ה ל מ ב ו ר ג י נ י

../images/Emo59.gif ה ל מ ב ו ר ג י נ י ../images/Emo59.gif

קשה קשה לי קשה לי להתבטא אז בכל זאת אנסה אנסה בקצרה ככה בקטנה אז ככה... היום זה קרה כבר לפני כחודש וחצי שמו לנו אחד כזה לגירוי מול העיניים פ ר ו מ ו אמרו שיום יבוא חודש וחצי אני חולם לא ישן בלילות לא אוכל בימים רק ל*&%$ אני מוכן (ספין ספין...
) לפני מס' ימים הארגזים הגיעו העמידו אותם ככה מול אולם הספין נשמתי נעתקה שאלתי ת'שרת מתי אמר ולדימיר תוך כמה ימים אתמול התחילו להרכיב אותם שאלתי שוב ולא הרפתי אמרו עוד כמה ימים היום זה בא אני יוצא מהאוטו שם פעמי לדאבל מסורתי עם קרן ומרחוק מרחוק אני מבין את שאירע מרחוק רחוק אני רואה את הכלים השבורים החלודים המתנדנדים והמתפרקים של ההלומס מסודרים להם כמו בהמות לשחיטה ברחבת הכניסה שמחוץ לבנין ההולמס זה אומר ש... זה אומר ש... נכון זה אומר מה שחשבתם רצתי למעלה ללא נשימה תזזית אחזה בי כמעט התקף לב לחץ דם בשמיים כשעמדתי פם ראשונה בחיים לבדי מול שירלי בוגנים זה לא היה ככה
רציתי לראות בעיניים פתחתי הדלת ו... ו........ ו.............. ושוק טוטאל ט ו ט א ל קשה לתאר במילים ראיתם כולכם ת'אופן בתמונה אז בחיים זה יותר טוב א ש כ ר ה אבל אבל אבל אבל אבל להכנס לאולם כשחמישים כלים מבריקים חדשים שכל אחד מהם נראה בדיוק כמו F16I חמוש במיטב הפצצות ובטילים עומדים זקופים אחד ליד השני... וווווווווווווווווווואווווווווווווווווווווו נעמדתי ולא זזתי קרן הביטה בי צוחקת כן כן רצתי להתלבש חזרתי כיוונתי סידרתי ועליתי אין אין מילים כלי כלי למבורגיני אמיתי פשוט כייף אמיתי לדווש הכל מונח במקום הנכון הכל זז כמו שצריך הכל יציב כמו שצריך הכל נוח כמו שצריך הכל תופס אותך כמו שצריך ידיות פיצוץ הכל (רק חוסר היכולת לכוון על מישור אופקי ת'כידון מעיב... אבל זה לא יפריע כנראה למרבית המדוושים, כן מפריע לי כי אני מדווש בעמידה עם כידון בגובה מינימאלי, יוצא מכך שאני בתנוחה מכופפת מאד, תחת אחורה מאד, אבל החיבור של הגובה שלי לעומת נומך הכידון [הבירכיים שלי עוברות את גובה הכידון בדיווש] מייצר מצב שאני זקוק לכידון קרוב אלי יחסית על המישור האופקי, חבל אבל זה באמת זניח לעומת השאר) כלי כלי אני רגיל לצערי "להנות" מדיווש תוך כדי חוויה של נעל שמתנתקת מהקליט באמצע דיווש אני מדווש עם משיכה חזקה מאד כלפי מעלה גם בדיווש מהיר מאד בעמידה אני מושך כל הזמן חזק כלפי מעלה לכן אצלי יש רגישות גבוהה ואצלי אם הקליט SPD לא מכוון נכון הרגל ישר תעוף החוצה ותארו לכם איזו באסה כשזה קורה לך באמצע ספרינט אוףףףףףףףףףףףףףף אז כאן יש קליט עם קפיץ איימתני והכל יושב סופר דופר כשאתה מעלה הילוכים האוטו טס כמו גדול כשאתה מוריד הילוך להעלות טורים ולהמריא הוא טס כמו ע נ ק בקיצור... ה ד ב ר ה א מ י ת י ! ! ! ! ! ! מאד נהניתי מאד מומלץ כולכם מוזמנים להולמס הרצליה לחוות את החוויה שווה ביותר ומעל לכל מגיע גם מגיע פירגון ענק ותודה אמיתית להנהלת הולמס-פלייס שלשם שינוי ובאמת לשם שינוי מראה לנו שלמרות הכל אנחנו הלקוחות חשובים להם. תודה
{אבל דבר קטנטן לסיכום... ביננו ככה... התחושה מאד דומה לכלים של בועז... ממש הזכירה לי את הדיווש אצל בועז... כמעט מכל הבחינות... אז המראה הוא F16 בחייאת F16... הכלים חדשים מצוחצחים ומכוונים כמו חדש פשוט כי זה חדש... אבל התחושה... התחושה... בועז... אהבתי!} איך היו אומרים פם... "אם אשכחך אל מידיה - תישכך ימיני"

P u s s i c a t

New member
../images/Emo24.gif

נשמה
מתה כבר לעלות שוב על אופניים. אבל אתה... עם התיאור שלך הזה... ככה באמצע הלילה עשית לי הרגשה של כמעט אמיתי. יאללה. עוד 3 ימים למנייאק. נראה לי הולכת לחגוג בטריפל אימתני על המטוסיות.
ת'אמת? הדבר היחיד שעד היום ביאס אותי במעבר להולמס היה התחזוקה הלקויה בספין. עד כדי כך שמרוב חריקות כמעט ולא עשיתי (נו, טוב, גם לא מעט ב"אשמת" הדיווש בחוץ) יאללה. עכשיו גם ברעננה ועזריאלי ונתחיל לחיות בתוך חלום
לילה טוב איש יקר. ותודה על החיוך הענק שבזכותך ילווה אותי בדרך לפוך ובמשך כל הלילה
You are simply the best

Tami661

New member
קראתי... הכלללללללל... איך אפשר

שלא לקרוא את האושר המתפרץ
? ואז הגעתי לסוף
וחשבתי לי ש... גם אני צריכה להיות מאושרת כמוך
בעצם...
אני תמיד מאושרת... על מה אני מדברת בכלל?
אבל כן, כן... זו בהחלט תחושה אחרת לחלוטין גם מבחינה פיזיולוגית וגם בראש כשאתה מדווש על אופניים תקינים ש"מישהו" דואג לטפל בהם כמו תינוקות כדי שתמיד יהיו תקינים בשבילך, המתאמן. הלוואי שהיה פיקוח על תחזוקת אופניים במועדונים והקפדה על כך שמכונים יקבלו אישור הפעלה לחוג כזה רק כשהאופניים תקינים ומתוחזקים (כמו כלור בבריכות שחיה, כמו מעליות במרכזי קניות...) מאחר וזו נקודה לא פחות חשובה ממקצועיות של מדריך. גם אופניים "טארנטלות" עלולות לגרום נזק מיידי או בטווח הארוך למתאמן. תתחדש ותהנה
ו... אם תתגעגע לתחושה ברולס-רוייס, המקורי
... אין כמו המקור
אז אתה יודע את הדרך

הזאהיר

New member
חליל יקירי -

כמי שמנוייה גם בהולמס (ויש לה מולטי) (ואישית יש לי הרגשה שאני יודעת מי אתה!) חייבת לציין ולעצור אותך לשניה: סבי ז"ל תמיד היה אומר לי : "מטאטא חדש, מטאטא טוב" חכה עד יעברו קצת מיים בנחל...... יודע מתךי פעם הבאה החלפת ציוד? מינימום עוד 5 שנים!!!!!!! מינימום! ועד אז, יחרשו עליהם בממוצע 8 שעות ביום יכסחו להם את הצורה, יתנו לעובדי הנקיון עלק אנשי תחזוקה לתחזק אותם... בא נדבר בעוד שנה שנה וחצי..... ואגב אם כ"כ אוהבים אותנו כלקוחות שלהם למה לא עושים מחווה מרגש שכזה גם בעזריאלי שם הם גן לא במצב מי יודע מה..... רק מה שוב.....עד שהאופניים לא יגיעו למצב ז"ל מוחלט שום תפוז לא יזוז....... אז אני מציעה שתהנה מהרגע וכל עוד אתה יכול

למעלה