מה פירוש האותיות FUCK?...

../images/Emo6.gif מה פירוש האותיות FUCK?...../images/Emo6.gif

...קבלתי מצגת עניני טריוויה... חלק ממש מצחיק... אחד מהם זה פירוש האותיות הנ"ל... מי יודע?... חהחהחהחהחהחהחהח החחהחההח חהחה ח

3 שרונית

New member
Fornication Under Consent of the King

וזה בגלל שאנגליה העתיקה, אנשים לא יכלו לקיים יחסי-מין ללא אישור מהמלך. כשאנשים רצו להביא ילד לעולם, הם הצטרכו להמציא אישור לשלטון, ועשו זאת בעזרת שלט שתלו על הדלת, שאומר שהם מקיימים יחסים מיניים. השלט אמר: ניאוף תחת הסכמתו של המלך- קיצור של המילים נותן את המילה FUCK .

אז זהו, שלא...זאת אגדה אורבנית ישנה...

...Origin of the F-Word Netlore Archive: In which we are told -- with a straight face -- that the word 'fuck' originated as the acronym of 'Fornication Under Consent of the King' (or some variation thereof) Description: Folk etymology Circulating since: The 1960s Status: False

באוניות הישנות היו חודרים מים

דברים שהיו מונחים על רצפת האונייה ורגישים למים, היו מתקלקלים. לכן על קופסאות שלהן אסור היה לבוא במגע עם מים, שמו מדבקה: Shit - Ship High In Transit, כדיי שלא יהפכו לShit
שנה טובה שתהיה לכולם!

יפה!!! גם את זאת ננתץ ונשליך לים - אגדה...

...Origin of the S-Word Netlore Archive: In which we are told with a straight face that the word 'shit' originated as the acronym of 'Ship High in Transit,' a nautical phrase Description: Joke / Folk etymology Circulating since: 1999(?) Status: False

OfaNaor

New member
אני שם, אבל רק כאשר כותב תחת שם העסק...

...ראה חתימה למטה... כאשר אני כותב לא כבעל עסק, אני בניק הנוסע השמיני... ובפורום זה, אין סיבה לכתוב כבעל עסק...

לא רואה סתירה בין הדברים

אתה כותב בשמך ועובד במה שאתה עובד (לפי החתימה). אין התנגשות בין השניים, להפך, לפעמים יש שילוב.

ערסlight

New member
כל הזיין

אם כבר... פולניטיקלי קורקט זה לא משהו שהמציאו האמריקאים. בגימנסיה הרצליה, בתחילת דרכה, במקום להגיד "זרג" [המילה הגסה של אז] הסתפקו באות הראשונה בשביל השפה הנקיה. הגולם קם על יוצרו והיתר הסטוריה.

ayb1

Well-known member
בעיקרון אני שמעת את אותו סיפור אלא שהמילה

שהיתכונה לאותו איבר היתה זנב (תרגום מהשפה הגרמנית למילה" שוונץ" ) וברבות הימים החלו להישתמש באות הראשונה של המילה כדי לעדן וכמו שכתבתה השאר היסטוריה.

אלו ראשי תיבות של המילים

Forceful Use of Carnal Knowledge - שם עבירת האונס בקודקס הפלילי האנגלי - בראשי תיבות קראו לזה FUCK. ומשם זה התגלגל לאיך שזה התגלגל. וואלה... למדתי את זה בשיעור משפטים בכיתה י"ב בקנדה.... אמא'לה... איך הזמן טסססססססססס

למעלה