כן, כן, יכול להיות שאני מסתפר

ER5Moran

New member
כך בדיוק ../images/Emo127.gif

נראיתי לפני הקעקועים.... ואז עשיתי קעקוע, וראו פלא
יש לי שיער
אבל אם כבר נכנסנו לזה.... השלבים בגידול שיער: השלב ה
- המון ג´ל , קמה בבוקר ק-ט-ס-ט-ר-ו-פ-ה.. השלב ה
- עוד שהיה לי קטנוע, כבר אז הייתי צריכה להראות כמו עוזרת בית (עיראקית, לא?) ... 3 חודשים הלכתי עם בנדנה לעבודה. השלב ה-
- אחרי הבנדנה נהיה שיער כזה שאיאפשר לעשות איתו כלום -לא קצר-לא ארוך. קרם לחות בכמויות מסחריות (הכפלתי את המחזור של הסופר-פארם). השלב של היום -
-טוב זה לא קשור, אבל איך אפשר בלי???.... אני, אני ושוב אני!

SENDA

New member
קצר זה הכי, אחי ../images/Emo8.gif

אולי בגלל ההבדלים בין התמונות, אבל אתה נראה לי הרבה יותר טוב בקצר מאשר בארוך. מכסימום תמיד אפשר להלחים

תראה, נינג´ה...

באחת אתה נראה כמו רוצח סחיר... בשני אתה נראה כאילו דחפו לך את המזמבר האנאלי לתחת ושכחו אותו עובד במשך כמה ימים.... בקיצור : לך על הקצר. ללא ספק. המיוחד עכשיו, שאתה מכוער מתמיד.
גם חברתי טוענת שבקצר אתה יותר שווה...
בילבי... תנסי לעשות רפרש על הקשור שהוא נתן.

../images/Emo12.gif ועכשיו פתאום יש ..

קצר .. למרות שראיתי איך אחיך הקטן מגן על שערך .. ודורש שלא יספרו .. ואח"כ שוב ארוך אם יבוא לך ..

L o r i

New member
קצר , קצר, קצר, קצר, קצר, קצר....

ואם לא הבנת עדיין... מתאים לך ק צ ר ! ד"א נשבעת לך שהרגת אותי, פשוט הרגת אותי עם קישור של "טל משתחרר מבית החולים": The Time Has Come !, פתחתי את זה כשהווליום שלי על הכי גובה ואני במשרד עם אנשים ופתאום ה "רינג דינג דינג דינג די די די רינג דינג דינג דניג פחחחח דההההה בה בה בה בם בם בו די בם בם בם בום בום בםםםםם בוםםם בוםםם פם פם פם ברה ברה ברה ברה ברי ברם ברםםםםםםםם בה בה בה בוווו בווווםםם בדרם בדרם בום בום בדרם בי ברם ברם בדרם ביייי בהההה בההההה רההההה רההההה רההההה פדה רההההה רההההההההה וטוויגגגגגג" כל המשרד על הריצפה ואני

L o r i

New member
כן כן זה מה שאני עושה בעבודה :))

אבל בשלישי כבר די מיציתי כי זה הופך להיות רעשני מידי ...

mendev

New member
עזוב זה כלום !!!

לא להאמין אבל גיZמו יכול להיראות כמו חנון !! חכו חכו שאני אעלה את התמונה שלי... תמונה מימי הפרחים שלי...

mendev

New member
באמת ????

לא יכלת לארגן איזה איפור סטייל פרדי קרוגר ?? בשביל מה שלחנו אותך לעבוד בתאטרון ??

royboy1

New member
מי אתה ומה עשית לגיZמו../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo5.gif

P u s s i c a t

New member
גררררר..... מייאוווו

אפשר ביס?
אהבתי. אבל גם את התמונה עם הקרחת. נו, טוב, זו לא חוכמה. חולשה לקירחים

theshark

New member
טל יש לי רעיון מה דעתך להסתפר?

יאלה קדימה לך על זה, זה היה שינוי מרעננן עבורך.

Super Max

New member
אני הייתי הולך על הטוב משני העולמות

קארה עם פסים
וסלסולים בקצוות. כדי להשלים את הלוק - גשר בשער, נוצצים על הפנים ודיבור מאנפף "כזה". הכי יפה זה אולי לא, אבל בטח תוכל להשיג מספרי טלפון מכמה מהאחים ב´בית מלון´
Super Max

flitzer

New member
אין לי רישיון אבל יש לי ניסיון../images/Emo3.gif

יותר נוח קצר לי היה שער ארוך מכיתה ג (אם אני לא טועה) לא היתי אצל ספר וליפני שנה הורדתי הכול וזה הרבה יותר נוח

למעלה