R.A.B?

daganly

New member
../images/Emo58.gifR.A.B?

הרבה אנשים משערים מי זה ר.א.ב אבל אני חושב שזהה לא רגולוס בלק כי הוא היא בצד של וולדמורט ושם במכתב עם השם היה כתוב שהוא ישמיד את הHorcruxבהזדמנות הראשונה שתהיה לו לכן זה מישהו שצכיר את וולדמורט שונא אותו אבל לא דמבלדור או מישהו אחר מהוגוורטס.

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gifסוףספר

זה דווקא מאוד הגיוני שרגולוס הוא בעצם RAB. מעבר לזה שR וB זה הראשי תיבות של השם שלו[לא ידוע על שם אמצעי נכון לספר השיש], גם ידוע עליו שהוא היה אוכל מוות, שהוא התחרט בשלב מסויים על מה שהוא עושה ושוולדמורט הרג אותו או שלח מישהו אחר להרוג אותו. עכשיו, מה יודעים על הRAB הזה? הוא מכיר את וולדמורט, כנראה שהיה קרוב אליו יותר מכל אוכל מוות אחר אם הוא הצליח לגלות על ההרוקרוקס ועל המיקום שלהם, הוא רוצה שוולדמורט ימות ומת אחרי שהוא מחליף את ההרוקורקס במערה וכנראה משמיד אותו.

1בלובלו

New member
../images/Emo58.gif

מתקשה להאמין לזה... מאחר ונכתב במפורש שאותו רמוס היה חסר חשיבות ובגלל זה וולדרמוט לא ראה את עצמו להטריח ולהרוג אותו אלא שלח מישהו אחד שיעשה את זה... ובנוסף.. נכתב באחד הספרים (מנסה להיזכר) שהוא היה שייך לאוכלי המוות לתקופה מאוד קצרה.. של כמה ימים בודדים ולאחריה פחד ממה שהוטל עליו לעשות... ולכן זה מסתכם לכך שהוא היה חסר חשיבות ובטח לא הצליח להגיע לרמות קרובות עם הלורד ולכן הסיכוי קלוש שידע משהו עליו כמו אותם הרוקרוקס..

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gif

לא, מה שכתוב זה שהוא נהרג ע"י וולדמורט או ע"י אחד מאוכלי המוות, שסיריוס חושב שזה יותר סביר כי הוא לא חשב שרגולוס מספיק חשוב בשביל שוולדמורט ירצח אותו באופן אישי.

daganly

New member
מסכים איתך לגמרי

רגולוס בלק לא היה חשוב בגרוש הוא לא ידע כלום על הנשמות של וולדמורט הוא היה אוכל מוות זוטר

daganly

New member
הנה התרגום המלא של המכתב?../images/Emo58.gif

To the Dark Lord I now I will be dead long before you read this but I want you to know that it was I who dicovered your secret. I have stolen the real Horcrux and intend to destroy it as soon as I can. I face death in the hope that when you meet your match you will be mortal once more. R.A.B. התרגום הוא: לאדון האופל אני יודע שאני יהיה מת הרבה לפני שתקרא את זה אבל אני רוצה שתדע שגיליתי את סודך.גנבתי את הורקרוקס האמיתי והתכוונתי להשמיד אותו בהזדמנות הראשונה שלי. אני ניצב למוות שלי בתיקווה שבקרב הבא תהיה שוב פעם בן אנוש ר.א.ב אתם רןאים הוא ניצב לפני המוות שלו הוא חולה או מת מזיקנה הוא לא נרצח כמו רגולוס בלק.

CharmedRulez

New member
../images/Emo58.gif אז אם כך...

איך הוא ידע שוולדמורט השתמש בהורקרוקס? זה דבר לא הגיוני. הרי לוולדמורט לא היו חברים! אז בטח שלא היו לו שומרי סוד למיניהם שאיתם חלק את הסודות שלו. דאמבלדור גילה במזל על ההרוקרוקסים רק בגלל נבירה בזכרון של סלאגי. אז זה אומר שאם מישהו גילה עליהם, הוא היה חייב לבוא במגע איתו [=עם סלאגהורן]. מישהו שמכיר אותו.... זה לא הגיוני שסתם מישהו שקרוב לוולדמורט ידע על זה...

daganly

New member
discovered

זה גיליתי כאילו הוא גילה בהפתעה יכול להיות שהוא הסיק את זה ואז הגיע למערה

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gifאתה שוכח

שסלגהורן רק סיפר לוולדמורט מה זה ההורוקרוקס, הוא היה צריך לברר איכשהו איך לבצע את הקסם הזה ככה שיש עוד אנשים בעולם שיודעים על ההורוקרוקסים. אולי RAB הוא מישהו שחקר את העבר של וולדמורט כמו דמבלדור, אבל הצליח לגלות יותר מידע. או שהוא האדם שגילה לוולדומורט איך לעשות את ההורוקורקסים ואח"כ התחרט על כך אז ניסה לשנות את מה שהוא עשה.

daganly

New member
דבר שיכול היות סביר../images/Emo58.gif

זה שהוראס סלאגהורן בכבודו ובעצמו גנב את הורקרוקס ויכל להיות שהיה לו שם כינוי

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gifלא סביר.

אם הוא היה עושה דבר כזה הוא היה הולך לספר לדמבלדור, במיוחד אחרי שהוא הביא להארי את הזיכרון. חוץ מזה שהוא עוד חי, מי שכתב את הפתק וגנב את ההורוקרוקס ידע שהוא ימות בקרוב.

CharmedRulez

New member
../images/Emo58.gif אבל למה שימות? ואם כך,

אם הוא מת, לא שווה כל כך אפילו לנסות לברר מי זה... אלא אם כן זה יעזור לו.... זה לא הגיוני, הרי דמבלדור היה אמור להיות אחד הכי חכמים וכו', לא הגיוני שמישהו במקרה גם גילה, ובמקרה גם ידע לחפש במערה ההיא.

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|../images/Emo58.gif

למה שימות? כי הוא אומר במכתב שעד שוולדמורט יראה את התליון במערה הוא כבר יהיה מת. בקשר להאם הזהות שלו תעזור לנו או לא, זה כנראה עניין לספר הבא. יכול להיות שRAB מצא יותר מהורוקרוקס אחד[אבל לא את כולם, כי את נגיני ראינו בOoTP] ואז זה יכול להיות מעניין לדעת מי הוא היה, ואיך הוא התקדם כל כך בהשמדת וולדמורט. לפי התוכן של המכתב לא נראה לי שRAB "במקרה" גילה שוולדמורט הכין הורוקרוקסים ו"במקרה" ידע את המיקום של אחד מהם. הוא עשה את זה די במכוון, וכדי לנקום בוולדמורט מסיבה כלשהי[אני מניח שלא חסרים אנשים שירצו לנקום בוולדמורט מסיבות אלה ואחרות]. מה שהכי מוזר בתוכן של המכתב זה העובדה שהוא קורא לוולדמורט dark lord, ורק אוכלי מוות קוראים לו ככה.

אלרוס

New member
../images/Emo58.gif

ההפך הוא הנכון. אנחנו יודעים שרגולוס נהרג ע"י וולדמורט או אוכל מוות אחר, בנוסף רשום to the Dark Lord, שזה השם שרק אוכלי מוות משתמשים בו (כפי שהארי הזכיר לסנייפ בספר החמישי). כמובן שRAB יכול להיות גם כינוי...

CharmedRulez

New member
../images/Emo58.gifלסוף הספר. וזה באמת קשה...

RAB זה לא ראשיי תיבות של אף דמות שאנחנו מכירים. אולי זה כינוי כמו "נסיך חצוי הדם" [שבכלל היה שוקר רציני בסוף הספר! ושם הספר ממש לא ראוי] ].

daganly

New member
לא נכון לא רק אוכלי המוות

גם אנשים רגילים פאדג' ואנשים ממשרד הקסמים קראו לו ככה כמה פעמים רגולוס בלק הו אלא דמות חשובה הוא סתם דמות רקע מי שהיה רוצה להשמיד Hurcrux של וולדמורט לא יהיה אוכל מוות

אלרוס

New member
../images/Emo58.gif מעלי ובהודעה

תראי, יכול להיות שהוא יתפוס מקום מרכזי, ולמה שאוכל מוות לא ירצה שזה יהיה משחק הוגן? במיוחד עם וולדי רוצה להרוג אותו... ואנשים רגילים קוראים לו זה שאין לנקוב בשמו או "אתם יודעים מי"...

אלרוס

New member
../images/Emo58.gif

יכול להיות שזה כינוי, למרות שבטח נדע אם זה כינוי או לא כשיצא הספר בעברית, הרי אם זה כינוי גילי תצטרך לדעת אותו בשביל לתרגם את ראשי התיבות... ושוב, זה יכול להיות רגולוס (שם אמצעי) בלק... ולגבי שם הספר: אכן, מאז הספר הרביעי (כולל הרביעי) השמות נהיים חלקים יותר ויותר שוליים של העלילה, גביע האש (לא מהותי), מסדר עוף החול (לא חלק מרכזי בעלילה) ולבסוף הנסיך חצוי הדם (רק חלק מאוד שולי מהעלילה).

למעלה