים כדי להראות מושכת?" תשובה: "את הרגליים שלה..." • איש אחד זכה בפרס הראשון בלוטו ומרוב שמחה הוא רץ הביתה לספר לאישתו. אשתו המופתעת, הייתה כל כך מאושרת עד שמרוב אושר היא קיבלה דום לב ומתה במקום. האיש חשב לעצמו: "כשהמזל בא, אז הוא בא בצרורות..." • שאלה: "מה המשותף בין מחשב לאישה?" תשובה: "זה תמיד עולה יותר ממה שחשבת..." • שאלה: "באיזו שעה צריכה להיות נערה מבית טוב במיטה?" תשובה: "בשעה שמונה, כי בתשע היא צריכה לחזור הביתה..." • גבר בתרדמת שוכב בבית החולים חודשיים, כשכל הזמן הזה אשתו יושבת לצדו ומתפללת שיקיץ. פתאום הוא מתעורר, מסמן לה להתקרב ואומר: "היית לצדי כל הזמן. כשפיטרו אותי - היית שם לתמוך בי. כשהעסק שהקמתי פשט רגל - נשארת לצדי לחזק אותי. כשירו בי - ישבת ליד מיטתי כל הלילות. כשהפסדנו את הבית - עדיין המשכת להאמין בי. כשחליתי - לא הפסקת לרגע לאהוב ולקוות שאחלים. את יודעת מה אני חושב?" האישה שואלת: "מה אתה חושב יקירי?" הוא אומר: "אני חושב שאת מביאה לי מזל רע..." • אישה מתחתנת בגיל 30 והיא עדיין בתולה. שואלים אותה: "איך הצלחת להחזיק מעמד ולהישאר בתולה עד גיל 30?" עונה האישה: "זאת הייתה קריעת תחת..." • שאלה: "מה משותף בין 'לרדת' לבחורה לבין חקירה משטרתית?" תשובה: "טעות קטנה ואתה אוכל חרא..." • איש אחד שב הביתה מבית החולים לאחר ביקור אצל חמותו. אשתו שואלת בחרדה, "מה שלום אמא שלי?" בעלה עונה: "אמא שלך בסדר גמור, בריאה כסוס ותאריך ימים. שבוע הבא היא משתחררת מבית החולים ובאה לגור אצלנו לתמיד!" האישה המופתעת שואלת: "איך זה יכל להיות הרי רק אתמול היא שכבה על ערש דווי והצוות הרפואי סבר שנותרו לה ימים ספורים בלבד." אומר הבעל: "אני לא יודע מה היה אתמול אבל היום כששאלתי את הרופא אודות מצבה, הוא אמר שעלינו להתכונן לגרוע מכל..." • שאלה: "מה יש לנשים זקנות בין השדיים שאין לבחורות צעירות?" תשובה: "פופיק..." • שלושה גברים נפגשו ביום האישה ושוחחו בינהם. אחד אומר בגאווה: "אני קניתי לאישתי צמיד ושעון, אם היא לא תאהב את השעון היא תוכל לפחות לשים את הצמיד." השני אומר: "אני קניתי לאישתי שרשרת וצעיף, אם היא לא תאהב את הצעיף היא תוכל לשים את השרשרת." השלישי אומר: "אני קניתי לאישתי טבעת וקונדום, אם היא לא תאהב את הטבעת שתלך להזדיין..." • אישה אומרת לבעלה: "בוא נעשה סקס." הבעל מסכים ואומר: "בסדר, אבל היום תנוחה 68!" שואלת אותו אישתו: "68? אני לא מכירה את התנוחה הזאת, אני מכירה רק 69." הבעל מסביר לה: "68 זה כשאת מוצצת לי ואני חייב לך אחד..." • גבר אחד שואל את חברו: "תגיד, אתה מדבר עם אישתך אחרי הסקס?" החבר משיב לו: "לפעמים, אם הטלפון לידי..." • איש אחד חוזר הביתה במפתיע ומוצא את אישתו בוגדת בו עם אחד מחבריו. ללא היסוס הוא לוקח את האקדח ויורה בחבר שלו. האישה אומר לבעלה: "אם תמשיך ככה לא יישארו לך חברים..." • קונה אומר למוכר בחנות הפרחים: "זהו זר הפרחים האחרון שאני קונה אצלכם!" שואל אותו המוכר: "למה, הם לא טובים?" עונה הקליינט: "לא, אני מתחתן מחר..."

טאKילה

New member
וואוו מיקו זה ענק../images/Emo6.gif

צחקתי לי את הבוקר בכייף. אחלה אחלה. אעלק יש חומוס במקרר, סאמק
בוקר טוב לכולם

שמים1

New member
../images/Emo6.gif הוי מיקו חרגת אותי ../images/Emo3.gif

במיוחד עם הגבר שחושב שאשתו מביאה לו מזל רע
נורא

למעלה