בועה בשחרים

מצב
הנושא נעול.

gthumb

New member
../images/Emo59.gifבועה בשחרים

בועה בשחרים
מדוע בנק ישראל מתדלק בועה בשחרים ? האם אף אחד לא חושש מהרגע שבו הבועה תתפוצץ ? האם גב' כהן מחדרה שוב תפסיד 20% בתיק הסולידי שמורכב משחרים בלבד אחרי שהיועץ השקעות המליץ לה להעביר את התיק האגחי (שכלל קונצרני ברובו) לשחרים (אין בו גלילים כי הוא טען שלא כדאי גליל כי האינפלציה שלילית) ?

alexver

New member
למה בועה בשחרים

בועה בשחרים
מדוע בנק ישראל מתדלק בועה בשחרים ? האם אף אחד לא חושש מהרגע שבו הבועה תתפוצץ ? האם גב' כהן מחדרה שוב תפסיד 20% בתיק הסולידי שמורכב משחרים בלבד אחרי שהיועץ השקעות המליץ לה להעביר את התיק האגחי (שכלל קונצרני ברובו) לשחרים (אין בו גלילים כי הוא טען שלא כדאי גליל כי האינפלציה שלילית) ?
למה בועה בשחרים
פישר רוצה להקטין ריבית על שחרים ארוכים ובינוניים כמו באמריקה כי אחרת יש לו בעיה לבצע הנפקות עתידיות בריביות דומות של השחרים של היום

חגי

New member
ברור שברגע שבנק ישראל יפסיק לרכוש או אפילו

למה בועה בשחרים
פישר רוצה להקטין ריבית על שחרים ארוכים ובינוניים כמו באמריקה כי אחרת יש לו בעיה לבצע הנפקות עתידיות בריביות דומות של השחרים של היום
ברגע שיתברר גודל הגרעון תתחיל שחיטה בשחרים. כעבור 3 ימים של ירידות חדות יגיע ציבור ואז באמת עלולה להיות מפולת רצינית. ההימור של בנק ישראל שיצליח להריץ את שוק האגח הממשלתי הוא בהחלט מההימורים המסוכנים יותר שנעשו בשם טובת האזרח ולא בטוח כלל שהניסיון יוכתר בהצלחה.

חגי

New member
אגב - גם אני תקוע כרגע בשחרים ארוכים וגם אני

ברגע שיתברר גודל הגרעון תתחיל שחיטה בשחרים. כעבור 3 ימים של ירידות חדות יגיע ציבור ואז באמת עלולה להיות מפולת רצינית. ההימור של בנק ישראל שיצליח להריץ את שוק האגח הממשלתי הוא בהחלט מההימורים המסוכנים יותר שנעשו בשם טובת האזרח ולא בטוח כלל שהניסיון יוכתר בהצלחה.
אגב - גם אני תקוע כרגע בשחרים ארוכים וגם אני
קצת ישן לא טוב בלילה בגללם. מזל שיש אפריקה 18 כהגנה על התיק.....(וכמובן שורט גילון 2303-2305 עצבני....)

alexver

New member
לחגי

לחגי
האמת! גם לי יש בעיה עם פישר כי 200M שהוא משקיע באגחים כל יום לדעתי לא מספיק למטרה זאת כי זה רק כ10% מהמחזור יומי של אגחים וזה לא מספיק כדי להזיז שארים שלהם כלפי מלה באחוזים הדרושים

מצב
הנושא נעול.
למעלה