שרשור בת'.....

../images/Emo59.gifשרשור בת'.....

טוב, אני לא יודעת אם זה שרשור או סתם דיון כזה.... אבל אני מזה חושבת שהיא תגיע רחוק... וחוץ מזה שמתי לב מהשרשור תמונות של אמנדה שממש יש לה נוכחות, היא גבוה בטירוף ויש לה יופי מתוק כזה..... פשוט מדהימה!!!! אני אשמח לשמוע מה אתם חושבים.....

אוי רגע....

קודם כל.....הדיון/שרשור הוא על בת' למי שלא שם לב..... ולקרן...סליחה שקראתי לך אמנדה!

°AmandA°

New member
גם אני חושבת...

שעוד נשמע על השחקנית הזאת... היא באמת מאוד יפה וגם שחקנית לא רעה בכלל... וזה בסדר... אני רגילה שקוראים לי אמנדה... זה לא מפריע לי...

אני חושבת שאין על ג'ואי מדוסון../images/Emo70.gif

בת חמודה אבל קייטי מדהימה
[סליחה שהתמונה היא של קייטי ולא של בת'
]

רייצ'ל!!!../images/Emo99.gif../images/Emo187.gif../images/Emo105.gif

אני ממש אוהבת את השחקנית ואת הדמות.
אז הכנתי לכם תעודת זהות קצרצרה.
השחקנית
שם: רייצ'ל בוסטון. נולדה ב: טנסי. מתי החליטה על רצונה להיות שחקנית: בגיל שבע, כשהיא שחקה ספינה (
) במחזה של הכנסייה שנקרא "אנחנו אוהבים את הספינה". (
) מהלך הקריירה שלה: לאחר הצגת הכנסיה, היא התחילה להופיע בהצגות שונות בבית הספר. כפי שכולנו יודעים רייצ'ל היא בחורה מהממת וזכתה בתואר "גברת העשרה של טנסי". (תירגום צולע...) והגיעה בין 10 המועמדות הסופיות בתחרות "גברת העשרה של ארה"ב." בגיל 17 היא עברה לניו-יורק. בתחילה היא השתתפה במספר פרסומות, ואז התחילה ללמוד בבית הספר למשחק והחלה לעבוד עם מאמן השחקנים אנתוני אברסון,וכמו כן לשחק במספר סרטים עצמאיים. ("Zen and You", "Smoking Herb") לאחר שנתיים בניו יורק רייצ'ל השתתפה במחזה בשם "האישה של ג'ק". במאי שלה הציע לה לנסוע ללוס אנג'לס והיא שמעה בעצתו. לאחר שבועיים בלוס אנג'לס היא קיבלה תפקיד אורח בסדרה "המופע של אנדי דיק." היא גם התחילה לקחת שיעורים בבית הספר למשחק ואימפרויציה, מה שאיפשר לה לחקור את הנטייה החזקה שלה לקומדיה. כיום רייצ'ל חברה בסדנאת השחקנים של דניס לאוול, שמאפשרת לחברים שבה להציג גם חומר שהיא כותבת בעצמה. תחביבים: לשיר, לנגן על הפסנתר והגיטרה, לרוץ ולבלות בחוץ. היא גרה כיום בלוס אנג'לס עם החתול שלה.
\ על הדמות אני אוסיף מאוחר יותר, כי יש לי המון שיעורים במתמטיקה...
בכל מקרה- צירפתי תמונה חמודה של רייצ'ל וויל. (או- ג'יג'י ובת'.) היא קצת לא נראת כמו עצמה, אבל התמונה בכל זאת חמודה.

../images/Emo25.gifוואי!!!!!!איזה יפה!!!../images/Emo51.gif

תודה על ההשקעה!!!!!! עכשיו אני יודעת הרבה יותר....(אני אפילו לא ידעתי שקוראים לה ריצ'ל)

אממ...ח"ח ותודה רבה,

ושמעו, אם אתם רוצים, אני יכולה לעשות פינה על הדמויות והשחקנים, ואפשר שכל שבוע מישהו אחר יכין משהו על השחקן/דמות, ואז יהיה לנו גם רקע[?] עליהם וכו'. מה דעתכם?

../images/Emo9.gif../images/Emo187.gif../images/Emo105.gif

אני יכולה להכין היום כשאני אחזור משיעור סקסופון על בריטני סנאו.
ושמחה שאהבתם.

למעלה